• Nowość!

Frezarka CNC Two Trees TTC-450

Indeks: TRS-24355
TTC-450 oferuje bardzo obszerne pole robocze o wymiarach 460 x 460 x 80 mm, które poszerza możliwości frezarki. Jej obsługa nie sprawi problemu nawet początkującym użytkownikom. Urządzenie zostało wyposażone w wrzeciono o mocy 80 W osiągające prędkość 8000 obr./min.
Frezarka CNC Two Trees TTC-450
1 999,00 zł
1 625,20 zł netto
Zapłać później
Dostawa 20 szt. zaplanowana na 2024-05-16
Oczekiwanie na dostawę
Producent: Two Trees

Opis produktu: Frezarka CNC Two Trees TTC-450

Niezależnie czy dopiero rozpoczynasz przygodę z CNC, czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, frezarka TTC-450 od Two Trees na pewno spełni Twoje oczekiwania. Cechuje się ona bardzo obszernym polem roboczym, które sprawia, że urządzenie oferuje szerokie możliwości twórcze, od produkcji seryjnej po ambitne projekty artystyczne. Frezarka jest już w 70% zmontowana, więc rozpoczęcie z nią pracy nie sprawi problemu nawet początkującym. Aby zapewnić stabilność podczas pracy, metalowa rama TTC-450 została wsparta przez wysokiej jakości pręty śrubowe, które usztywniają konstrukcję i umożliwiają frezarce dokładne cięcie. Urządzenie zostało wyposażone w wrzeciono o mocy 80 W osiągające prędkość 8000 obr./min.

Frezarka CNC Two Trees TTC-450.

Wymiary pola roboczego.

Obszerne pole robocze

Duże pole robocze frezarki TTC-450 jest kluczowym atutem dla użytkowników, którzy realizują rozległe projekty. Umożliwia ono obróbkę większych elementów lub kilku mniejszych jednocześnie. Wymiary obszaru roboczego urządzenia wynoszą 460 x 460 x 80 mm, dzięki czemu maszyna jest idealna dla różnorodnych zastosowań, od prototypowania po produkcję elementów dekoracyjnych i użytkowych. 

Mocna i trwała konstrukcja

Metalowa rama frezarki wyposażona w wysokiej jakości pręty śrubowe, zapewnia wyjątkową stabilność i precyzję obróbki. Solidna konstrukcja redukuje drgania do absolutnego minimum, co przekłada się na wysoką dokładność cięcia i grawerowania. Pręty śrubowe oferują płynną i dokładną kontrolę ruchów maszyny, co jest kluczowe w delikatnych i złożonych projektach CNC.

Mocna rama zapewnia płynną i stabilną pracę.

Wysokiej jakości komponenty zapewniają satysfakcjonujące efekty pracy.

Wrzeciono o mocy 80 W

Wrzeciono urządzenia charakteryzuje się mocą 80 W i zdolnością do osiągnięcia wysokiej prędkości obrotowej wynoszącej 8000 obr./min. Ta kombinacja wysokiej mocy i prędkości zapewnia użytkownikom możliwość precyzyjnej i efektywnej obróbki różnorodnych materiałów, od drewna po tworzywa sztuczne, gwarantując doskonałe rezultaty.

Wysoka dokładność

Ograniczniki krańcowe zamontowane na wszystkich osiach frezarki są kluczowe dla osiągania wyjątkowej dokładności grawerowania do 0,01 mm. Dodatkowo, natychmiastowy wyłącznik krańcowy chroni urządzenie i materiały przed potencjalnymi uszkodzeniami. Dzięki takim rozwiązaniom, TTC-450 staje się niezawodnym narzędziem dla profesjonalistów wymagających najwyższej precyzji i bezpieczeństwa pracy.


Frezarka pozwala tworzyć wysokiej jakości dzieła.

Obsługa TTC-450 nie sprawi problemu nawet początkującym.

Wygodna obsługa 

Urządzenie może być sterowane zarówno online, jak i offline. W trybie pracy offline wystarczy importować plik do urządzenia za pomocą karty pamięci TF lub portu USB. Dzięki temu możesz pracować z dowolnego miejsca, bez konieczności połączenia z komputerem. Frezarka obsługuje również oprogramowanie LightBurn oraz LaserGRBL.

Specyfikacja techniczna frezarki CNC Two Trees TTC-450

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Moc wrzeciona: 80 W
Prędkość wrzeciona: do 8000 obr./min
Prędkość ruchu: do 800 mm/min
Pole robocze: 460 x 460 x 80 mm
Dokładność grawerowania: 0,01 mm
Maksymalny czas pracy ciągłej: ≤ 6 godzin
Komunikacja: karta pamięci TF, USB
Obsługiwane pliki: NC, DXF, BMP, JPG, PNG, GCODE
Kompatybilne materiały: plastik, miękkie aluminium, drewno, akryl, PVC, PVB i inne miękkie materiały
Język obsługi: chiński, angielski, włoski, francuski, niemiecki
Materiał wykonania: aluminium, plastik
Napięcie pracy: 24 V / 5 A, 120 W
Rozmiar produktu: 782 x 670 x 390 mm

Szerokość opakowania 71.5 cm
Wysokość opakowania 28 cm
Głębokość opakowania 31.5 cm
Masa opakowania 19 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Frezarka CNC Two Trees TTC-450

4.5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
GeWoKu UG 11.03.2024 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Urządzenie jest naprawdę dobre, jedyną wadą jest to, że 80 watów na silnik wrzeciona to już trochę mało. Wystarczające dla drewna. Więc jeśli, to tylko z wrzecionem 500 watów. Szybko się złożyła, instrukcja była zrozumiała.
Zbigniew 21.03.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: