Kategorie

Części zamienne do DJI Inspire

Firma DJI produkuje najbardziej popularne drony cywilne na świecie. Jej udziały w rynku są szacowane na około 70%. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Shenzhen, w którym znajduje się m.in. dział zajmujący się rozwojem i badaniami nad nowymi technologiami. Seria bezzałogowych statków powietrznych DJI zrewolucjonizowała rynek dronów. Ze względu na wysoką jakość obrazu, a także zaawansowany gimbal i dodatkowe funkcje drony DJI są często wykorzystywane podczas realizacji popularnych produkcji kinowych. Gwarantują wykonanie niezwykle szczegółowych, wyraźnych i stabilnych ujęć, które zapierają dech w piersiach. Tak jak w każdym urządzeniu, wybrane elementy ulegają zużyciu. Co więcej, nawet doświadczonym pilotom zdarzają się mniej lub bardziej groźne kolizje. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem są części zamienne, które zapewniają szybki powrót do pełnej użytkowości i funkcjonalności drona. Warto wiedzieć, że niektóre elementy mogą również ulec uszkodzeniu w trakcie transportu przeprowadzonego w nieprawidłowy sposób.

Asortyment do profesjonalnych dronów DJI

W ofercie Botland można znaleźć m.in. oryginalne części i podzespoły do dronów z serii DJI Inspire. Nie każde zderzenie kończy się całkowitym uszkodzeniem urządzenia. W wielu przypadkach awarii ulegają wybrane elementy. W przypadku gdy użytkownik ma części zamienne, wówczas może je błyskawicznie zamontować i kontynuować nagrywanie filmu lub wykonywanie zdjęć. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć m.in. śmigła wykonane z bardzo lekkiego, aczkolwiek wytrzymałego i odpornego na czynniki zewnętrzne materiału. Oferujemy m.in. śmigła przeznaczone do modelu DJI Inspire 2 oferujące możliwość bezpiecznego lotu na dużych wysokościach, rzędu 2500 m n.p.m. Ze względu na swoją konstrukcję elementy tego typu są niezwykle łatwe i szybkie w montażu, dzięki czemu do instalacji nie potrzeba specjalnych umiejętności. Można to zrobić praktycznie w każdych warunkach. Wybierając oryginalne części do dronów DJI Inspire, możemy mieć pewność co do kompatybilności i wysokiej jakości wykonania.

Aparatura sterująca do dronów DJI

Niejednokrotnie urządzenia umożliwiające precyzyjne sterowanie bezzałogowymi statkami powietrznymi ulegają uszkodzeniu, m.in. podczas upadku z wysokości. W ofercie naszego sklepu jest dostępna m.in. oryginalna aparatura sterująca w pełni kompatybilna zarówno z dronami DJI Inspire 2, jak i z Matrice 210 RTK, 210 oraz 200. Dodatkowym atutem urządzenia tego typu jest możliwość szybkiej instalacji monitora CrystalSky, dzięki któremu operator ma pełny podgląd obrazu. Ze względu na wysoką jasność maksymalną wyświetlacz może być wykorzystywany praktycznie w każdych warunkach. Ponadto dzięki uchwytowi można stabilnie zamocować smartfon. Maksymalny zasięg aparatury przy sprzyjającym otoczeniu wynosi aż 3,5 km. Sprzęt jest zasilany przy pomocy wysokowydajnych ogniw litowo-polimerowych. Urządzenie oferuje wybór częstotliwości pracy, dzięki czemu operator może błyskawicznie przełączyć się na mniej zatłoczone pasmo. Aparatura tego typu charakteryzuje się szerokim zakresem temperatury roboczej, dzięki czemu może być bez przeszkód wykorzystywana zarówno podczas lata, jak i zimy. Co więcej, urządzenie można zasilać za pośrednictwem portu USB. Pomimo zaawansowanej funkcjonalności sprzęt wyróżnia się niewielkimi rozmiarami i stosunkowo niską wagą, co jest szczególnie istotne podczas pracy w terenie.

Oryginalne części to gwarancja bezproblemowego działania

Wybierając sklep Botland, masz pewność, że otrzymujesz oryginalny, pełnowartościowy produkt, który będzie w pełni kompatybilny z Twoim urządzeniem. Nasze części zamienne są pozbawione ukrytych wad, dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Jeżeli szukasz wysokiej klasy części zamiennych, których używa się m.in. w serwisach gwarancyjnych, sprawdź szeroką ofertę sklepu Botland. Nasi specjaliści z pewnością pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania, dopasowanego do Twoich potrzeb i preferencji. Zapraszamy do kontaktu z doradcami sklepu Botland.