Taśma dwustronna do LCD przezroczysta 3mm x 50m

Indeks: MOD-05550 EAN: 5904422357207

Taśma dwustronna do zabezpieczania ekranów i paneli dotykowych np. podczas naprawy. Jest bardzo cienka oraz posiada warstwę klejącą. Wykorzystywana również w serwisie laptopów, tabletów, itp. Szerokość rolki jest równa 3 mm.

Taśma dwustronna do LCD przezroczysta 3mm x 50m
25,90 zł
21,06 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Taśma dwustronna do LCD przezroczysta 3 mm x 50 m

Taśma dwustronna do zabezpieczania ekranów i paneli dotykowych np. podczas naprawy. Jest bardzo cienka oraz posiada warstwę klejącą. Wykorzystywana również w serwisie laptopów, tabletów, itp. Szerokość rolki jest równa 3 mm.

 

Taśma dwustronna do LCD.

Specyfikacja

  • Szerokość rolki: 3 mm
  • Długość rolki: ok. 50 m
  • Grubość: 0,1 mm
  • Kolor: przezroczysta

 

Taśma dwustronna do ekranów LCD używana jest w celu zabezpieczenia monitorów i paneli dotykowych. Jest najlepszym rozwiązanie w sytuacji, gdy urządzenie musi przejść naprawę i konieczne jest zabezpieczenie delikatnej matrycy przed jakimikolwiek uszkodzeniami mechanicznymi.

Taśma dwustronna do LCD, przezroczysta 3mm x 50m, jest niezwykle cienka (ok. 1 mm), przez co możliwe jest precyzyjne oklejenie powierzchni telewizorów, monitorów i paneli dotykowych. To produkt, który jest nieodłącznym elementem wyposażenia serwisów zajmujących się naprawą elektroniki: laptopów, komputerów, telewizorów, tabletów czy smartfonów.

Przezroczysta taśma zabezpieczająca do ekranów LCD, monitorów i telewizorów

Przed rozpoczęciem naprawy wystarczy odwinąć odpowiedniej długości taśmę i nakleić ją delikatnie na ekran. Taśma jest elastyczna, dzięki czemu w łatwy sposób można okleić krawędzie urządzenia, narożniki obudowy i elementy styczne. Szerokość rolki wynosi 3 mm, co przekłada się na wysoką precyzję działania.

Produkt może być wykorzystywane także w pracach elektronicznych, np. w trakcie montażu panelu dotykowego do układu scalonego. Długość rolki to około 50 metrów - taśma z powodzeniem wystarczy na wiele projektów. W naszym sklepie znajdziesz też różne inne rodzaje taśm zabezpieczeniowych do delikatnych elementów elektronicznych, matryc monitorów i nie tylko. Serdecznie zachęcamy do zakupu!

Szerokość opakowania 17 cm
Wysokość opakowania 0.3 cm
Głębokość opakowania 17 cm
Masa opakowania 0.05 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Taśma dwustronna do LCD przezroczysta 3mm x 50m

5/5

Średnia Ocena

3

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Marcin 16.04.2024 Potwierdzony zakup
Polecam
Bartłomiej 20.02.2024 Potwierdzony zakup
Zgodne z opisem.
Henryk S. 29.09.2021 Potwierdzony zakup
Jest Ok

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: