Szafa instalacyjna rack wisząca - 10'' 9U 280x310mm - czarna - Lanberg WF10-2309-10B
Indeks: IMP-24333 EAN: 5901969416930
Producent: Lanberg
Opis produktu: Szafa instalacyjna rack wisząca - 10'' 9U 280 x 310 mm - czarna - Lanberg WF10-2309-10B
Otwór wentylacyjny w panelu sufitowym zapewnia doskonały przepływ powietrza.
Cechy szczególne szafy serwerowej Lanberg
  • Rozmiar 10": umożliwia montaż szerokiej gamy urządzeń.
  • Przeszklone drzwi jednoskrzydłowe: wykonane z 5 mm szkła hartowanego, otwierane do 180° i wyposażone w zamek, zapewniają bezpieczeństwo oraz łatwy podgląd wnętrza.
Wykorzystanie szafy rack
Zawartość zestawu
  • Śruby M6
  • Uchwyt montażowy
Szafa instalacyjna rack wisząca - 10'' 9U 280 x 310 mm - czarna - Lanberg WF10-2309-10BPrzednie drzwi z zamkiem i oknem z hartowanego szkła.
Elementy wchodzące w skład zestawu.
Specyfikacja techniczna szafy
  • Rodzaj szafy: wisząca
  • Rozmiar: 10''
  • Wysokość teleinformatyczna: 9U
  • Montaż: do samodzielnego montażu
  • Głębokość montażowa: 238 mm
  • Rodzaj drzwi przednich: przeszklone
  • Typ drzwi: jednoskrzydłowe
  • Maksymalne statyczne obciążenie: 20 kg
  • Ilość miejsc na wentylatory: 1
  • Ilość pionowych szyn: 2
  • Klasa szczelności: IP20
  • Grubość drzwi przednich: 5 mm
  • Grubość drzwi tylnych: 1 mm
  • Grubość górnego i dolnego panelu: 1 mm
  • Grubość bocznego panelu: 1 mm
  • Grubość szyn montażowych: 1,4 mm
  • Grubość ramy: 1,1 mm
  • Grubość pozostałych elementów: 1,1 mm
  • Kolor: czarny
  • Wymiary: 280 x 310 x 469 mm
  • Masa: 7 kg
Szerokość opakowania 60 cm
Wysokość opakowania 37 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 8 kg
Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!
Opinie o produkcie