Kategorie

Drukarki 3D Goofoo

Goofoo to marka pochodząca z Chin. Główną linią działalności przedsiębiorstwa jest produkcja wysokiej klasy drukarek 3D w przystępnych cenach. W ofercie firmy można znaleźć rozwiązania zarówno dla biznesu, jak i do użytku domowego. Dzięki starannemu wykonaniu, zastosowaniu innowacyjnych nowinek technologicznych w procesie produkcji oraz atrakcyjnej cenie, urządzenia Goofoo cieszą się ogromną popularnością nie tylko na rynku azjatyckim, ale również na całym świecie.

Jakie drukarki oferuje marka Goofoo?

W ofercie marki Goofoo znajdziesz szeroki wybór drukarek 3D przeznaczonych do różnorodnych zastosowań. Dostępne są zarówno modele wykorzystujące jako tworzywo robocze filament PLA lub ABS (między innymi Goofoo Tiny, Goofoo T-One czy Goofoo Plus), jak i drukarki wytwarzające elementy w technologii SLA (Goofoo Ray Series), która korzysta z żywic światłoutwardzalnych.

Jakie modele znajdziesz w sklepie Botland?

Na naszej stronie dostępne są między innymi modele Goofoo Tiny+ i Goofoo Mini+. Obydwa urządzenia doskonale sprawdzą się w użytku domowym, na przykład do prototypowania projektów elektronicznych, drukowania części montażowych z tworzywa sztucznego czy tworzenia własnych dzieł sztuki w technologii druku trójwymiarowego.

Goofoo Tiny+

Model Goofoo Tiny+ jest przeznaczony do tworzenia elementów, których maksymalne wymiary wynoszą 120 mm x 120 mm x 180 mm. Urządzenie posiada solidną, wykonaną z metalu konstrukcję, która gwarantuje stabilność podczas drukowania i ułatwia uzyskanie maksymalnej precyzji w odwzorowaniu projektu. Drukarka jest wyposażona w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala, dzięki któremu można w intuicyjny sposób kierować jej działaniem. Model posiada także zabezpieczenie przeciwoparzeniowe, co pozwala chronić przed przypadkowym dotknięciem nagrzanych elementów.

Goofoo Mini+

Model Goofoo Mini+ został zaprojektowany do drukowania modeli trójwymiarowych o maksymalnych wymiarach 200 mm x 200 mm x 150 mm. Powierzchnia stołu jest wyposażona w specjalną magnetyczną nakładkę, z której można łatwo usunąć gotowy model po zakończeniu procesu drukowania. Obudowa urządzenia została wykonana z aluminium, co pozwala zachować doskonałą stabilność i pełną kontrolę nad precyzją druku, nawet przy dużej prędkości.