• Wyprzedaż!

Pi Supply Media Center - ekran dotykowy 2,83" - joystick + pilot IR

Indeks: SUP-16616 EAN: 616909467983

Nakładka umożliwiająca zaimplementowanie dotykowego wyświetlacza do każdego posiadającego 40-pinowe złącze GPIO minikomputera Raspberry, dodatkowo nakładka pozwala na obsługę minikomputera poprzez joystick oraz przyciski tact switch do samodzielnego wlutowania lub przy pomocy pilota IR zasilanego baterią CR2025 3 V. Nakładka umożliwia stworzenie miniaturowego, przenośnego centrum rozrywki.

Pi Supply Media Center - ekran dotykowy 2,83" - joystick + pilot IR
239,00 zł -15%
203,15 zł
165,16 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 203,15 zł
Zapłać później
Producent: Pi Supply
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Nakładka Media Center - ekran dotykowy 2,83" - joystick + pilot IR

Nakładka umożliwiająca zaimplementowanie dotykowego wyświetlacza do każdego posiadającego 40-pinowe złącze GPIO minikomputera Raspberry, dodatkowo nakładka pozwala na obsługę minikomputera poprzez joystick oraz przyciski tact switch do samodzielnego wlutowania lub przy pomocy pilota IR zasilanego baterią CR2025 3 V. Nakładka umożliwia stworzenie miniaturowego, przenośnego centrum rozrywki. Nakładka posiada natywne wsparcie dla wszelkich systemów wykorzystywanych przy tego typu projektach m.in. OSMC i RetroPi, nakładka będzie również poprawnie współpracować z systemem Raspbian.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również dedykowaną obudowę dla minikomputerów Raspberry Pi 3B+/3B/2/B+ z nakładką Media Center.

Nakładka pozwalająca zamienić nasze Raspberry Pi w małe centrum rozrywki.

Nakładka pozwalająca zamienić nasze Raspberry Pi w małe centrum rozrywki.

Instalacja nakładki

Do montażu nakładki wykorzystujemy znajdujące się w zestawie tulejki dystansowe oraz śrubki. Nakładkę podłączamy do złącz GPIO znajdujących się na płytce minikomputera. Poza montażem produktu na płytce Raspberry Pi płytkę należy skonfigurować poprzez instalację przygotowanego oprogramowania. Cały proces montażu i konfiguracji został opisany w przewodniku użytkownika.

Oferta sprzedaży dotyczy tylko nakładki Media Centrer, minikomputer Raspberry Pi należy zakupić osobno.

Oferta sprzedaży dotyczy tylko nakładki Media Center, minikomputer Raspberry Pi należy zakupić osobno.

Zestaw zawiera

  • 1 x nakładka Media Center
  • 1 x pilot IR z baterią CR2025
  • 1 x 20-pinowe do samodzielnego wlutowania
  • 4 x tulejka dystansowa
  • 8 x śrubki montażowe
  • 5 x przyciski tact switch do samodzielnego wlutowania
  • 1 x  joystick do samodzielnego wlutowania

 

Nakładka Pi Supply Media Center dla Raspberry Pi z ekranem dotykowym i joystickiem

Nakładka Pi Supply Media Center dla Raspberry Pi to propozycja urządzenia dla wszystkich lubiących dobrą zabawę i majsterkowanie. Dzięki niej z łatwością podłączysz wyświetlacz dotykowy do każdego minikomputera Raspberry Pi. Musi on jednak posiadać 40-pinowe złącze GPIO.

W zestawie wraz z nakładką Pi Supply Media Center dla Raspberry Pi znajduje się ekran dotykowy 2,83”, joystick i pilot IR. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaprojektować i zbudować własne, mobilne centrum rozrywki w miniaturowej wersji.

Stwórz własne mini centrum rozrywki z Pi Supply Media Center dla Raspberry Pi

Minikomputer możesz obsługiwać przy pomocy joysticka i przycisków tact switch do samodzielnego wlutowania, a także z wykorzystaniem pilota IR zasilanego baterią CR2025 3 V. Nakładka Pi Supply Media Center dla Raspberry Pi w zestawie posiada tulejki dystansowe oraz śrubki, czyli elementy niezbędne do montażu.

Dużą zaletą Pi Supply Media Center dla Raspberry Pi jest wsparcie dla wszystkich systemów, które wykorzystywane są przy okazji podobnych projektów, takich jak np. RetroPi i Raspbian.

Szerokość opakowania 10.6 cm
Wysokość opakowania 3.6 cm
Głębokość opakowania 12.7 cm
Masa opakowania 0.108 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Pi Supply Media Center - ekran dotykowy 2,83" - joystick + pilot IR

4/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Marek M. 06.04.2022 Potwierdzony zakup
Udało mi się uruchomić konsolę na tym ekraniku, więc ekran potrafi współpracować z Raspberry Pi 4 (Legacy - Buster). Niestety jeszcze nie pokonałem uruchomienia na nim startx :/ Mimo kilku manuali i informacji znalezionych w necie czegoś tam brakuje a na dodatek Linux dla mnie to trochę magia. Liczę na to, że w końcu mi się uda w pełni wykorzystać ten ekranik. Na razie -1 gwiazdka za problematyczność uruchomienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: