Obudowa Raspberry Pi Model 3B+/3B/2B - czarna z wentylatorem

Indeks: DNG-11877 EAN: 5904422340476

Czarno-przezroczysta obudowa do minikomputera Raspberry Pi w wersji 3B+, 3B, 2B i 1B+ o wymiarach zewnętrznych 97 x 68 x 33 wraz z wentylatorem. 

Obudowa Raspberry Pi Model 3B+/3B/2B - czarna z wentylatorem
22,90 zł
18,62 zł netto
Zapłać później
Producent: Simple
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Obudowa Raspberry Pi Model 3B+/3B/2B - czarna z wentylatorem

Czarno-przezroczysta obudowa do minikomputera Raspberry Pi w wersji 3B+, 3B, 2B i 1B+ o wymiarach zewnętrznych 97 x 68 x 33 mm wraz z wentylatorem. Wentylator mocowany jest do górnej ścianki obudowy, w zależności od ułożenia wentylatora będzie on wdmuchiwał powietrze do obudowy lub je wyciągał. Obudowa posiada otwory przystosowane do montażu na ścianie. Wentylator należy podłączyć do pinu 4 i 6 GPIO Raspberry Pi.

Specyfikacja obudowy

Przedmiotem sprzedaży jest obudowa wraz z wentylatorem, minikomputer Raspberry Pi należy nabyć osobno.

Obudowa Raspberry Pi Model 3B+/3B/2B - czarna z wentylatorem

Elegancka obudowa typu ‘socket’ firmy Simple została wykonana z wysokiej jakości tworzywa i składa się z dwóch elementów. Obydwie części zamykane są na wygodne zatrzaski co powoduje, że nie ma konieczności używania kleju.

Obudowa pasuje do minikomputerów Raspberry Pi 3B+/3B/2B. Ogromną zaletą jest jej prostota. Kształt sprawia, że dobrze trzyma się w dłoni i poprawnie chroni elektronikę. Miejsca na złącza są zlokalizowane od jednej strony i efektownie się prezentują.

Czarna obudowa dla Raspberry Pi (3B+/3B/2B) z wentylatorem - dodatkowe informacje

Pomimo niskiej ceny obudowa Raspberry Pi Model 3B+/3B/2B - czarna z wentylatorem jest niezwykle praktycznym produktem. Zawiera wysokiej jakości wbudowany wentylator o rastrze 2,54 mm, który należy podłączyć do pinu 4 i 6 minikomputera.

Niewielki wentylator może praktycznie pomóc w trakcie intensywnej eksploatacji Raspberry Pi. Budowa obudowy pozwala na montaż na ścianie. Zapraszamy do zamawiania!

Kolor czarny
Obudowa - moduł Pi 3B+/3B/2B
Obudowa - Dostęp do GPIO Tak
Obudowa - Wentylator Tak
Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 4.5 cm
Głębokość opakowania 13.5 cm
Masa opakowania 0.1 kg

Konrad

09/13/22

Pytanie: Czy wentylator obudowy jest demontowalny? Jakie ma wymiary? Pytam od kątem wymiany go na wentylator łożyskowy, który jest nieporównywalnie cichszy i dłużej popracuje w ciężkich warunkach.
Odpowiedź: Wentylator jest demontowalny, jego wymiary to 30 x 30 x 10 mm

Opinie o produkcie

Obudowa Raspberry Pi Model 3B+/3B/2B - czarna z wentylatorem

5/5

Średnia Ocena

5

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Szymon 25.10.2023 Potwierdzony zakup
Plusy: + niska cena + dobrze spasowany + zapewnia dostęp do wszystkich portów (razem z kartą pamięci) + wentylator w zestawie + nóżki antypoślizgowe + dodatkowe otwory do montażu na ścianie Minusy: - średniej jakości plastik - brak instrukcji montażu obudowy i wentylatora (laik taki jak ja musiał skorzystać z pomocy schematów w internecie) - wentylator może być dla niektórych zbyt głośny - osadzenie Raspberry może wymagać kilku prób i zachowania dużej ostrożności by nic nie uszkodzić (polecam wyciągnąć kartę pamięci przed montażem) - mało ilość miejsca wewnątrz obudowy wyklucza zastosowanie większości akcesoriów (brak dostępu do GPIO), ale kilka nisko profilowych radiatorów bez problemu się zmieści - trzeba pogimnastykować się z kabelkiem od wentylatora by się w niego nie wkręcił po zamknięciu obudowy i nie dotykał wrażliwych punktów malinki Podsumowując, w tej kategorii cenowej ciężko będzie znaleźć coś lepszego, więc gorąco polecam. Kila z wymienionych przeze mnie minusów należy traktować z przymrużeniem oka, gdyż jestem zielony w tematach akcesoriów do Raspberry i mogłem robić pewne czynności nieumiejętnie. Jeżeli ktoś chciałby zamienić swoją malinkę w maszynkę do retrogamingu to ta obudowa wraz z niskimi miedzianymi radiatorami i zasilaczem 5.1V 3A sprawdzi się fantastycznie.
Paweł S. 18.01.2022 Potwierdzony zakup
dobrze dopasowany. tani. działa
Maciej G. 03.08.2021 Potwierdzony zakup
Bardzo dobra obudowa, nawet lepsza niż się spodziewałem. Tak naprawdę jedyny minus tego zestawu jaki przychodzi mi do głowy to dosyć głośny wiatraczek.
Piotr P. 24.06.2021 Potwierdzony zakup
Świetna obudowa,wszystko dobrze pasuje. Jedyny minus to trochę głośny wentylator.
Piotr K. 21.02.2021 Potwierdzony zakup
Świetna, tania obudowa z wentylatorkiem, wykonana z całkiem dobrej jakości tworzywa sztucznego. Wszystkie niezbędne otwory znajdują się na swoim miejscu. Wygodny kształt z zaokrąglonymi krawędziami ułatwia przenoszenie. W komplecie wszystkie niezbędne śrubki oraz przyklejane gumowe nóżki. Łatwy montaż i demontaż, choć trzeba trochę uważać, aby nie uszkodzić dwóch mniejszych zaczepów. Obudowa doskonale spełnia swoje podstawowe funkcje: zabezpiecza Raspberry Pi przed kurzem oraz przed kontaktem z ewentualnymi obiektami przewodzącymi, które mogłyby spowodować zwarcie, a także ciekawskimi, którzy koniecznie chcą bliżej zapoznać się ze szczegółami PCB Raspberry Pi - w trakcie jego pracy. Doskonała alternatywa do obudowy oryginalnej, która może niektórych razić zbyt różową kolorystyką. W komplecie z Raspberry Pi 3B+ wykorzystuję ją, jako bezprzewodowy serwer MQTT i ftp.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: