• Obniżka

Drukarka 3D - Creality CR-10 Smart Pro

Indeks: CRL-20646 EAN: 6971636401360
CR-10 Smart Pro to rozszerzona wersja drukarki CR-10 Smart produkcji znanej firmy Creality. Drukarka dysponuje polem roboczym o wymiarach 300 x 300 x 400 mm. Wyposażono ją również w podwójną oś Z, co przekłada się na stabilniejszą i bardziej precyzyjną pracę. Maszynę wyposażono również w moduł WiFi do zdalnego sterowania drukarką oraz dotykowy wyświetlacz. Za prace drukarki odpowiada 32-bitowa płyta główna. Całkowite wymiary drukarki to 578 x 522 x 648 mm. Zestaw składa się z częściowo złożonych elementów, dzięki czemu montaż trwa kilkanaście minut.
Drukarka 3D - Creality CR-10 Smart Pro
3 899,00 zł -10%
3 509,10 zł
2 852,93 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 3 509,10 zł
CR-10 Smart - werjse:
Producent: Creality

Opis produktu: Drukarka 3D - Creality CR-10 Smart Pro

CR-10 Smart Pro to rozszerzona wersja drukarki CR-10 Smart produkcji znanej firmy Creality. Drukarka dysponuje polem roboczym o wymiarach 300 x 300 x 400 mm. Wyposażono ją również w podwójną oś Z, co przekłada się na stabilniejszą i bardziej precyzyjną pracę. Maszynę wyposażono również w moduł WiFi do zdalnego sterowania drukarką oraz dotykowy wyświetlacz. Za prace drukarki odpowiada 32-bitowa płyta główna. Całkowite wymiary drukarki to 578 x 522 x 648 mm. Zestaw składa się z częściowo złożonych elementów, dzięki czemu montaż trwa kilkanaście minut.


Drukarka 3D - Creality CR-10 Smart Pro.

Creality CR-10 Smart Pro posiada wbudowany moduł komunikacji WiFi oraz Bluetooth

Creality CR-10 Smart Pro posiada wbudowany moduł komunikacji WiFi oraz Bluetooth.

Zdalna komunikacja z drukarką i podgląd

Drukarka wyposażona została w moduły komunikacji bezprzewodowej WiFi oraz Bluetooth, CR-10 Smart Pro można również podłączyć do sieci przy użyciu popularnego złącza RJ45. Przygotowana przez producenta aplikacja Creality Cloud APP pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem. Za jej pomocą możemy drukować obiekty 3D w dowolnym miejscu i czasie, kontrolując cały proces za pomocą smartfona. W zestawie znajduje się także kamera, przy pomocy której możemy stale obserwować pracę drukarki.

Połączenie automatycznego i ręcznego poziomowania stołu roboczego

Drukarka wyposażona została w dwa tryby poziomowania stołu roboczego. Pozwala to osiągnąć bardzo dokładne rezultaty. Drukowanie można rozpoczynać jak tylko ukończymy proces poziomowania, do którego przejść można przy pomocy łatwego w użyciu wyświetlacza dotykowego o przekątnej 4,3''.

Duży, przejrzysty wyświetlacz 4,3 cala.

Duży, przejrzysty wyświetlacz 4,3 cala.

Uproszczony montaż sprawia, że urządzenie jest gotowe do pracy kilka minut po wyciągnięciu drukarki z kartonu.

Modułowa, stabilna konstrukcja CR-10 Smart.

Prosta w montażu i wzmocniona konstrukcja

Drukarka Creality CR-10 Smart Pro wyposażona w podwójną oś Z, a cała konstrukcja wzmocniona została dodatkowymi wspornikami, co zapewnia dużo większą stabilizację pracy. Drukarka dostarczana jest jako maszyna częściowo złożona. Czas całego procesu nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu minut.   

Nowy ekstruder direct od Creality

W drukarce zastosowano ekstruder direct dual-gear, dzięki czemu drukarka świetnie radzi sobie z materiałami elastycznymi. Dodatkowo cała głowica zaprojektowana została w taki sposób, by drukarka mogła sprostać nawet bardziej wymagającym materiałom. Dysza drukarki jest w stanie osiągnąć temperaturę sięgającą do 300°C.

Ekstruder direct drive sprite.


Ekstruder direct drive Sprite.

Drukarkę wyposażono we giętkie PEI.

Drukarkę wyposażono w giętkie PEI.

Magnetyczna podkładka PEI

Na stole roboczym umieszczona została magnetyczna podkładka PEI, dzięki czemu filament dużo lepiej przylega do powierzchni. Dużo prostsze jest również odklejanie wydruku, ponieważ podkładkę można dość swobodnie wyginać.

Specyfikacja techniczna drukarki 3D - Creality CR-10 Smart Pro

Specyfikacja techniczna
Metoda druku: FDM
Napięcie zasilania: od 110 V do 240 V AC
Napięcie pracy: 24 V DC
Moc: 350 W
Średnica dyszy: standardowa: 0,4 mm
Obsługiwany filament: PLA, ABS, TPU, PETG, PA, filamenty z dodatkami włókien
Średnica filamentu:  1,75 mm
Grubość druku: od 0,1 mm do 0,4 mm
Wyświetlacz: dotykowy 4,3''
Tryb pracy: karta SD, Ethernet, WiFi
Rozmiar druku:  300 x 300 x 400 mm
Temperatura dyszy: 300°C
Temperatura stołu: 100°C
Kompatybilne oprogramowanie:  Creality Slicer, Cura
Wymiary drukarki:  578 x 522 x 290 mm
Masa: 13,6 kg

Nowoczesna drukarka 3D o doskonałych parametrach

Drukarka 3D - Creality CR-10 Smart Pro to urządzenie, które spełni wymagania użytkowników oczekujących doskonałej jakości wydruków oraz wygodnego sterowania procesem wytwarzania przyrostowego. Dzięki wstępnie złożonym elementom, maszyna jest błyskawiczna do zmontowania.

Konstrukcja drukarki Creality CR-10 Smart Pro - dzięki podwójnej osi Z oraz podwójnemu (automatycznemu oraz ręcznemu) systemowi pozycjonowania stołu roboczego chroni wydruk przed drganiami. Natomiast dzięki ekstruderowi direct dual-gear rozszerza zakres dostępnych filamentów o tworzywa elastyczne.

Zdalnie sterowane urządzenie dla wymagających makerów

Drukarki 3D Creality seria CR zdobyły ogromną popularność wśród użytkowników na całym świecie. Linia urządzeń obejmuje zarówno proste rozwiązania dla początkujących, jak i zaawansowane propozycje dla osób tworzących skomplikowane modele.

Creality CR-10 Smart Pro - jako drukarka 3D wyposażona w zdalne sterowanie za pośrednictwem Bluetooth lub WiFi - zapewnia projektantom niezwykle wygodne warunki do wytwarzania makiet oraz prototypowania projektów nie tylko w domu, ale również w małych firmach.

3D - rozmiar druku 300x300 x400 mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - dokładność 0.1 mm
3D - ilość głowic 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - grubość druku 0.1 - 0.4 mm
3D - temp. dyszy 300 °C
3D - temp. stołu 100 °C
Szerokość opakowania 57.5 cm
Wysokość opakowania 28 cm
Głębokość opakowania 66 cm
Masa opakowania 17.2 kg

Paweł

01/10/23

Pytanie: Witam, chciałem się dowiedzieć ponieważ nie umie znaleźć informacji. Czy w drukarce Creality CR-10 Smart Pro jest opcja wznawiania wydruku po zatrzymaniu (np. brak prądu) oraz czy jest kontrola filamentu (ewentualnie czy można dodać do niej taką opcję?
Odpowiedź: Tak, ta drukarka posiada obie wspomniane przez Pana funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Drukarka 3D - Creality CR-10 Smart Pro

5/5

Średnia Ocena

4

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Dariusz B. 01.07.2022 Potwierdzony zakup
Jest to moja pierwsza drukarka 3D więc jeszcze jestem w euforii zakupu 🙂 szybka w złożeniu, trochę czasu trzeba poświęcić na kalibrację, ale już pierwszy wydruk uświadamia, że był to dobry wybór. W zestawie wszystko co potrzebne, włącznie z kamerą i możliwością zdalnego podglądu wydruku. Polecam sprzęt również początkującym osobom.
Artur 21.05.2023 Potwierdzony zakup
Dariusz 29.11.2022 Potwierdzony zakup
Dariusz 20.11.2022 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: