Żywica do drukarki 3D - PrimaCreator Value Water Washable UV Resin 500 ml - Light Grey

Indeks: PCR-18265 EAN: 7340002117690

Żywica w kolorze jasnoszarym, przeznaczona do stosowania w drukarkach 3D. Produkt w trakcie utwardzania może wydzielać nieprzyjemny zapach o małej intensywności. Żywica utwardza się pod wpływem światła UV o długości fali od 395 do 405 nm. Czyszczenie gotowych modeli nie wymaga użycia specjalistycznych środków chemicznych, w celu pozbycia się resztek materiału do drukowania wystarczy zwykła woda. Wydruki 3D wykonane z PrimaCreator Value charakteryzują się niewielkim skurczem, a po końcowej obróbce wykazują dużą twardość. Mogą być suszone w specjalnej komorze lub w świetle słonecznym. Produkt sprzedawany jest w specjalnym pojemniku o pojemności 500 ml, zabezpieczającym żywicę przed wyschnięciem. 

Żywica do drukarki 3D - PrimaCreator Value Water Washable UV Resin 500 ml - Light Grey
129,00 zł
104,88 zł netto
Zapłać później
Żywica PrimaCreator Value Water Washable UV 500ml - kolor:
Producent: PrimaCreator

Opis produktu: Żywica do drukarki 3D - PrimaCreator Value Water Washable UV Resin 500 ml - Light Grey

Żywica w kolorze jasnoszarym, przeznaczona do stosowania w drukarkach 3D. Produkt w trakcie utwardzania może wydzielać nieprzyjemny zapach o małej intensywności. Żywica utwardza się pod wpływem światła UV o długości fali od 395 do 405 nm. Czyszczenie gotowych modeli nie wymaga użycia specjalistycznych środków chemicznych, w celu pozbycia się resztek materiału do drukowania wystarczy zwykła woda. Wydruki 3D wykonane z PrimaCreator Value charakteryzują się niewielkim skurczem, a po końcowej obróbce wykazują dużą twardość. Mogą być suszone w specjalnej komorze lub w świetle słonecznym. Produkt sprzedawany jest w specjalnym pojemniku o pojemności 500 ml, zabezpieczającym żywicę przed wyschnięciem.


Żywice PrimaCreator
.

Wydruk z żywicy PrimaCreator

Wydruk z żywicy PrimaCreator.

Cechy użytkowe żywicy PrimaCreator

 • Żywica wyprodukowana przy użyciu najwyższej jakości komponentów
 • Drukowanie bezpieczne dla środowiska: żywica do usunięcia resztek drukowania nie wymaga użycia środków chemicznych, wystarczy w tym celu zastosować wodę
 • Gotowe wydruki charakteryzują płynnymi przejściami miedzy poszczególnymi warstwami oraz jednolitym kolorem z półmatową powierzchnią
 • W trakcie formowania modelu, żywica może wydzielać nieprzyjemny zapach o małej intensywności
 • Przeznaczona głównie do drukarek DLP o mniejszej mocy, wykorzystujących światło UV do utwardzania żywicy, m.in. Zortrax Inkspire oraz Anycubic Photon
 • Czas utwardzania żywicy mieści się w zakresie od 4 do 8 sekund na warstwę 
 • Gotowe modele można suszyć w specjalnej komorze od 2 do 5 minut. W przypadku końcowego utwardzania na słońcu, wydruk powinien być wystawiony na działanie promieni słonecznych od 10 do 20 minut. W przypadku zwiększonego zachmurzenia, a tym samym ograniczonego dostępu światła, czas ten wzrasta nawet do 60 minut. 

Podczas pracy z żywicą należy zawsze używać środków ochronnych: okularów i rękawic nitrylowych.

Specyfikacja techniczna
Moduł sprężystości: od 1,882 do 2,385 MPa
Wytrzymałość na zginanie:  od 40 do 58 MPa
Temperatura odkształcenia: 80℃
Rozszerzalność termiczna: 95 E-6
Wartość skurczu: od 3,35% do 4,24%
Skurcz liniowy:  od 1,05% do 1,35%
Wytrzymałość na rozciąganie: od 30 do 52 MPa
Moduł rozciągania: od 1,779 do 2,385 MPa
Wydłużenie przy zerwaniu:  od 4% do 10%
Twardość w skali Shore'a: od 85 do 88 D
Gęstość: od 1,05 do 1,25 g/cm3
Udarność: od 41 do 48 j/m
Lepkość:  od 100 do 350 MPa x s
Długość fali UV utwardzającej żywicę:  od 395 do 405 nm

Żywica do drukarki 3D do niemal każdych zastosowań

Produkt PrimaCreator Value Water Washable UV Resin sprzedawany w butelkach o pojemności 500 ml w odcieniu Light Grey to uniwersalny materiał do drukarek wykorzystujących technologię DLP. Żywica została zaprojektowana z myślą o sprzętach, których sercem jest emiter promieniowania ultrafioletowego o małej mocy. W efekcie możliwe jest uzyskiwanie w pełni powtarzalnych wydruków o nieskazitelnej powierzchni. Doskonale predysponuje to żywice do drukarek 3D PrimaCreator Value Water Washable UV Resin jako materiał do produkcji kolekcjonerskich figurek oraz ozdobnych elementów.

Łatwa obróbka gotowych wydruków

Żywica do drukarki 3D PrimaCreator Value Water Washable UV Resin może być zmywana zwykłą wodą. Pozwala to znacząco zmniejszyć koszty eksploatacyjne drukarki, ponieważ do czyszczenia wydruków nie trzeba używać kosztownego alkoholu izopropylowego (IPA). PrimaCreator Value Water Washable UV Resin może być także bez przeszkód utwardzany w klasycznych urządzeniach typu wash&cure.

Kolor jasnoszary
Pojemność 500 ml
Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 24 cm
Głębokość opakowania 10 cm
Masa opakowania 0.7 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Żywica do drukarki 3D - PrimaCreator Value Water Washable UV Resin 500 ml - Light Grey

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Peter 31.08.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Sprawdzona jakość i odpowiednia cena. Dostarczone szybko i dobrze zabezpieczone.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: