Aluminiowy okrągły orczyk Feetech FK-AP-9 - 25mm / 6mm

Indeks: FTC-09190 EAN: 5904422312831

Aluminiowy orczyk firmy Feetech o średnicy 2,5 cm i otworze montażowym 6 mm. Posiada okrągły kształt. Kompatybilny z serwami typu standard.

Aluminiowy okrągły orczyk Feetech FK-AP-9 - 25mm / 6mm
12,90 zł
10,49 zł netto
Zapłać później
Producent: Feetech

Opis produktu: Aluminiowy okrągły orczyk Feetech FK-AP-9 - 25mm / 6mm

Oferujemy wysokiej jakości aluminiowy orczyk od znanego chińskiego producenta serwomechanizmów oraz części do nich - Feetech. Jest to model FK-AP-9, okrągły, o średnicy 25 mm.

Zastosowanie stopu wysokiej jakości aluminium skutkuje znakomitą wytrzymałością produktu. Orczyk został przystosowany tak, aby najlepiej współpracował z serwomechanizmami typu standard. Produkt wyposażony jest w 25T zębów, a otwór montażowy ma 6 mm.

Aluminiowy okrągły orczyk Feetech FK-AP-9 - 25 mm Sklep Botland

Serwomechanizm wyposażony w okrągły aluminiowy orczyk doskonale może sprawdzić do na przykład do precyzyjnego sterowania ramieniem robota. Dużą rolę w dokładności gra tutaj zastosowany materiał - aluminium, który jest odporny na odkształcenia. Oferowany orczyk doskonale sprawdzi się zarówno w hobbystycznych i studenckich projektach, jak i jako element do rozwiązań przemysłowych.

W kategorii “orczyki do serw” znajdziesz znacznie więcej rodzajów orczyków kompatybilnych z różnymi serwomechanizmami. Sprawdź także co oferujemy w pozostałych kategoriach - nasz asortyment to szeroki wybór produktów powiązanych z dziedzinami robotyki, automatyki i elektroniki. Znajdziesz tu materiały dydaktyczne dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie wiedzy, znajdują się tutaj także gotowe urządzenia (takie jak drukarki 3D lub roboty zabawkowe), elementy elektroniczne, części konstrukcyjne do realizacji własnych projektów, roboty do samodzielnego montażu, produkty do automatyki domowej i przemysłowej oraz wiele innych.

Specyfikacja aluminiowego orczyka Feetech FK-AP-9

  • Materiał wykonania: aluminium
  • Ilość zębów: 25T
  • Kolor: srebrny
  • Średnica: 25 mm
  • Otwór montażowy: 6 mm

Orczyk okrągły Feetech FK-AP-9

Przedmiotem sprzedaży jest orczyk. Serwo należy zakupić osobno.

Szerokość opakowania 2.5 cm
Wysokość opakowania 2.5 cm
Głębokość opakowania 0.2 cm
Masa opakowania 0.01 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: