Obudowa do Raspberry Pi i dedykowanego ekranu dotykowego 7'' - przezroczysta

Indeks: RPI-05995 EAN: 5904422362904

Przezroczysta obudowa do minikomputera Raspberry Pi w wersji 3, 2 i B+ oraz oficjalnego ekranu dotykowego 7 '' 800 x 480 px DSI. Wymiary zewnętrzne są równe 185 x 110 x 45 mm.

Obudowa do Raspberry Pi i dedykowanego ekranu dotykowego 7'' - przezroczysta
47,90 zł
38,94 zł netto
Zapłać później
Producent: Gravlaser
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Obudowa do Raspberry Pi i dedykowanego ekranu dotykowego 7'' - przezroczysta

Przezroczysta obudowa do minikomputera Raspberry Pi w wersji B3, B2 i B+ oraz oficjalnego ekranu dotykowego 7 '' 800 x 480 px DSI. Wymiary zewnętrzne są równe 185 x 110 x 45 mm. Montowana jest na śruby bez użycia kleju, co umożliwia jej demontaż w dowolnej chwili.

 

Obudowa posiada otwory, które umożliwiają wyprowadzenie przewodów. Przedmiotem sprzedaży jest obudowa, Raspberry Pi oraz oficjalny ekran można nabyć osobno.

Specyfikacja

  • Kolor: przezroczysty
  • Materiał: akryl
  • Wymiary zewnętrzne: 185 x 110 x 45 mm

Obudowa do Raspberry Pi i dedykowanego ekranu dotykowego 7” ー przezroczysta

Obudowa do Raspberry Pi i dedykowanego ekranu dotykowego 7” ー przezroczysta ー to najwyższej jakości produkt, który zabezpieczy minikomputer przed bezpośrednimi urazami mechanicznymi. Możesz ją zdemontować w każdej chwili, po czym zainstalować ponownie przy użyciu dołączonych śrubek montażowych.

Największą zaletą prezentowanej obudowy dla Maliny jest to, że pozwala na bardzo wygodne korzystanie z ekranu dotykowego. Sposób trzymania minikontrolera może być odczuwalne do trzymania smartfona.

Przezroczysta obudowa dla Raspberry Pi serii B i ekranu 7 cali

Przezroczysta obudowa do Raspberry Pi i dedykowanego ekranu dotykowego 7” została wykonana z wysokiej jakości akrylu. Sprawia to, że minikomputer prezentuje się zjawiskowo. Po odpowiednim zadbaniu o przenośne ładowanie będzie można przyjemnie korzystać z niego także poza domem ー dokładnie tak, jak z gotowego urządzenia mobilnego.

Prezentowana obudowa do Raspberry jest lekka i wygodna w użytkowaniu. Przekonaj się o tym już teraz lub sprawdź inne rodzaje obudów kompatybilnych z minikomputerami Rasbperry Pi serii B i dedykowanymi ekranami 7-calowymi!

Kolor bezbarwny
Obudowa - moduł Pi 3B+/3B/2B
Obudowa - miejsce na ekran Tak
Szerokość opakowania 20 cm
Wysokość opakowania 14 cm
Głębokość opakowania 2.2 cm
Masa opakowania 0.26 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: