Prowadnica kabli 500 mm

Indeks: VST-17485 EAN: 5904422327651

Prowadnica do organizowania przewodów o długości 50 cm. Niezwykle popularny element profesjonalnych urządzeń CNC i nie tylko. Ułożenie kabli w prowadnicy daje swobodę ruchu dla urządzenia w wielu osiach i daje nam pewność, że przewody nie ulegną uszkodzeniom podczas pracy urządzenia i będą utrzymane w porządku.

Prowadnica kabli 500 mm
45,90 zł
37,32 zł netto
Zapłać później
Prowadnica kabli - długość:
Producent: OpenBuilds

Opis produktu: Prowadnica kabli 500 mm

Prowadnica do organizowania przewodów o długości 50 cm. Niezwykle popularny element profesjonalnych urządzeń CNC i nie tylko. Ułożenie kabli w prowadnicy daje swobodę ruchu dla urządzenia w wielu osiach i daje nam pewność, że przewody nie ulegną uszkodzeniom podczas pracy urządzenia i będą utrzymane w porządku. Dzięki budowie na bazie modułów możemy w łatwy sposób zmieniać długość prowadnicy odłączając poszczególne elementy.

Specyfikacja techniczna:

  • Kolor: czarny
  • Długość: 500 mm
  • Wymiary zewnętrzne: 10 x 15 mm
System liniowy

Przykład zastosowania prowadnicy.

Prowadnice kabli do drukarek 3D i frezarek CNC

Zarówno drukarki 3D jak i frezarki CNC są maszynami, dzięki którym udało się ułatwić i znacząco rozwinąć szeroko rozumiane procesy technologiczne obejmujące mechaniczne techniki wytwarzania różnych obiektów o standardowych jak i niestandardowych kształtach geometrycznych. Co więcej, zarówno technologia druku 3D jak i obróbki maszynowej CNC podlega ciągłym działaniom badawczo-rozwojowymi, oferując coraz bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne, dzięki którym możemy sprostać coraz większej liczbie problemów technologicznych. Oprócz samych podzespołów, które bezpośrednio uczestniczą w procesie druku 3D jak CNC, nie bez znaczenia jest również zwrócenie uwagi na problematykę dotyczącą elementów pomocniczych drukarek 3D i maszyn CNC. Do tych elementów zaliczamy m.in, oferowane prowadnice do kabli i przewodów.

Prowadnice kabli - bezpieczeństwo i utrzymanie porządku

Prowadnice kabli i przewodów to bardzo ważny element wyposażenia drukarek 3D i frezarek CNC. Zastosowanie takich prowadnic pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa pracy tych maszyn - dzięki umieszczeniu przewodów i kabli zasilających i sterowniczych w sposób uporządkowany, zapobiega ich uszkodzeniu oraz części sąsiadujących. Takie rozwiązanie jest także korzystne ze względu na estetykę wykonania, a także zmniejsza zużycie przewodów i wpływ zakłóceń na prawidłową pracę maszyny.

Szerokość opakowania 8.7 cm
Wysokość opakowania 5.6 cm
Głębokość opakowania 2.5 cm
Masa opakowania 0.043 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: