Uchwyt montażowy do czujnika odległości HC-SR04 - czerwony

Indeks: MOD-09712 EAN: 5904422376338

Uchwyt do montowania czujnika odległości HC-SR04. Wykonany z czerwonego akrylu o grubości 3 mm, posiada trzy otwory montażowe.

Uchwyt montażowy do czujnika odległości HC-SR04 - czerwony
3,90 zł
3,17 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Uchwyt montażowy do czujnika odległości HC-SR04 - czerwony

Uchwyt do montowania czujnika odległości HC-SR04. Wykonany z czerwonego akrylu o grubości 3 mm. Uchwyt posiada trzy otwory montażowe.

Specyfikacja techniczna uchwytu

  • Uchwyt do montażu czujnika odległości HC-SR04
  • Materiał wykonania: akryl
  • Kolor: czerwony
  • Grubość: 3 mm
  • Trzy otwory montażowe o średnicy 2 mm i rozstawie 8 mm
  • Wymiary: 65 x 55 x 28 mm

 

Przedmiotem sprzedaży jest obudowa, czujnik odległości można nabyć osobno.

Uchwyt montażowy do czujnika odległości HC-SR04

Uchwyt montażowy do ultradźwiękowego czujnika odległości HC-SR04 to praktyczne akcesorium ułatwiające korzystanie z sensora. Dzięki trzem otworom montażowym, czujnik może zostać zainstalowany na przykład na robocie lub innym ruchomym urządzeniu, umożliwiając wykrywanie aktualnej odległości.

Uchwyt został wykonany z trwałego, odpornego na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne akrylu o grubości 3 mm. Materiał jest lekki i wytrzymały, dzięki czemu nie obciąża konstrukcji i sprawdza się nawet przy intensywnym użytkowaniu. Średnica otworów montażowych wynosi 2 mm, dzięki czemu są one kompatybilne z popularnymi śrubami, na przykład M1.6.

Dedykowany uchwyt montażowy do czujnika odległości HC-SR04

Akrylowy uchwyt montażowy został zaprojektowany z myślą o ultradźwiękowym czujniku odległości HC-SR04, który jest często wykorzystywany w projektach z płytkami mikrokontrolerowymi takimi jak Arduino czy Raspberry Pi. Produkt pozwala na stabilne zamocowanie czujnika w pożądanym położeniu.

W naszej ofercie znajdziesz również akrylowy uchwyt do czujnika odległości HC-SR04 w kolorze niebieskim, a także pozostałe akcesoria do ultradźwiękowych czujników odległości. Ponadto oferujemy szeroki wybór rozmaitych sensorów, sond i przyrządów pomiarowych umożliwiających mierzenie różnych wielkości fizycznych.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 10 cm
Masa opakowania 0.007 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: