Podstawka na szpulkę cyny

Indeks: NSZ-05977 EAN: 5900804052807

Podajnik do zamontowania szpulki cyny ułatwiający lutowanie.

Podstawka na szpulkę cyny
19,90 zł
16,18 zł netto
Zapłać później
Dostawa 10 szt. zaplanowana na 2024-03-08
Oczekiwanie na dostawę
Producent: OEM

Opis produktu: Podstawka na szpulkę cyny

Prezentowana podstawka na szpulkę cyny pasuje do większości szpul z lutowiem, dostępnych obecnie na rynku – maksymalna średnica szpuli to 85 mm, a szerokość – 70 mm. Podajnik jest wyposażony w regulowane ramię z otworem, umożliwiające utrzymywanie końca drutu lutowniczego zawsze pod ręką.

Produkt został wykonany z blachy, przy czym cała podstawa jest estetycznie polakierowana na kolor czarny. Kompaktowe wymiary 95 x 90 x 90 mm ułatwiają ustawienie podajnika w najbardziej dogodnym miejscu stołu roboczego.

Akcesoria lutownicze w ofercie sklepu Botland

Właściwe wyposażenie pracowni elektronicznej jest aspektem niezwykle ważnym nie tylko z punktu widzenia wygody i ergonomii pracy – odpowiedni sprzęt i akcesoria umożliwiają także uzyskanie znacznie lepszej jakości montażu elementów, co bezpośrednio przekłada się na niezawodność składanych bądź serwisowanych urządzeń.

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite stacje lutownicze, lutownice transformatorowe i gazowe, groty, uchwyty i lupy warsztatowe, maty stołowe, wyposażenie ESD, odsysacze, czyściki grotów, myjki ultradźwiękowe, pochłaniacze oparów oraz plecionki lutownicze. Mamy także szeroki wybór cyny i past lutowniczych, topników, rozpuszczalników, preparatów do czyszczenia i konserwacji PCB, pędzli i szczotek ESD. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z lutowaniem, koniecznie sprawdź płytki uniwersalne i zestawy do nauki montażu elementów przewlekanych oraz SMD – to doskonały sposób na szybkie zdobycie potrzebnych umiejętności manualnych!

Sprawdź również nasze zestawy narzędzi warsztatowych!

 
Przedmiotem sprzedaży jest podstawka, pozostałe akcesoria można nabyć osobno.

Specyfikacja

  • Maksymalna szerokość szpulki: 70 mm
  • Maksymalna średnica szpulki: 85 mm
  • Wymiary: 95 x 90 x 90 mm
Szerokość opakowania 9.4 cm
Wysokość opakowania 9.1 cm
Głębokość opakowania 9.1 cm
Masa opakowania 0.196 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: