Aqara Smart Pet Feeder C1 - inteligentny podajnik karmy dla zwierząt - biały - PETC1-M01

Indeks: BNA-23676 EAN: 6970504218178
Inteligentny podajnik karmy dla zwierząt Aqara Smart Pet Feeder C1 to urządzenie typu smart home cechujące się dostarczaniem pokarmu dla kotów i psów, który oferuje szereg funkcji i możliwości integracji z systemem inteligentnego domu Aqara oraz sterowania głosowego za pomocą asystentów głosowych takich jak Amazon Alexa, Google Assistant i Siri. Za pomocą tego podajnika można zdalnie za pomocą smartfona zarządzać wydzielaniem porcji karmy dla zwierząt.
Aqara Smart Pet Feeder C1 - inteligentny podajnik karmy dla zwierząt - biały - PETC1-M01
469,00 zł
381,30 zł netto
Zapłać później
Producent: Aqara

Opis produktu: Aqara Smart Pet Feeder C1 - inteligentny podajnik karmy dla zwierząt - biały - PETC1-M01

Inteligentny podajnik karmy dla zwierząt Aqara to zaawansowane urządzenie zaprojektowane z myślą o wygodnym i skutecznym karmieniu zwierząt domowych. Ten inteligentny podajnik karmy oferuje szereg funkcji, które ułatwiają dbanie o regularne i zdrowe karmienie kotów i psów. Dzięki możliwości integracji z systemem smart home Aqara oraz obsłudze sterowania głosowego za pomocą Amazon Alexa, Google Assistant i Siri, korzystanie z tego urządzenia jest proste i wygodne. Można łatwo dostosować harmonogram karmienia oraz wielkość porcji, aby zapewnić swojemu zwierzakowi odpowiednią ilość jedzenia. Opcje podwójnego zasilania zapewniają nieprzerwane działanie urządzenia, nawet w przypadku braku stałego zasilania. Bezpieczne materiały użyte do produkcji urządzenia, takie jak miska ze stali nierdzewnej i plastikowy zbiornik, są łatwe do czyszczenia, co pozwala utrzymać higienę podczas karmienia. Duży zbiornik o pojemności 4 litrów może pomieścić znaczną ilość karmy, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli zwierząt domowych, którzy często są poza domem.

Wysoki podajnik karmy w kolorze białym i miska stoją na białym tle.

Aqara Smart Pet Feeder C1 - inteligentny podajnik karmy dla zwierząt - biały - PETC1-M01.

Wysoki podajnik karmy w kolorze białym i miska stoją na białym tle.

Podajnik posiada wytrzymałą obudowę, odporną na przebarwienia.

Główne cechy podajnika karmy

 • Automatyczne podawanie pokarmu dla zwierząt
 • Protokół Zigbee 3.0
 • Zdalne sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji
 • Możliwość zaplanowania harmonogramu karmienia
 • Wytrzymała i odporna na przebarwienia obudowa zewnętrzna
 • Energooszczędność - jedna bateria wystarcza na ponad 2 lata
 • Łatwa konfiguracja i obsługa urządzenia

Inteligentny podajnik karmy

Podajnik karmy Aqara Smart Pet Feeder C1 to urządzenie stworzone dla właścicieli zwierząt domowych, którzy chcą zdalnie kontrolować żywienie swojego pupila. Umożliwia zaplanowanie regularnych posiłków dla zwierzęcia, co jest szczególnie przydatne w przypadku, gdy właściciel nie może być obecny w domu o stałych porach. Aplikacja także pomaga w monitorowaniu diety zwierzęcia poprzez rejestrowanie, kiedy i ile karmy zostało podane. Urządzenie ma wbudowane funkcje nagrywania dźwięku, co pozwala właścicielowi komunikować się ze swoim zwierzakiem zdalnie, np. wołając go na posiłek.

Harmonogramowanie pracy urządzenia

Harmonogram karmienia to funkcja, która pozwala właścicielom zwierząt domowych dostosować, kiedy i ile razy podawana jest karma ich zwierzakom. Jest to przydatne narzędzie, które umożliwia dostosowanie diety do potrzeb i stylu życia zwierzęcia. Za pomocą aplikacji mobilnej lub w panelu urządzenia możliwe jest ustawienie konkretnych godzin, w których karma ma zostać podana. Dodatkowo ustawiana jest też ilość karmy, która ma być podawana podczas poszczególnych posiłków.

Wysoki podajnik karmy w kolorze białym ze ściągniętą klapą stoi na białym tle.

Podajnik jest odpowiedzialny za podawanie odpowiedniej ilości karmy zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.Spód urządzenia.

Urządzenie jest kompatybilne z darmową aplikacją Aqara Home na smartfona.

Wytrzymała obudowa

Obudowa urządzenia jest wykonana z tworzywa znanego jako ABS, które jest odporne na promieniowane UV, dzięki czemu zapobiega przebarwieniom słonecznym. Tworzywo to jest znane również ze swojej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Jest to materiał, który może wytrzymać uderzenia i wstrząsy, co jest istotne, w przypadku gdy urządzenie jest narażone na różne warunki użytkowania.

Synchronizacja z aplikacją na smartfona

Jest to produkt zintegrowany z aplikacją Aqara Home, za pomocą której użytkownik zyskuje zdalną kontrolę nad wszystkimi podłączonymi urządzeniami. To oznacza, że niezależnie od tego, czy znajduje się w domu, biurze czy na zasłużonym urlopie, może sprawnie zarządzać pracą swoich urządzeń za pomocą swojego smartfona. Przekłada się to na oszczędność i wygodę użytkownika.

Darmową aplikację Aqara Home możesz pobrać na urządzenie zarówno z systemem Android, jak i z systemem iOS.

Specyfikacja techniczna podajnika

 • Producent: Aqara
 • Model: Smart Pet Feeder C1
 • Kod produktu: PETC1-M01
 • Technologia łączności: bezprzewodowa
 • Protokół bezprzewodowy: ZigBee
 • Standard: 802.15.4
 • Źródło zasilania: bateria lub przewód USB-A
 • Zakres temperatur: od -10°C do 45°C
 • Zakres wilgotności: od 0% do 95% RH, bez kondensacji
 • Aplikacja: Apple Home, Aqara Home
 • Pojemność zbiornika karmy: 4 l
 • Miska dołączona do zestawu: tak
 • Pojemność miski: około 1,7 kg suchej karmy
 • Materiał obudowy: kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
 • Kolor produktu: biały
 • Wymiary: 193 x 193 x 312 mm

Wysoki podajnik karmy w kolorze białym od frontu.

Inteligentne urządzenie łączy się poprzez centralkę Aqara Hub.

ZigBee Alliance to organizacja zrzeszająca producentów rozwijających standard ZigBee.
ZigBee Alliance to organizacja zrzeszająca producentów rozwijających standard ZigBee
.

Kompatybilność urządzeń ZigBee

ZigBee to otwarty standard komunikacji radiowej. Zapewnia szybkość działania, bezpieczną i stabilną komunikację oraz niski pobór prądu. Wersja ZigBee 3.0 została opracowana ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania w systemach Internetu rzeczy oraz w systemach inteligentnego domu. Poszczególne urządzenia, oparte o protokół ZigBee, wykorzystują do pracy wspólną centralkę (bramkę). Dodanie kolejnego elementu smart home wymaga jedynie wciśnięcia odpowiedniego przycisku na jego obudowie oraz potwierdzenia wyboru w aplikacji.

Kolor biały
Szerokość opakowania 21 cm
Wysokość opakowania 34 cm
Głębokość opakowania 21 cm
Masa opakowania 1.986 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: