Kategorie

Obudowy do Raspberry Pi

Obudowy przeznaczone do modelu Raspberry Pi 3, 2 i B+ oraz Zero i Zero W. Twój Raspberry PI może wyglądać wyjątkowo, być oryginalny i pasować do… Ciebie. Proponujemy Ci klasyczne obudowy do Raspberry PI o niebanalnym wzornictwie. Szeroka oferta pozwala wybrać tę, która całkowicie odmieni Twój model. Może być on kolorowy, elegancki i stylowy, plastikowy w stylu retro, drewniany, a nawet drukowany z wykorzystaniem drukarki 3D.

Filtrowanie

Obudowa - moduł:
Kolor:
Producenci
Obudowa - Klapka
Obudowa - VESA
Obudowa - Dostęp do GPIO
Obudowa - Miejsce na kamerę:
Obudowa - Na szynę DIN
Obudowa - miejsce na ekran:
Obudowa - Wentylator

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Proponujemy Ci obudowy do Raspberry PI wszystkich modeli. Niezależnie od tego, jaki masz minikomputer, z pewnością znajdziesz dla siebie tę odpowiednią. Oto kilka spośród naszych propozycji. Przezroczysta – zobacz więcej! Przezroczyste obudowy do Raspberry PI to propozycja dla tych, którzy cenią sobie prostotę i minimalizm, są ciekawi pracy komputera i chcą zobaczyć więcej! Obudowa ma nóżki antypoślizgowe, pokrywa górna jest zdejmowana, co ułatwia dostęp do złącz GPIO.  • Elastyczna – dopasuj ją do aktualnego projektu

Oficjalne obudowy do Raspberry PI z możliwością konfiguracji elementów. Dzięki temu masz możliwość dopasowania jej do swojego aktualnego projektu. W zestawie także nóżki antypoślizgowe.  • W stylu rustykalnym

Obudowy do Raspberry PI wykonane z drewna to nowy trend, który zyskał wielu zwolenników. Dzięki nim możliwe jest nadanie niestandardowego wyglądu swojemu Raspberry PI. Wykonane są ze sklejki, montowane na zatrzask i gwarantują tym samym prosty i szybki demontaż. Górna klapa jest otwierana.  • Plastikowa – połącz je!

Plastikowe obudowy do Raspberry PI dostępne w kilku kolorach, przypominające klocki Lego, to świetny sposób na unowocześnienie wyglądu swojego minikomputera. Wypustki pozwalają na łączenie kilku obudów. Wybierz swoją obudowę, poznaj naszą ofertę i znajdź tę idealną dla siebie!