Flat HAT Hacker - wyprowadzenie pinów Raspberry Pi 400 - Pimoroni PIM536

Indeks: PIM-18899 EAN: 769894016862
Nakładka wyprodukowana przez firmę Pimoroni. Płytka pozwala wyprowadzić piny GPIO z Raspberry Pi 400, do których dostęp jest utrudniony ze względu na umiejscowienie ich w klawiaturze pod kątem 90°. Nakładka Flat HAT Hacker wyprowadza piny, ułatwiając dostęp i montaż dodatkowych nakładek. Dzięki płytce można podłączyć np. ekran komunikujący się poprzez piny GPIO Raspberry Pi lub kartę dźwiękową HiFi. Nakładka posiada wlutowane męskie piny goldpin w ilości 40 szt. oraz 40 otworów umiejscowionych w centrum płytki. Piny w centrum płytki zostały opisane, co znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedniego wyprowadzenia.
Flat HAT Hacker - wyprowadzenie pinów Raspberry Pi 400 - Pimoroni PIM536
49,00 zł
39,84 zł netto
Zapłać później
Minimalna ilość sztuk do zamówienia: 5
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: PiMoroni
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Flat HAT Hacker - wyprowadzenie pinów Raspberry Pi 400 - Pimoroni PIM536

Nakładka wyprodukowana przez firmę Pimoroni. Płytka pozwala wyprowadzić piny GPIO z Raspberry Pi 400, do których dostęp jest utrudniony ze względu na umiejscowienie ich w klawiaturze pod kątem 90°. Nakładka Flat HAT Hacker wyprowadza piny, ułatwiając dostęp i montaż dodatkowych nakładek. Dzięki płytce można podłączyć np. ekran komunikujący się poprzez piny GPIO Raspberry Pi lub kartę dźwiękową HiFi. Nakładka posiada wlutowane męskie piny goldpin w ilości 40 szt. oraz 40 otworów umiejscowionych w centrum płytki. Piny w centrum płytki zostały opisane, co znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedniego wyprowadzenia. Moduł wyposażony został również w otwory montażowe, dzięki którym można zamontować większą ilość nakładek w postaci stosu. Dodatkowe złącza goldpin do wlutowania w otwory w centralnej części płytki oraz dystanse do odseparowania większej ilości nakładek, można zakupić osobno.

Nakładka Flat HAT Hacker

    

Nakładka Flat HAT Hacker z wyświetlaczem LED RGB. Elementem sprzedaży jest nakładka, minikomputer Raspberry Pi 400 oraz Unicorn Hat Mini można zakupić osobno.
Nakładka Flat HAT HackerNakładka z opisanymi pinami w środkowej części płytki. Na krawędzi modułu zostały wlutowane męskie złącza goldpin, natomiast w jego centrum znajdują się otwory do samodzielnego wlutowania pinów.

Główne cechy nakładki Flat HAT Hacker

  • Złącze GPIO z wlutowaną listwą żeńską z 40-pinami. 
  • Złącze GPIO w centralnej części nakładki bez wlutowanych pinów.
  • Złącza GPIO w centralnej części posiadają opisane piny, co znacznie ułatwia ich odszukanie.
  • 10 otworów montażowych 
  • Zamontowane złącze kątowe do wpięcia w złącza GPIO Raspberry Pi 400
  • Lutowanie jest wymagane tylko w przypadku montażu pinów w środkowej części nakładki

Uwagi

  • W przypadku chęci korzystania z większej ilości nakładek, należy sprawdzić czy nie wystąpi konflikt pinów. Do tego celu można wykorzystać stronę Pinout.xyz oraz pHAT Stack Configurator.
  • Nakładkę można wykorzystać również ze standardowymi wersjami Raspberry Pi wyposażonymi w 40-pinowe złącze GPIO.

Flat HAT Hacker — wyprowadzenie pinów Raspberry Pi 400 - Pimoroni PIM536

Flat HAT Hacker od Pimoroni to praktyczne wyprowadzenie pinów GPIO przeznaczone do użytku z płytką Raspberry Pi 400 - modelu, który jest zintegrowany z klawiaturą, co utrudnia dostęp do pinów bez zastosowania odpowiedniego ekspandera.

Flat HAT Hacker umożliwia podłączenie do Raspberry Pi 400 dowolnych nakładek, urządzeń peryferyjnych i modułów rozszerzających zgodnych pod względem układu pinów z płytką Raspberry Pi 4B.

Wygodny i łatwy w obsłudze adapter GPIO do Raspberry Pi 400

Ergonomiczna konstrukcja i intuicyjny sposób działania sprawiają, że adapter Flat HAT Hacker to niezbędny element wyposażenia każdego właściciela Raspberry Pi 400. Nakładka umożliwia korzystanie z kilku rozszerzeń jednocześnie (w formie stosu).

W naszym asortymencie znajdziesz także inne modele adapterów GPIO do Raspberry Pi 400 oraz szeroki wybór nakładek i modułów rozszerzających kompatybilnych z tą generacją Raspberry Pi.

Szerokość opakowania 11 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 9 cm
Masa opakowania 0.02 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Flat HAT Hacker - wyprowadzenie pinów Raspberry Pi 400 - Pimoroni PIM536

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Łukasz D. 25.12.2021 Potwierdzony zakup
Wszystko OK! Polecam!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: