Miernik zużycia energii Uni-T UT230B-EU
Indeks: LEC-19079 EAN: 5901890028387
Miernik, za pomocą którego w łatwy sposób możemy skontrolować ilość energii pobieranej przez wszelkie urządzenia wykorzystywane w gospodarstwie domowym, biurze lub innym miejscu pracy. Urządzenie może pracować z napięciem od 100 do 260 V. Maksymalna wydajność prądowa miernika UT230B-EU wynosi 16 A. Przy użyciu miernika można dokonać pomiaru napięcia i natężenia prądu, pomiaru mocy oraz współczynnika mocy, określić ilość i szacunkowy koszt zużytej energii, a także emisję CO2 przez to wygenerowaną.
Dostawa zaplanowana,
dostępne będzie 4 szt.
Dostępny od ok. 2026-05-18 i
Producent: UNI-T
Opis produktu: Miernik zużycia energii Uni-T UT230B-EU
Miernik, za pomocą którego w łatwy sposób możemy skontrolować ilość energii pobieranej przez wszelkie urządzenia wykorzystywane w gospodarstwie domowym, biurze lub innym miejscu pracy. Urządzenie może pracować z napięciem od 100 do 260 V. Maksymalna wydajność prądowa miernika UT230B-EU wynosi 16 A. Przy użyciu miernika można dokonać pomiaru napięcia i natężenia prądu, pomiaru mocy oraz współczynnika mocy, określić ilość i szacunkowy koszt zużytej energii, a także emisję CO2 przez to wygenerowaną. Miernik wyposażono także w funkcję ostrzegania przed przeciążeniem. W przypadku przekroczenia 17,6 A przez około 10 sekund wskaźnik sygnalizujący zasilanie zacznie migać a na wyświetlaczu pojawi się napis "OL" oraz ikona z wykrzyknikiem. W tej sytuacji należy odłączyć urządzenie od gniazdka.
Baterię należy umieścić w tylnej części urządzenia, pod widoczną na zdjęciu klapką.
Specyfikacja techniczna
  • Napięcie znamionowe: od 100 V do 230 V AC / od 45 Hz do 65 Hz
  • Dodatkowe zasilanie: bateryjne 3 V (CR2032)
  • Maksymalne obciążenie: 16 A (3680 W)
  • Minimalne zużycie: 0,4 W
  • Energia: od 0 do 9999 kWh
  • Dokładność zużycia energii: +/- 1%
  • Minimalne wyświetlane zużycie energii: 0,01 kWh
  • Czas pomiaru: Od 0 min do 9999 dni
  • Emisja CO2: od 0 do 9999 kg
  • Zakres pomiaru energii: od 0 kWh do 9999,99 kWh
  • Zakres kosztów: od 0 do 9999
  • Zużycie energii: poniżej 0,5 W
  • Wymiary wyświetlacza: 48 x 30,5 mm
  • Wymiary: 130 x 65 x 37 mm