Radiator miedziany 22x8x5mm

Indeks: AKS-12074 EAN: 5904422377007

Miedziany radiator o wymiarach 22 x 8 x 5 mm

Radiator miedziany 22x8x5mm
7,70 zł
6,26 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Radiator miedziany 22 x 8 x 5 mm

Miedziany radiator o wymiarach 22 x 8 x 5 mm. Radiator jest elementem montażowym, który służy do ochładzania komponentów i odprowadzania ciepła z układów. Znajduje zastosowanie podczas ochładzania minikomputerów, komputerów, wzmacniaczy czy urządzeń mechanicznych, które mocno nagrzewają się podczas pracy.

Specyfikacja techniczna radiatora

 • Materiał wykonania: miedź
 • Ilość sztuk w zestawie: 1 szt.
 • Wymiary radiatora: 22 x 8 x 5 mm
Radiator miedziany 22 x 8 x 5 mm

Radiator miedziany o wymiarach 22 x 8 x 5 mm.

Rola radiatorów w sprzęcie elektronicznym

Różne otaczające nas urządzenia elektryczne i elektroniczne, aby mogły działać, muszą mieć dostarczone zasilanie o odpowiednich parametrach, odpowiednio do wymagań energetycznych. Inną ilość energii będzie pobierać czujnik zmierzchowy sterujący załączaniem i wyłączaniem oświetlenia korytarzowego, a inną ilość energii będzie pobierać wzmacniacz mocy do zestawu audio. Im bardziej energochłonne urządzenie, tym bardziej należy zadbać o jego prawidłowe chłodzenie. W tym właśnie celu stosuje się radiatory - metalowe elementy, które zwiększają objętość i powierzchnię oddawania ciepła do otoczenia, dzięki czemu zmniejszają nagrzewanie komponentów takich jak układy scalone czy tranzystory, korzystnie wpływając na ich niezawodność.

Dlaczego radiator miedziany to lepszy wybór względem radiatora aluminiowego?

Materiał wykonania radiatora ma bardzo istotny wpływ na wynikową efektywność chłodzenia urządzeń elektronicznych. Oferowany radiator do urządzeń elektronicznych jest wykonany z miedzi, która jest materiałem o trzykrotnie wyższej gęstości względem aluminium. W odróżnieniu od radiatorów aluminiowych, radiatory miedziane mają wyższą przewodność cieplną, która wynosi ok. 370W/mk, co daje prawie dwukrotnie wyższy wynik w porównaniu do aluminium przy użyciu radiatora o takich samych wymiarach geometrycznych.

Szerokość opakowania 4.5 cm
Wysokość opakowania 5.3 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.006 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: