Filtruj według

Cena
339 339
Producent
Więcej (431) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Tygle lutownicze

Ilość produktów: 1
Loading...

Tygiel lutowniczy ZB100D 380W 230g

Tygiel lutowniczy ZB100FD przeznaczony do szybkiego i łatwego pobielania końcówek przewodów, drutów nawojowych, usuwanie lakierów, emalii oraz montowaniu elementów...
Indeks: DLT-14154
Indeks: DLT-14154
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 339,00 zł Cena 339,00 zł
  • Darmowa dostawa

Tygle lutownicze

Tygle lutownicze to niewielkie urządzenia, których najważniejszą częścią jest niewielki pojemniczek. Temperatura w nim jest doprowadzana do poziomu, w którym cyna pozostaje w stanie ciekłym. Takie narzędzie jest szczególnie przydatne, kiedy dana osoba ma codziennie kilka, kilkadziesiąt lub nawet kilka tysięcy kabli do ocynowania. Korzystając z tygla lutowniczego, znacznie łatwiej zamontujesz, zbudujesz albo naprawisz domowy zestaw audio, słuchawki, system GPS czy CB radio samochodowe. Operacja zmiany okablowania w słuchawkach wiąże się z rozgrzewaniem delikatnej elektroniki, aby roztopić przylutowany przewód, a następnie ponownym jej rozgrzaniu podczas mocowania nowego przewodu. Posiadając tygiel lutowniczy, można bardzo mocno zwiększyć wygodę i przede wszystkim skrócić czas tej operacji, zmniejszając tym samym niebezpieczeństwo uszkodzenia delikatnych elementów słuchawki. Postęp w technologii przyczynił się do przyspieszenia i ograniczenia kosztów produkcji tego typu narzędzi. Dzięki temu przy zachowaniu wysokiej jakości możesz za niską cenę zakupić własny tygiel lutowniczy. Dawniej tego typu zakup opłacał się jedynie dla komercyjnych pracowni elektronicznych - dzisiaj z tygla lutowniczego może korzystać elektronik amator lub warsztat samochodowy, niewielkim kosztem znacząco podnosząc jakość swoich usług.

Jakie produkty są dostępne w tej kategorii?

Oferujemy profesjonalne tygle lutownicze z możliwością regulacji mocy, która ma bezpośrednie przełożenie na ostateczną temperaturę naczynia. Tę można regulować w różny sposób, w zależności od właściwości danego gatunku cyny (zastosowanych w niej dodatków) oraz od warunków zewnętrznych (na przykład temperatura w pomieszczeniu). W niektórych modelach moc jest regulowana i stabilizowana elektronicznie - również od produktu zależy, z jakiego materiału zrobione jest naczynie (posiadamy modele wykonane z tytanu oraz ze stali nierdzewnej). Posiadamy tygle o mocach 100 W, 150 W oraz 380 W.