• Nowość!
 • Obniżka

Drukarka 3D - Creality Ender-3 V3 Plus

Indeks: CRL-24890 EAN: 6971636402701
Kolejna drukarka 3D z popularnej serii Ender o kinematyce CoreXZ, oferująca duże pole robocze o wymiarach 300 x 300 x 330 mm, które umożliwia realizację nawet bardzo obszernych projektów. Wyposażona w zaawansowany ekstruder, trójmetalową dyszę Unicorn oraz podwójne wentylatory chłodzące, Ender-3 V3 Plus gwarantuje płynność drukowania i wysoką trwałość. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową stabilnością dzięki mocnej ramie wzmocnionej prętami podporowymi.
Drukarka 3D - Creality Ender-3 V3 Plus
2 249,00 zł -250,00 zł
1 999,00 zł
1 625,20 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 1 999,00 zł
Zapłać później
Producent: Creality

Opis produktu: Drukarka 3D - Creality Ender-3 V3 Plus

Creality Ender-3 V3 Plus to kolejna wersja popularnej serii drukarek 3D Ender. Model ten wyposażony jest w szereg udoskonaleń, które czynią go jeszcze bardziej wydajnym i przyjaznym dla użytkownika. Zwiększony obszar roboczy o wymiarach 300 x 300 x 330 mm umożliwia realizację nawet bardzo obszernych projektów. Tak samo, jak model Ender-3 V3, drukarka charakteryzuje się kinematyką CoreXZ, która pozwala osiągać jej bardzo wysokie prędkości druku do 600 mm/s z przyspieszeniem na poziomie 20000 mm/s². Stabilna konstrukcja urządzenia zapewnia precyzję druku, minimalizując wibracje i błędy. Dodatkowo, producent wyposażył je w dwa pręty podporowe, które zmniejszają drgania osi Z. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny ekstruder o konstrukcji zapewniającej płynność drukowania oraz w trwałą dyszę Unicorn wykonaną z trzech różnych metali. Jej unikalna konstrukcja pozwala na szybką i łatwą wymianę. W głowicy drukującej umieszczono dwa wentylatory, które natychmiast chłodzą wydruk.

Drukarka 3D - Creality Ender-3 V3 Plus.


Drukarka oferuje obszerne pole robocze.

Wielki format

Jedną z najbardziej imponujących cech Ender-3 V3 Plus jest jej duża przestrzeń robocza o wymiarach 300 x 300 x 320 mm. Dzięki takiemu obszarowi roboczemu, użytkownicy mają możliwość tworzenia większych i bardziej skomplikowanych modeli, które wcześniej wymagałyby dzielenia na mniejsze części i późniejszego montażu. Bez względu na to, czy chcesz drukować części mechaniczne, modele artystyczne, czy złożone prototypy, Ender-3 V3 Plus zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby sprostać Twoim potrzebom.

Kinematyka CoreXZ

Drukarka Ender-3 V3 Plus jest w stanie osiągać bardzo wysokie prędkości druku dzięki zastosowanemu systemowi ruchu CoreXZ, łączącemu osie X oraz Z. Dzięki dwóm silnikom o wysokim momencie obrotowym, drukarka porusza się z niezwykłą zwinnością i precyzją. Solidna i stabilna konstrukcja minimalizuje drgania, co przekłada się na lepsze pozycjonowanie osi Z. Dodatkowo, automatyczne napinanie pasów na osi XZ eliminuje zacięcia, zapewniając płynną i nieprzerwaną pracę.

Osie X i Z drukarki są ze sobą połączone.


Mocne silniki umożliwiają płynną pracę stołu nawet z ciężkimi wydrukami.

Mocna konstrukcja

Solidna rama drukarki wzmocniona prętami podporowymi skutecznie minimalizuje wibracje podczas pracy, co jest kluczowe przy drukowaniu z dużą dokładnością. Dodatkowo, zastosowanie dwóch silników na osi Y zapewnia równomierne i stabilne ruchy stołu roboczego. Te cechy konstrukcyjne nie tylko zwiększają trwałość drukarki, ale również umożliwiają pracę z bardziej wymagającymi projektami.

Nowoczesny ekstruder

Urządzenie wyposażono w ekstruder Direct Drive, który został ulepszony sprężyną wzmacniającą zębatki oraz zatrzaskiem kulkowym. Ten zaawansowany ekstruder zapewnia dokładność i wydajność podczas formowania wydruków. Jego innowacyjna i solidna konstrukcja skutecznie eliminuje ryzyko zacięć filamentu, co gwarantuje niezawodne i płynne podawanie materiału. Jest to szczególnie ważne przy użyciu zaawansowanych filamentów.


Ekstruder drukarki został ulepszony dla lepszego przepływu filamentu.


Drukarka została wyposażona w dyszę Unicorn wykonaną z trzech różnych metali.

Trójmetalowa dysza Unicorn

Dysza, którą wykorzystuje Ender-3 V3 Plus została wykonana z trzech różnych metali, zapewniających jej wysoką wydajność i trwałość. Jej miedziany korpus umożliwia szybkie rozpraszanie ciepła i dokładne topienie filamentu, a stalowa końcówka jest odporna na zużycie. Zintegrowany heatbreak z tytanu skutecznie przeciwdziała zjawisku heat creep, czyli zbyt wczesnemu topnieniu filamentu. Dzięki przemyślanej konstrukcji, wymiana dyszy zajmuje zaledwie kilka sekund, co znacząco ułatwia konserwację i obsługę urządzenia.

Hotend z 60-watową grzałką

Hotend drukarki Ender-3 V3 Plus jest wyposażony w ceramiczną grzałkę o mocy 60 W, która zapewnia wydajne topienie filamentu. Zgodnie z badaniami laboratorium Creality, grzałka ta może osiągnąć temperaturę 300°C w zaledwie 75 sekund. Dzięki swojej mocy, grzałka umożliwia pracę z materiałami wymagającymi wysokich temperatur, takimi jak ABS czy PETG, co zapewnia większą wszechstronność w drukowaniu.


Mocna grzałka umożliwia współpracę z filamentami wysokotemperaturowymi.


Wydajny system chłodzenia zapewnia wysoką jakość wydruków.

Dwa wentylatory w głowicy

Zapewnienie odpowiedniego chłodzenia jest kluczowe dla wysokiej jakości wydruków. Ender-3 V3 Plus wykorzystuje do tego dwa wydajne wentylatory umieszczone z przodu i z tyłu głowicy drukującej. Wentylatory te gwarantują szybkie i równomierne schładzanie świeżo wydrukowanych warstw, co eliminuje problemy z wypaczaniem i zniekształceniami modeli. Ich ciężar został starannie zrównoważony, aby zapobiec wprowadzaniu dodatkowych wibracji do głowicy drukującej.

Pozostałe cechy drukarki Ender-3 V3 Plus

 • Automatyczna kalibracja stołu roboczego, zapewniająca najwyższą precyzję
 • Autotest funkcjonalności przed rozpoczęciem druku
 • Autotest funkcji Input Shaping
 • Tryb cichy redukujący hałas do 55 dB
 • System operacyjny Creality oparty na Klipperze
 • Łatwy montaż dzięki wstępnie zmontowanych modułów
 • 32-bitowa płyta główna
 • 4,3-calowy dotykowy wyświetlacz z przyjaznym dla użytkownika interfejsem
 • Elastyczna platforma robocza o szorstkiej, matowej powierzchni
 • Wznowienie wydruku po przerwie w dostarczaniu prądu
 • Czujnik końca filamentu, który zatrzymuje wydruk, gdy filament się skończy


Drukarka składa się z zaledwie kilku łatwych do złożenia części.

Specyfikacja techniczna drukarki 3D Creality Ender-3 V3 Plus

Metoda druku:  FDM
Rozmiar druku: 300 x 300 x 330 mm
Temperatura dyszy: do 300°C
Temperatura stołu: do 100°C
Średnica dyszy: standardowa: 0,4 mm
Dokładność druku:  ± 0,2 mm
Grubość druku:  od 0,1 mm do 0,35 mm
Prędkość druku: do 600 mm/s
Przyspieszenie: do 20 000 mm/s2
Obsługiwany filament: PLA, PETG, ABS, TPU, PLA-CF, PETG-CF, CR-carbon
Średnica filamentu:  1,75 mm
Wyświetlacz: dotykowy, 4,3"
Oprogramowanie:  Creality Print
Tryb pracy: dysk USB, WLAN, WiFi
Format plików: STL, OBJ, 3MF
Napięcie zasilania:  od 100 V do 240 V
Moc znamionowa: 350 W
Wymiary drukarki:  410 x 445 x 577 mm
Masa: 11,5 kg

Szerokość opakowania 61.5 cm
Wysokość opakowania 24.5 cm
Głębokość opakowania 50.5 cm
Masa opakowania 14.4 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: