• Nowość!

Blok przesuwny do szyn liniowych DIN 35mm - SeeedStudio 114070181

Indeks: SEE-23901
Blok przesuwny SeeedStudio do prowadnicy liniowej służy jako narzędzie centrujące do montażu profilu prowadzącego w szczelinie o profilu 35 mm. Idealny do zabezpieczania urządzeń podczas ruchu liniowego, zwłaszcza w automatycznych maszynach i sterownikach PLC. Zestaw zawiera śruby montażowe.
Blok przesuwny do szyn liniowych DIN 35mm - SeeedStudio 114070181
9,95 zł
8,09 zł netto
Producent: Seeedstudio

Opis produktu: Blok przesuwny do szyn liniowych DIN 35 mm - SeeedStudio 114070181

Blok przesuwny SeeedStudio do prowadnicy liniowej pełni funkcję narzędzia centrującego do montażu profilu prowadzącego w szczelinie o profilu 35 mm. Jest specjalnie zaprojektowany do zabezpieczania urządzeń podczas ruchu liniowego. Dzięki swojej kompaktowej i lekkiej konstrukcji jest idealny do użytku w automatycznych maszynach i przemysłowych sterownikach PLC. Produkt zaprojektowany jest do bezpośredniego włożenia w miejsce montażu, co znacząco ułatwia ten proces. W zestawie znajdują się niezbędne śruby montażowe.

Umieszczenie sterownika PLC powinno być strategicznie oddalone od urządzeń elektrycznych o dużej mocy, aby zminimalizować wpływ zakłóceń elektromagnetycznych. Ponadto miejsce montażu powinno być wolne od częstych wibracji. Ważne jest również zapewnienie, aby urządzenie było umieszczone w dobrze wentylowanym miejscu i nie było narażone na nadmiernie wysoką temperaturę.

Blok przesuwny do szyn liniowych DIN 35 mm - SeeedStudio 114070181

Blok przesuwny do szyn liniowych DIN 35 mm - SeeedStudio 114070181.

Blok przesuwny do szyn liniowych DIN 35 mm - SeeedStudio 114070181

W zestawie znajdują się trzy śruby montażowe.

Kompatybilność i łatwość montażu

Blok przesuwny marki SeeedStudio został zaprojektowany z myślą o łatwości montażu na szynie DIN 35 mm i wytrzymałości. Jego solidna konstrukcja zapewnia stabilność i precyzję działania nawet w trudnych warunkach przemysłowych. Dzięki kompatybilności z różnymi rodzajami urządzeń i maszyn, produkt ten stanowi wszechstronne rozwiązanie do zabezpieczania i prowadzenia linearnego ruchu w różnych aplikacjach przemysłowych. W zestawie znajdują się niezbędne elementy montażowe, co pozwala na szybką i bezproblemową instalację, a także gwarantuje oszczędność czasu i wysoką efektywność pracy.

Zawartość zestawu

  • Blok przesuwny dla prowadnicy liniowej x1
  • Śruby x3

Szerokość opakowania 13.5 cm
Wysokość opakowania 10 cm
Głębokość opakowania 1.5 cm
Masa opakowania 0.021 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: