Kategorie

Zabawki edukacyjne

Robotyczne, edukacyjne zabawki dla najmłodszych i nie tylko. Oferując swoim dzieciom zabawki edukacyjne od najmłodszych lat, posiadacie ogromny wpływ na ich kreatywność, szybkość rozwoju, chłonność wiedzy i przede wszystkim przyswajanie informacji napływających z otaczającego świata. Innowacje technologiczne nie będą dla nich zaskoczeniem, dlatego dużo szybciej zaadaptują się w czasach cyfryzacji, komputeryzacji, automatyzacji i robotyki. W tej kategorii znajdziecie wszystko, co powinno być doskonałym prezentem rozwijającym Wasze maluchy w każdym wieku. 

Filtrowanie

Wiek

Zabawki edukacyjne – nauka przez zabawę

Roboty to dla wielu wspaniała przyszłość, która może wyręczyć nas w wielu czynnościach i obowiązkach – dla innych jest to jednak wizja nadchodzącej apokalipsy i zagłada ludzkości. Trzeba powiedzieć otwarcie, że na tym etapie rozwoju jest to świetny sposób na edukację i rozwój dzieci od najmłodszych lat. Zabawki edukacyjne i interaktywne roboty do samodzielnego montażu, budzą w dzieciach kreatywność i chęć podejmowania coraz bardziej skomplikowanych wyzwań. Jeśli Twoje pociechy zobaczą, że coś, co samodzielnie zbudowały z Waszą pomocą działa, automatycznie będą chciały przejść do dużo bardziej ambitnych projektów. W ofercie Botland.com.pl możecie znaleźć nie tylko gotowe zestawy, które mają określony cel konstruktorski – dysponujemy także podzespołami i minikomputerami Arduino, Rasprberry Pi itp. Oferują one nieskończone możliwości i z czasem staną się podstawą Waszej pracy lub zabawy z pociechami!

Pomysły na prezent dla młodzieży i starszych dzieci

Produkty znajdujące się w tej kategorii to nie tylko asortyment skierowany w stronę kilkuletnich dzieci, które nie spotkały się jeszcze z robotyką i automatyzacją na swojej drodze. Gwarantujemy także propozycje dla nieco bardziej doświadczonych młodych konstruktorów – zalecamy więc dostosowanie zestawu do umiejętności i stały nadzór osoby dorosłej.