Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-03

Indeks: VIA-16621 EAN: 5903111328047

Wysokiej jakości odstraszacz ultradźwiękowy. To niewielkie urządzenie z wbudowanym buzzerem o dużej mocy, który jest w stanie generować dźwięk odstraszający szkodniki odległe nawet do 200 metrów. Instalacja straszaka jest bardzo szybka, prosta i intuicyjna – po przeciwległej stronie od głośnika urządzenie ma wbudowaną wtyczkę przystosowaną do montażu w standardowym gnieździe ściennym 230 V.

Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-03
85,00 zł
69,11 zł netto
Zapłać później
Producent: Viano

Opis produktu: Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-03

Wysokiej jakości odstraszacz ultradźwiękowy. To niewielkie urządzenie z wbudowanym buzzerem o dużej mocy, który jest w stanie generować dźwięk odstraszający szkodniki odległe nawet do 200 metrów od nadajnika. Instalacja straszaka jest bardzo szybka, prosta i intuicyjna – po przeciwległej stronie od głośnika urządzenie ma wbudowaną wtyczkę przystosowaną do montażu w standardowym gnieździe ściennym 230 V. Po podłączeniu do zasilania odstraszacz natychmiast zaczyna pracować.

Odstraszacz wyglądem przypomina mały zasilacz sieciowy.

Odstraszacz wyglądem przypomina mały zasilacz sieciowy.

Gryzonie stwarzają poważne zagrożenie

Gryzonie w domach to powszechny problem zarówno osób, które osiedliły się na wsi, jak i mieszkających w miastach. Na jesień myszy szczególnie chętnie znajdują ścieżki, dzięki którym dostają się do mieszkań, gdzie znajdują pożywienie. Szczury poszukują zapasów jedzenia w piwnicach, a kuny na poddaszach i strychach szukają nowych miejsc na gniazda.

Niestety dzikie zwierzęta z rodzaju łasicowatych i gryzonie często roznoszą groźne dla człowieka choroby, dlatego bardzo niebezpieczne jest pozwalanie im na swobodne poruszanie się po mieszkaniach (w szczególności, że często lgną do naszego jedzenia). W wielu miejscach zaczyna pojawiać się również nieprzyjemny zapach odchodów, a nierzadko dochodzi do uszkadzania wyposażenia, przegryzania kabli i tym podobnych. Usuwanie skutków jest kosztowne i uciążliwe. Zarówno ze względu na zdrowie, jak i na kwestie estetyki, komfortu we własnym domu i finansów – warto zabezpieczyć się przed takimi „niezapowiedzianymi wizytami”. Zatem czym odstraszyć szkodniki? Znakomitym rozwiązaniem jest zastosowanie odstraszacza dla gryzoni Polskiej firmy Viano.

Odstraszacz podłączamy do standardowego gniazdka sieciowego.

Odstraszacz podłączamy do standardowego gniazdka sieciowego.

Psy i koty są bezpieczne

Producent pomyślał o każdym praktycznym szczególe. Odstraszacze mają system automatycznej zmiany częstotliwości emitowanych ultradźwięków. Dzięki takiemu rozwiązaniu gryzonie nie będą miały szansy przyzwyczaić się do jednego nieprzyjemnego dla nich dźwięku, ponieważ ten stale się zmienia. Warto zaznaczyć, że przedział emitowanych częstotliwości został ograniczony jedynie do takich, które jednocześnie odstraszają kuny, szczury, myszy i łasice, ale nie oddziałują na domowe zwierzęta, takie jak psy czy koty.

Odstraszacz to bardzo energooszczędne urządzenie, może być wpięty w gniazdko całą dobę.

Odstraszacz to bardzo energooszczędne urządzenie, może być wpięty w gniazdko całą dobę.

Straszak przyjazny zwierzętom i środowisku

Oferowany odstraszacz na gryzonie jest przyjazny dla wszelkich zwierząt. Dzięki postępowi technologii, wiedzy człowieka i świadomości klientów coraz częściej takie urządzenia zastępują jeszcze do niedawna stosowane metody – pułapki na gryzonie. Straszak nie tylko nie jest brutalnym rozwiązaniem, ale jest przede wszystkim znacznie skuteczniejszy, a w ostatecznym rozrachunku generuje mniejsze koszty. Producent zadbał, aby zastosowane komponenty były jak najtrwalsze i pozbawione wrażliwych elementów. Właśnie dlatego zamiast układu opartego o delikatny mikroprocesor urządzenie korzysta ze znacznie trwalszego układu tranzystorowego. Ten zapewnia mu oszczędną energetycznie i wydajną pracę.

Specyfikacja techniczna

 • Zasilanie: 230 V
 • Pobór prądu: 70 mA
 • Wymiary: 85 x 85 mm
 • Kąt emisji ultradźwięku: do 120°
 • Zasięg ultradźwięku: do 200 metrów
 • Temperatura pracy: do -30° do 70°

 


Napięcie zasil. od 230 V
Napięcie zasil. do 230 V
Szerokość opakowania 9 cm
Wysokość opakowania 9 cm
Głębokość opakowania 6.5 cm
Masa opakowania 0.116 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-03

5/5

Średnia Ocena

3

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Ralf 13.11.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Doskonały…. Marten odszedł 😃
Czesław 02.07.2023 Potwierdzony zakup
Wygląd dobry, jakość i użyteczność ocenię po pewnym czasie.
Augis 21.11.2022 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Zaledwie kilka dni doświadczenia, ale jak dotąd tak dobrze. Kupiłem go z zamiarem odstraszenia kun, które stawały się coraz bardziej dokuczliwe na niezamieszkałym poddaszu. Czas pokaże.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: