Płytka stykowa 1360 otworów z wyprowadzeniami na zasilanie

Indeks: PLY-00608 EAN: 5904422355685

Płytka posiada wyprowadzenia, które umożliwiają w prosty, szybki sposób podłączenie i odłączenie zasilania.

Płytka stykowa 1360 otworów z wyprowadzeniami na zasilanie
63,90 zł
51,95 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Płytka stykowa 1360 otworów z wyprowadzeniami na zasilanie

Płytka stykowa idealnie nadaje się do testowania układów przed zaprojektowaniem PCB. Do tworzenia połączeń potrzebne są jedynie kable. Ten egzemplarz dodatkowo posiada gniazda na zasilanie. W naszej ofercie znajdziesz także zestaw przewodów połączeniowych do tego typu płytek. Płytka pozwala na szybkie podłączenie elementów elektronicznych takich jak czujniki, przyciski i potencjometry do modułów głównych jak Arduino czy Raspberry.

Płytka stykowa z wyprowadzeniami na zasilanie - wszechstronne pole do działań twórczych!

Projekt układu elektronicznego zaczynamy zwykle od postawienia założeń opisujących zasadę działania urządzenia oraz jego funkcje docelowe. Następnie tworzymy schemat ideowy i tworzymy jego symulację komputerową. Jeśli wszystko poszło po naszej myśli, możemy przystąpić do fizycznej realizacji prototypu. W tym celu, zanim sięgniemy po lutownicę, warto nasz układ przetestować na płytce stykowej. Oferowana płytka stykowa z szynami zasilania, pozwala na szybką podmianę komponentów i sprawdzenie działania układu bez konieczności wykonywania połączeń lutowanych.

Połączenia wewnątrz płytki stykowej

Płytka składa się z dwóch mniejszych płytek po 830 otworów stykowych. Na płycie bazowej znajdują się wyprowadzenia dla zasilacza zewnętrznego, co ułatwia testowanie układów wymagających symetrycznego napięcia zasilającego (np. generatorów VCO opartych na wzmacniaczach operacyjnych. Linie zasilania i masy są połączone na całej długości płytki, a linie stykowe są ze sobą połączone co pięć pól, co ułatwia tworzenie połączeń równoległych między elementami.

Specyfikacja płytki stykowej 1360 otworów z wyprowadzeniami na zasilanie

  • Wymiary: 65 x 80 mm
  • Liczba otworów: 1360

Płytka stykowa 1360 otworów z wyprowadzeniami na zasilanie W ofercie posiadamy  płytki stykowe o różnej wielkości i ilości wyprowadzeń.

Szerokość opakowania 17.5 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 26.5 cm
Masa opakowania 0.305 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: