Mini centralka LoRaWAN WiFi/Ethernet/LTE - biała - Milesight UG63-L08GL-868M
Indeks: STV-25393 EAN: 6976274569038
Producent: Milesight
Opis produktu: Mini centralka LoRaWAN WiFi/Ethernet/LTE - biała - Milesight UG63-L08GL-868M
Mini centralka LoRaWAN Milesight UG63
Główne cechy bramki sieciowej
  • Wydajny układ SX1302: obsługuje większy ruch danych przy mniejszym zużyciu energii.
  • Kompaktowy rozmiar: ułatwia przenoszenie i instalację.
  • Wsparcie dla różnych metod montażu: możliwość montażu na biurku, ścianie lub suficie.
Wszechstronne możliwości łączności
Centralka zapewnia wszechstronność w zakresie łączności. Oferuje wsparcie dla różnych technologii, w tym WiFi (2,4 GHz), Ethernet (10/100 Mbps) oraz modem komórkowy (2G, 3G, 4G LTE). Dwa zewnętrzne porty antenowe umożliwiają podłączenie anten LoRaWAN oraz anteny komórkowej, co zapewnia optymalny zasięg i stabilność sygnału. Dzięki tym opcjom, bramka zapewnia niezawodne połączenia w różnych warunkach operacyjnych.
Połączenie z wieloma urządzeniami
Bramka wyposażona w slot karty SIM oraz gniazdo Ethernet.
Dwie anteny zwiększające zasięg sieciDwie anteny znacznie poprawiają zasięg sieci bezprzewodowej.
8 dostępnych kanałów komunikacji
Synchronizacja z aplikacją na smartfona
Specyfikacja techniczna centralki
  • Model: UG63-L08GL-868M
  • Procesor: Dual-core 240 MHz, 32-bit Xtensa LX7
  • Pamięć: 8 MB PSRAM, 16 MB Flash
  • Kanały LoRaWAN: 8 (Half-duplex)
  • Częstotliwości LoRaWAN: 868 MHz
  • Czułość: -140 dBm przy 292 bps
  • Moc wyjściowa: maks. 27 dBm
  • Interfejs komórkowy: 4G LTE (CAT 1) z anteną zewnętrzną
  • Złącza: 1x RJ45 WAN Port (10/100 Mbps), 1x USB 2.0 typu C
  • WiFi: IEEE 802.11b/g/n, 2,4 GHz
  • Zasilanie: 5 V przez port USB typu C, od 5 V do 12 V DC przez 3,5mm 2-pin terminal blokowy, PoE (802.3af)
  • Pobór mocy: maksymalnie 3,1 W
  • Zakres temperatury pracy urządzenia: od -20°C do 50°C
  • Zakres wilgotności pracy urządzenia: od 0% do 95% RH
  • Stopień ochrony IP: IP30
  • Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
  • Aplikacja: Milesight ToolBox, Milesight IoT Cloud
  • Kolor produktu: biały
  • Wymiary: Ф 115 x 21 mm