Shelly H&T USB Adapter - biały

Indeks: ALT-18792 EAN: 3809511202210
Adapter do czujnika wilgotności i temperatury Shelly, umożliwiający zasilanie go poprzez złącze microUSB napięciem 5 V. Zasilanie przez USB jest zalecane, gdy czujnik musi pracować w ekstremalnych warunkach temperaturowych lub w warunkach o podwyższonej wilgotności. Przy zastosowaniu adaptera USB czujnik dokonuje pomiaru co ok. 10 minut, podczas gdy przy zasilaniu bateryjnym pomiar dokonywany jest co kilka godzin lub po wciśnięciu przycisku.
Shelly H&T USB Adapter - biały
31,90 zł
25,93 zł netto
Zapłać później
Shelly H&T USB Adapter - kolory:
Producent: Shelly

Opis produktu: Shelly H&T USB Adapter - biały

Adapter do czujnika wilgotności i temperatury Shelly, umożliwiający zastąpienie zasilania bateryjnego zasilaniem poprzez złącze microUSB napięciem 5 V. Zasilanie przez USB jest zalecane, gdy czujnik musi pracować w ekstremalnych warunkach temperaturowych lub w warunkach o podwyższonej wilgotności. Przy zastosowaniu adaptera USB czujnik dokonuje pomiaru co ok. 10 minut, podczas gdy przy zasilaniu bateryjnym pomiar dokonywany jest co kilka godzin lub po wciśnięciu przycisku. Do prawidłowego działania wymagany jest zasilacz 5 V z wtykiem microUSB (brak w zestawie).

W celu zmiany sposobu zasilania na USB należy wyjąć baterię w czujniku oraz wymienić dolną część czujnika H&T na adapter USB. Po wymianie, należy w aplikacji aktywować adapter poprzez zaznaczenie Enable w liście External Power Supply. Po ukończeniu czynności, czujnik będzie dokonywał pomiaru co ok. 10 min. 

Adapter USB dla czujnika ShellyAdapter USB dla czujnika Shelly.
Adapter USB dla czujnika Shelly HTAdapter USB dla czujnika Shelly HT.

Specyfikacja adaptera Shelly H&T

  • Napięcie wejściowe: 5 V
  • Napięcie wyjściowe: 3 V
  • Złącze: microUSB
  • Częstotliwość pomiaru: 10 min
  • Kolor: biały
Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 10 cm
Masa opakowania 0.009 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: