Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus
Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus
Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus
Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus - zdjęcie 1
Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus - zdjęcie 2
Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus - zdjęcie 3
darmowa dostawa

Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus

Indeks: DKT-14018 EAN: 5902280822882

Drukarka 3D firmy Zortrax, przeznaczona do druku elementów o wymiarach 200 x 200 x 180 mm. Zortrax M200 Plus została zamknięta w szczelnej komorze roboczej. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi obsługa urządzenia jest łatwa i szybka. Drukarka została wyposażone w moduł WiFi, dzięki czemu pliki mogą być wysyłane przez sieć. Wbudowana kamera umożliwia ciągłą kontrolę druku.

10 934,70 zł
8 890,00 zł netto
Dostępny, wysyłka 2-4 dni
Oczekiwanie na dostawę
30 dni na zwrot
Producent: Zortrax

Opis produktu: Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus

Drukarka 3D firmy Zortrax, przeznaczona do druku elementów o wymiarach 200 x 200 x 180 mmZortrax M200 Plus została zamknięta w szczelnej komorze roboczej. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi obsługa urządzenia jest łatwa i szybka. Drukarka została wyposażone w moduł WiFi, dzięki czemu pliki mogą być wysyłane przez sieć. Wbudowana kamera umożliwia ciągłą kontrolę druku.

Zastosowanie w Zortrax M200 Plus pojedynczego ekstrudera pozwala na wydruk z szerokiej gamy filamentów takich jak: Z-SEMIFLEX Z-ULTRAT, Z-ABS, Z-PSA, Z-PETG, Z-HIPS, Z-GLASS i wiele więcej. 

Główne cechy drukarki Zortrax M200 Plus

 • Moduł WiFi - umożliwia bezprzewodowe przesyłanie plików, a także pobieranie nowych aktualizacji oprogramowania.
 • Czujnik końca filamentu - drukarka automatycznie zakończy proces drukowania, w przypadku wykrycia braku materiału.
 • Nowy system chłodzenia - większą jakość chłodzenia zapewnia udoskonalony system chłodzenia, by zapewnić najwyższą jakość druku.
 • Wbudowana kamera - stały wgląd na proces druku umożliwia wbudowana kamera przesyłająca obraz na ekran Twojego komputera.

Wysoki komfort modelu M200 Plus

Zortrax M200 Plus jest gotowy do działania zaraz po wyjęciu go z pudełka. Wyposażony został w czytelny ekran dotykowy, który znacznie ułatwia wybierania dostępnych ustawień oraz przeglądnie projektów do drukowania. Drukarka została wyposażona w kilka systemów łączności. Pliki mogą być przesyłane poprzez sieć bezprzewodową WiFi, łącze Ethernet lub poprzez nośnik USB

Zastosowania Zortrax M200 Plus

Drukarka 3D Zortrax M200 Plus posiada wiele zastosowań w różnych branżach, od edukacji przez medycynę, aż po aeronautykę. 

 • Prototypowanie produktów konsumenckich - technologia druku 3D sprawia, że proces prototypowania będzie szybszy i tańszy.
 • Tworzenie modeli architektonicznych - modele wymagają milimetrowej precyzji, druk 3D pozwala zautomatyzować ten proces.
 • Drukowanie materiałów edukacyjnych - w kursach anatomii przydatne są tworzone na zamówienie modele, dzięki drukowi 3D można je uzyskać za niższą cenę. 
 • Produkcja na dużą skalę - duże zakłady mogą zaoszczędzić do 99% na częściach zapasowych, drukując je na miejscu.
 • Modele medyczne - druk 3D umożliwia tworzenie modeli w oparciu o tomografię komputerową. Takie modele mogą być wykorzystywane w zabiegach rekonstrukcji twarzy i planowaniu zabiegów.
 • Inżynieria lotniczo-kosmiczna - NASA wykorzystuje drukarki Zortrax do prototypowania narzędzi dla astronautów pracujących na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
 • Uproszczenie robotyki - druk 3D ułatwia proces tworzenia robotów i wprowadzania do nich modyfikacji
 • Prace badawczo-rozwojowe w branży motoryzacyjnej - w tradycyjnym sposobie wytwarzania modeli motoryzacyjnych jest wykorzystywana glina, jednak inżynierowie z Ferrari stwierdzili, że druk 3D jest szybszym i bardziej wydajnym sposobem.

Stwórz sieć drukarek 3D

Dzięki wbudowanemu w Zortrax M200 Plus modułowi WiFi można stworzyć sieć gotową do tworzenia najambitniejszych projektów. Wszystkimi drukarkami można zarządzać z poziomu ekranu komputera, rozdzielanie zadań pomiędzy urządzeniami pozwala kończyć pracę szybciej i wydajniej. Dzięki kamerze wbudowanej w drukarkę można cały czas kontrolować jej pracę. 

Sieć drukarek Zortrax M200 Plus

Oprogramowanie Z-SUITE 2

Z-SUITE 2 to wygodne oprogramowanie umożliwiające przygotowanie modeli do druku 3D korzystając z szerokiej gamy narzędzi i udogodnień. Program umożliwia pracę nad wieloma projektami jednocześnie. 

 • Intuicyjna obróbka modelu - wczytaj plik 3D, a program automatycznie go skonwertuje na model gotowy do druku.
 • Wykrywanie cienkich ścianek - Z-SUITE 2 automatycznie wykryje za cienkie ścianki, które mogą sprawić problemy podczas procesu drukowania.
 • Wiele wariantów wypełniania - różne warianty wypełniania zapewniają wytrzymałość i pozwalają redukować zużycie materiału.
 • Edytowanie podpory - automatycznie generowane podpory mogą być edytowane lub dodane w wybranych miejscach.

Dostępne materiały dla drukarki 3D

Drukarka Zortrax M200 Plus jest kompatybilna z wszystkimi dostępnymi materiałami dla drukarek z serii M. Ulepszony ekstruder pozwala na drukowanie z nowego materiału Z-SEMIFLEX. 

Z-SEMIFLEX 

Półelastyczny termoplastik, który wygina się nie łamiąc się pod naciskiem. Materiał jest doskonałym wyborem do produkcji elastycznych części przemysłowych. 

Z-ULTRAT, Z-PETG

Z-ULTRAT jest bardzo wytrzymały, co czyni go pewnym rozwiązaniem do drukowania funkcjonalnych prototypów. 

Z-ASA Pro, Z-PLA Pro

Z-ASA Pro jest odporny na działanie promieni słonecznych, przystosowany do druku modeli testowanych na zewnątrz. Z-PLA Pro oferuje wysoką sztywność i wytrzymałość, jednocześnie nie podwija się podczas druku.

Z-ABS, Z-HIPS

Materiały parte na ABS są odporne na ciepło oraz chemikalia. Dzięki czemu są idealnym wyborem do druku funkcjonalnych prototypów. 

Specyfikacja drukarki 3D Zortrax M200 Plus

Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania: 

110 V / 5,9 A @ 50 / 60 Hz

240 V / 2,5 A @ 50 / 60 Hz

Moc maksymalna: 320 W
Technologia druku: FFF / FPD
Obszar roboczy:  200 x 200 x 180 mm
Forma materiału:  Szpula
Średnica materiału: 

1,75 mm

Średnica dyszy: 

0,3 mm / 0,4 mm / 0,6 mm

Łączność: USB / RJ45 / WiFi
Ekstruder: Pojedynczy (dostosowany do bardziej wymagających materiałów)
System chłodzenia: Wentylator ekstrudera i dwa wentylatory chłodzące wydruk
Głowica:  Nowa konstrukcja głowicy (V3) oraz dyszy
Czujnik materiału: Mechaniczny
Platforma:

Perforowana, wyposażona w złącze Pogo

Struktury podporowe:

Usuwalne mechanicznie - drukowane z materiału modelowego

Dostępne materiały:

Z-ULTRAT / Z-HIPS / Z-GLASS / Z-PETG / Z-ESD / Z-PCABS / Z-ABS / Z-ASA Pro / Z-PLA Pro / nowy Z-SEMIFLEX

Zewnętrzne materiały:

Obsługiwane

Poziomowanie platformy:

Automatyczny pomiar wysokości punktów

Wyświetlacz:

Dotykowy

IPS 4" 800 x 490 px  

Rozdzielczość warstwy:

od 90 do 390 mikronów (dla dyszy 0,4 mm)

Minimalna grubość ściany: 400 mikronów (dla dyszy 0,4 mm)
Dokładność wymiarowa: +/- 0,2%*
Dokładność kątowa: +/- 0,2%**
Maksymalna temperatura druku (ekstrudera): 290 °C
Platforma robocza: Podgrzewana
Procesor: Quad-Core
System operacyjny: Android
Temperatura pomieszczenia dla pracującego urządzenia: od 20°C do 30°C
Temperatura przechowywania:  od 0°C do 35°C
Pakiet oprogramowania: Z-SUITE 2
Obsługiwane typy plików wejściowych: .stl / .obj / .dxf / .3mf
Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS X / Windows 7 i nowsze wersje
Format pliku wyjściowego: .ZCODEX
Wymiary urządzenia bez szpuli: 505 x 360 x 350 mm
Wymiary urządzenia ze szpulą: 505 x 430 x 350 mm
Masa urządzenia: 16 kg

* Należy pamiętać, że wymiar jest ściśle uzależniony od stanu technicznego drukarki, kształtu, formy oraz gabarytów wydruku, użytego materiału, a także warunków, jakie panowały podczas wydruku. Dokładność wymiarowa w osi Z nie uwzględnia tolerancji o +/- 1 warstwę. Należy brać pod uwagę błędy pomiarowe oraz błędy urządzeń pomiarowych.

** Pomiaru dokonano na kącie 90˚.

Zawartość zestawu Zortrax M200 Plus

 • Drukarka 3D
 • Głowica (v3)
 • Panele boczne
 • Program Z-SUITE 2
 • Szpula materiału
 • Karta SD
 • Dysk USB
 • Płyta perforowana
 • Przewód zasilający
 • Uchwyt na szpulę materiału
 • Prowadnica materiału
 • Przewodnik 
 • Starter Kit
 • Dysza 0,4 mm

Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus

Drukarka 3D firmy Zortrax jest wyposażona w obszar roboczy umożliwiające drukowanie obiektów 3D o maksymalnych wymiarach 200 mm x 200 mm x 180 mm. Szczelna komora robocza gwarantuje bezzakłóceniowe drukowanie i wysoką jakość efektu końcowego. Panel sterujący w postaci wyświetlacza dotykowego IPS 4” umożliwia prostą obsługę drukarki. Drukarka 3D Zortrax M200 Plus jest wyposażona w funkcję łączności bezprzewodowej, dzięki czemu drukarka może być sterowana zdalnie, również z poziomu aplikacji mobilnej. Wbudowana kamera umożliwia dokładne obserwowanie procesu drukowania w czasie rzeczywistym. Drukarka M200 Plus może współpracować z różnymi rodzajami filamentu, w tym Z-ESD i Z-PLA-Pro. Wbudowany czujnik filamentu natychmiast przerywa proces drukowania w przypadku wykrycia braku filamentu, a wydajny system chłodzenia zapobiega odkształceniom drukowanego obiektu i chroni ekstruder przed przegrzaniem.

Prawdziwa drukarka dla wymagających profesjonalistów

W 2017 roku, drukarka Zortrax M200 została ogłoszona jako zwycięzca plebiscytu “Best 3D Printer Workhorse of 2017”, organizowanym przez portal All3dp.com poświęcony tematyce druku trójwymiarowego. Nagroda ta jest całkiem zasłużona, a model M200 Plus kontynuuje rozwiązania techniczne poprzednika. Drukarkę cechuje wiele zalet. Pierwszą z nich, która od razu rzuca się w oczy, to solidnie wykonana obudowa z wytrzymałego aluminium oraz śruba kulowa i automatyczną kalibrację, które są jednymi z najbardziej kluczowych elementów sprawiających, że dokładność odwzorowania drukowanych obiektów jest najwyższa w najdrobniejszych detalach. Również atrakcyjnym elementem wyposażenia jest obsługa łączności bezprzewodowej, która umożliwia prowadzenia zdalnego śledzenia procesu drukowania. Dzięki temu, drukarka M200 Plus jest narzędziem, które spełni oczekiwania nawet najbardziej zagorzałych profesjonalistów.

3D - rozmiar druku 200x200x180 mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - ilość materiału 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - grubość druku 0.09 - 0.39 mm
3D - temp. dyszy 290 °C
3D - temp. stołu 105 °C

Wysyłka w dniu zamówienia

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 
* ze względu na obecnie panującą sytuację związaną z Covid-19 wyjątek stanowi poniedziałek,  w którym tego samego dnia wysyłane są zamówienia złożone do godz 10:00.

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie http://www.kiedy-przelew.pl/).

Darmowa wysyłka w Polsce już od 300 zł

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 300 zł dostawa gratis! Dotyczy zamówień opłaconych przed wysyłką. Zamówienia pobraniowe wysyłamy gratis od 500 zł.

Wysyłka na terenie Polski

Card image cap
Poczta Polska
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 9,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 17,90 zł
 • Ubezpieczenie: 1000 zł
Card image cap
Kurier GLS
 • Termin dostawy: 1-2 dni
 • Płatność z góry: od 14,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 22,90 zł
 • Ubezpieczenie: 6000 zł
Card image cap
Paczkomaty 24/7
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 12,90 zł
 • Ponad 8000 Paczkomatów
 • Ubezpieczenie: 200 zł

Wysyłka za granicę

Kurier GLS - strefa 1

Austria, Belgia, Chrowacja, Czechy, Dania, Niemcy, Holandia, Słowacja

 • Termin dostawy: 2-4 dni
 • Płatność z góry: 35 zł
Kurier GLS - strefa 2

Bułgaria, Estonia, Francja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, Słowenia

 • Termin dostawy: 2-5 dni
 • Płatność z góry: 50 zł
Kurier GLS - strefa 3

Finlandia, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Szwecja, Cypr, Malta

 • Termin dostawy: 2-7 dni
 • Płatność z góry: 80 zł
 • Darmowa dostawa zamówień na kwotę powyżej 300 zł nie dotyczy paczek adresowanych poza granice Polski.
 • Termin dostawy liczony jest w dniach roboczych od daty wysyłki zamówienia.

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zapraszamy do dodania opinii o produkcie :) Funkcja dostępna po zalogowaniu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Filament Velleman ABS 1,75mm 0,75kg - naturalny

Filament wykonany z ABS służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 750 g filamentu w kolorze naturalnym o...
Indeks: VEL-10279
Indeks: VEL-10279
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 94,90 zł Cena 94,90 zł

Filament Velleman ABS 1,75mm 0,75kg - biały

Filament wykonany z ABS służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 750 g filamentu w kolorze białym o długości...
Indeks: VEL-10282
Indeks: VEL-10282
Czas oczekiwania ok. 4 tygodnie
Cena podstawowa 94,90 zł Cena 94,90 zł

Skaner 3D - Shining 3D EinScan SE

EinScan SE to profesjonalne urządzenie służące do skanowania 3D fizycznych przedmiotów o maksymalnych wymiarach 700 x 700 x 700 mm . Skaner został wyposażony w obrotowy...
Indeks: GLD-14909
Indeks: GLD-14909
Na zamówienie: wysyłka 2-5 dni
Cena podstawowa 7 134,00 zł Cena 7 134,00 zł

Filament Devil Design ABS+ 1,75mm 1kg - Black

Czarny filament do drukarek trójwymiarowych i specjalnych piór drukujących. P olimer rozpuszczalny w acetonie. Materiał jest solidny i wytrzymały. Szpule zawierają 1 kg...
Indeks: DEV-14087
Indeks: DEV-14087
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 89,99 zł Cena 89,99 zł

Filament Zortrax Z - Nylon (M200 Plus) 0,8kg - natural

Filament firmy Zortrax, odporny na działanie wysokich temperatur oraz różnych chemikaliów. Może być poddawany w obróbce końcowej za pomocą takich samych narzędzi jak przy...
Indeks: DKT-15109
Indeks: DKT-15109
Dostępny, wysyłka 2-3 dni
Cena podstawowa 289,00 zł Cena 289,00 zł

Filament Devil Design ABS+ 1,75mm 1kg - Super Blue

Filament w postaci włókna, który służy jako wkład do drukarki 3D lub specjalnego pióra drukującego. Kolor  Super Blue. Wykonany z termoplastycznego tworzywa sztucznego...
Indeks: DEV-14086
Indeks: DEV-14086
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 89,99 zł Cena 89,99 zł

Filament Zortrax Z - Nylon (M200 Plus) 0,8kg - czarny

Filament firmy Zortrax, odporny na działanie wysokich temperatur oraz różnych chemikaliów. Może być poddawany w obróbce końcowej za pomocą takich samych narzędzi jak przy...
Indeks: DKT-15102
Indeks: DKT-15102
Czas oczekiwania: ok. 5-10 dni
Cena podstawowa 289,00 zł Cena 289,00 zł

Filament Devil Design ABS+ 1,75mm 1kg - Bright Orange

Filament w postaci włókna, który służy jako wkład do drukarki 3D lub specjalnego pióra drukującego. Kolor jasnopomarańczowy (bright orange). Wykonany z termoplastycznego...
Indeks: DEV-14081
Indeks: DEV-14081
Niedostępny
Cena podstawowa 89,99 zł Cena 89,99 zł

Filament Devil Design ABS+ 1,75mm 1kg - Red

Czerwony wkład przeznaczony do drukarek 3D FFF oraz piór. Filament ABS+, tworzywo termoplastyczne wygodne w obróbce mechanicznej. Szpula 1 kg netto, produkt o średnicy 1,75...
Indeks: DEV-14083
Indeks: DEV-14083
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 89,99 zł Cena 89,99 zł

Stacja lutownicza hotair Yihua 858D z wentylatorem w kolbie - 700W

Lutownica na gorące powietrze (hotair) o mocy 700 W z wyświetlaczem LED.  Urządzenie charakteryzuje kompaktowa obudowa, która zajmuje niewiele miejsca. Stacja posiada...
Indeks: LUT-08880
Indeks: LUT-08880
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 139,90 zł Cena 139,90 zł

Filament Velleman PLA 1,75mm 0,75kg - czarny

Filament wykonany z PLA służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. Zestaw zawiera 750 g filamentu w kolorze czarnym o...
Indeks: VEL-10740
Indeks: VEL-10740
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 94,90 zł Cena 94,90 zł

Zestaw filamentów Velleman ABS175SET6 ABS 1,75mm - 6 kolorów

Filament wykonany z ABS służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. W zestawie 6 sztuk w różnych kolorach po 20 m.
Indeks: VEL-10281
Indeks: VEL-10281
Czas oczekiwania ok. 14 dni
Cena podstawowa 94,90 zł Cena 94,90 zł

Produkty z tej samej kategorii:

Głowica hotend V2 do Zortax M200/M300

Oznaczona symbolem V2, ulepszona wersja głowicy hotend , stosowana w drukarkach 3D firmy Zortrax M200 / M300 . Jest to oryginalna część renomowanego producenta urządzeń...
Indeks: DKT-15533
Indeks: DKT-15533
Na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 365,50 zł Cena 365,50 zł

Drukarka 3D - Zortrax Inkspire - żywica + UV

Drukarka 3D firmy Zortrax przeznaczona do druku elementów o wymiarach 175 x 132 x 74 mm. Wymiary konstrukcji to 420 x 210 x 210 mm. Do drukowania wykorzystywana jest...
Indeks: DKT-14045
Indeks: DKT-14045
Dostępny, wysyłka 2-4 dni
Cena podstawowa 8 969,00 zł Cena 8 969,00 zł

Drukarka 3D - Zortrax M300 Plus

Drukarka 3D firmy Zortrax, przeznaczona do druku elementów o wymiarach 30 0  x 30 0  x 30 0  mm. Zortrax M300 Plus została zamknięta w szczelnej komorze roboczej. Dzięki...
Indeks: DKT-14044
Indeks: DKT-14044
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 17 084,70 zł Cena 17 084,70 zł

Drukarka 3D - Zortrax Inventure

Drukarka 3D firmy Zortrax przeznaczona do druku elementów o wymiarach 135 x 135 x 130 mm. Wymiary konstrukcji to 405 x 350 x 345 mm. Do drukowania wykorzystywane są dwie...
Indeks: DKT-14046
Indeks: DKT-14046
Dostępny, wysyłka 2-4 dni
Cena podstawowa 10 934,70 zł Cena 10 934,70 zł

Drukarka 3D - Zortrax M300 Dual

Drukarka 3D firmy Zortrax, przeznaczona do druku elementów o wymiarach 265 x 265 x 300 mm . Zortrax M300 Dual została zamknięta w szczelnej komorze roboczej.  Posiada...
Indeks: DKT-15118
Indeks: DKT-15118
Dostępny, wysyłka 2-3 dni
Cena podstawowa 21 093,50 zł Cena 21 093,50 zł

Drukarka 3D - Zortrax Inventure & DSS Station

Drukarka 3D firmy Zortrax przeznaczona do druku elementów o wymiarach 135 x 135 x 130 mm. Wymiary konstrukcji to 405 x 350 x 345 mm. Do drukowania wykorzystywane są dwie dysze,...
Indeks: DKT-15124
Indeks: DKT-15124
Dostępny, wysyłka 2-3 dni
Cena podstawowa 13 934,90 zł Cena 13 934,90 zł

Drukarka 3D - Zortrax M200 Plus & HEPA Cover

Drukarka 3D firmy Zortrax, przeznaczona do druku elementów o wymiarach 200 x 200 x 180 mm. Zortrax M200 Plus została zamknięta w szczelnej komorze roboczej. Posiada dotykowy...
Indeks: DKT-15116
Indeks: DKT-15116
Dostępny, wysyłka 2-3 dni
Cena podstawowa 11 622,70 zł Cena 11 622,70 zł

Drukarka 3D - Zortrax Inkspire & Ultrasonic Cleaner

Drukarka 3D firmy Zortrax przeznaczona do druku elementów o wymiarach 175 x 132 x 74 mm. Wymiary konstrukcji to 420 x 210 x 210 mm. Do drukowania wykorzystywana jest...
Indeks: DKT-15123
Indeks: DKT-15123
Dostępny, wysyłka 2-3 dni
Cena podstawowa 10 355,50 zł Cena 10 355,50 zł

Filtr Zortrax HEPA Cover do Zortrax M300 / M300 Plus / M300 Dual

Zaawansowane urządzenie filtrujące przeznaczone do drukarek z serii Zortrax M300 / M300 Plus / M300 Dual. Składa się z wentylatora oraz filtrów HEPA i węglowego. Elementy te...
Indeks: DKT-16689
Indeks: DKT-16689
Na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 1 228,90 zł Cena 1 228,90 zł

Drukarka 3D - Zortrax M300 Dual & HEPA Cover

Drukarka 3D firmy Zortrax, przeznaczona do druku elementów o wymiarach 265 x 265 x 300 mm. Zortrax M300 Dual zamknięto w szczelnej komorze roboczej. Posiada dotykowy...
Indeks: DKT-15122
Indeks: DKT-15122
Dostępny, wysyłka 2-3 dni
Cena podstawowa 22 199,00 zł Cena 22 199,00 zł

Drukarka 3D - Zortrax M300 Plus & HEPA Cover

Drukarka 3D firmy Zortrax, przeznaczona do druku elementów o wymiarach 300 x 300 x 300 mm. Zortrax M300 Plus została zamknięta w szczelnej komorze roboczej.  Posiada dotykowy...
Indeks: DKT-15117
Indeks: DKT-15117
Dostępny, wysyłka 2-3 dni
Cena podstawowa 18 190,47 zł Cena 18 190,47 zł

Płyta perforowana do drukarki Zortrax M200 Plus

Płyta perforowana przeznaczona do drukarki 3D Zortrax M200 Plus. Montowana jest do stołu roboczego za pomocą znajdujących się w zestawie śrub. Dzięki regularnie rozmieszczonym...
Indeks: DKT-18325
Indeks: DKT-18325
Brak na magazynie
Cena podstawowa 466,70 zł Cena 466,70 zł