Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-03

Indeks: VIA-16621 EAN: 5903111328047

Wysokiej jakości odstraszacz ultradźwiękowy. To niewielkie urządzenie z wbudowanym buzzerem o dużej mocy, który jest w stanie generować dźwięk odstraszający szkodniki odległe nawet do 200 metrów. Instalacja straszaka jest bardzo szybka, prosta i intuicyjna – po przeciwległej stronie od głośnika urządzenie ma wbudowaną wtyczkę przystosowaną do montażu w standardowym gnieździe ściennym 230 V.

Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-03
85,00 zł
69,11 zł netto
Zapłać później
Producent: Viano

Opis produktu: Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-03

Wysokiej jakości odstraszacz ultradźwiękowy. To niewielkie urządzenie z wbudowanym buzzerem o dużej mocy, który jest w stanie generować dźwięk odstraszający szkodniki odległe nawet do 200 metrów od nadajnika. Instalacja straszaka jest bardzo szybka, prosta i intuicyjna – po przeciwległej stronie od głośnika urządzenie ma wbudowaną wtyczkę przystosowaną do montażu w standardowym gnieździe ściennym 230 V. Po podłączeniu do zasilania odstraszacz natychmiast zaczyna pracować.

Odstraszacz wyglądem przypomina mały zasilacz sieciowy.

Odstraszacz wyglądem przypomina mały zasilacz sieciowy.

Gryzonie stwarzają poważne zagrożenie

Gryzonie w domach to powszechny problem zarówno osób, które osiedliły się na wsi, jak i mieszkających w miastach. Na jesień myszy szczególnie chętnie znajdują ścieżki, dzięki którym dostają się do mieszkań, gdzie znajdują pożywienie. Szczury poszukują zapasów jedzenia w piwnicach, a kuny na poddaszach i strychach szukają nowych miejsc na gniazda.

Niestety dzikie zwierzęta z rodzaju łasicowatych i gryzonie często roznoszą groźne dla człowieka choroby, dlatego bardzo niebezpieczne jest pozwalanie im na swobodne poruszanie się po mieszkaniach (w szczególności, że często lgną do naszego jedzenia). W wielu miejscach zaczyna pojawiać się również nieprzyjemny zapach odchodów, a nierzadko dochodzi do uszkadzania wyposażenia, przegryzania kabli i tym podobnych. Usuwanie skutków jest kosztowne i uciążliwe. Zarówno ze względu na zdrowie, jak i na kwestie estetyki, komfortu we własnym domu i finansów – warto zabezpieczyć się przed takimi „niezapowiedzianymi wizytami”. Zatem czym odstraszyć szkodniki? Znakomitym rozwiązaniem jest zastosowanie odstraszacza dla gryzoni Polskiej firmy Viano.

Odstraszacz podłączamy do standardowego gniazdka sieciowego.

Odstraszacz podłączamy do standardowego gniazdka sieciowego.

Psy i koty są bezpieczne

Producent pomyślał o każdym praktycznym szczególe. Odstraszacze mają system automatycznej zmiany częstotliwości emitowanych ultradźwięków. Dzięki takiemu rozwiązaniu gryzonie nie będą miały szansy przyzwyczaić się do jednego nieprzyjemnego dla nich dźwięku, ponieważ ten stale się zmienia. Warto zaznaczyć, że przedział emitowanych częstotliwości został ograniczony jedynie do takich, które jednocześnie odstraszają kuny, szczury, myszy i łasice, ale nie oddziałują na domowe zwierzęta, takie jak psy czy koty.

Odstraszacz to bardzo energooszczędne urządzenie, może być wpięty w gniazdko całą dobę.

Odstraszacz to bardzo energooszczędne urządzenie, może być wpięty w gniazdko całą dobę.

Straszak przyjazny zwierzętom i środowisku

Oferowany odstraszacz na gryzonie jest przyjazny dla wszelkich zwierząt. Dzięki postępowi technologii, wiedzy człowieka i świadomości klientów coraz częściej takie urządzenia zastępują jeszcze do niedawna stosowane metody – pułapki na gryzonie. Straszak nie tylko nie jest brutalnym rozwiązaniem, ale jest przede wszystkim znacznie skuteczniejszy, a w ostatecznym rozrachunku generuje mniejsze koszty. Producent zadbał, aby zastosowane komponenty były jak najtrwalsze i pozbawione wrażliwych elementów. Właśnie dlatego zamiast układu opartego o delikatny mikroprocesor urządzenie korzysta ze znacznie trwalszego układu tranzystorowego. Ten zapewnia mu oszczędną energetycznie i wydajną pracę.

Specyfikacja techniczna

  • Zasilanie: 230 V
  • Pobór prądu: 70 mA
  • Wymiary: 85 x 85 mm
  • Kąt emisji ultradźwięku: do 120°
  • Zasięg ultradźwięku: do 200 metrów
  • Temperatura pracy: do -30° do 70°

 


Napięcie zasil. od 230 V
Napięcie zasil. do 230 V
Szerokość opakowania 9 cm
Wysokość opakowania 9 cm
Głębokość opakowania 6.5 cm
Masa opakowania 0.116 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-03

5/5

Średnia Ocena

6

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Ralf 13.11.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Doskonały…. Marten odszedł 😃
Czesław 02.07.2023 Potwierdzony zakup
Wygląd dobry, jakość i użyteczność ocenię po pewnym czasie.
Augis 21.11.2022 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Zaledwie kilka dni doświadczenia, ale jak dotąd tak dobrze. Kupiłem go z zamiarem odstraszenia kun, które stawały się coraz bardziej dokuczliwe na niezamieszkałym poddaszu. Czas pokaże.
Jana 10.05.2024 Potwierdzony zakup
Jaroslav 26.02.2024 Potwierdzony zakup
Markus 19.02.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: