Rura odprowadzająca - 200cm

Indeks: FLU-18825 EAN: 4713319970563
Rura odprowadzająca zanieczyszczenia i zapachy powstające podczas pracy grawerek laserowych Beamo, Beambox i Beambox Pro. Jest kompatybilna z filtrem powietrza Beam. Posiada wylot o średnicy 100 mm, a końcówka łącząca rurę z urządzeniem ma średnicę równą 120 mm. Produkt w kolorze białym o długości 200 cm.
Rura odprowadzająca - 200cm
64,90 zł
52,76 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Na zamówienie
Producent: FLUX

Opis produktu: Rura odprowadzająca - 200 cm

Rura odprowadzająca zanieczyszczenia i zapachy powstające podczas pracy grawerek laserowych Beamo, Beambox i Beambox Pro. Jest kompatybilna z filtrem powietrza FLUX Beam. Posiada wylot o średnicy 100 mm, a końcówka łącząca rurę z urządzeniem ma średnicę równą 120 mm. Produkt w kolorze białym o długości 200 cm.

Specyfikacja techniczna

  • Kolor: biały
  • Długość: 200 cm
  • Średnica wylotu: 100 mm
  • Średnica łącząca rurę z urządzeniem: 120 mm
Rura odprowadzająca do wycinarek i grawerek laserowych.
Rura odprowadzająca do wycinarek i grawerek laserowych.

BHP przede wszystkim - odprowadzanie oparów z grawerowania laserowego

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że wykonując prace z zastosowaniem różnych narzędzi, należy stosować się do zasad BHP. Zanim zaczniemy używać potrzebnych nam narzędzi, bardzo ważne jest, aby zapoznać się z ich zakresem przeznaczenia docelowego oraz jak zabezpieczać się przed potencjalnymi skutkami zagrożeń, jakie niesie nieprawidłowe korzystanie z narzędzi. Zagrożenie nie musi być bezpośrednie, np. z tytułu możliwości skaleczenia ostrymi narzędziami. Źródłem zagrożenia dla zdrowia i życia, mogą być także skutki uboczne działania maszyn i urządzeń w miejscu pracy. Przykładem takich maszyn, są grawerki i wypalarki laserowe. W zależności od składu chemicznego materiału poddawanego obróbce laserowej, w wyniku oddziaływania cieplnego lasera, materiały te mogą emitować szkodliwe substancje do otoczenia. Z tego względu, należy zapewnić nie tylko odpowiednią wentylację w pomieszczeniu roboczym, ale także zapewnić filtrowanie i bezpieczne odprowadzanie szkodliwych oparów.

Rura do odsysacza oparów z maszyn grawerskich i nie tylko!

Oferowana rura o długości 200cm jest wykonana z tworzywa sztucznego. Za pomocą tej rury, poprzez zastosowanie odpowiednich łączeń uszczelniających, możemy bezpiecznie odprowadzić opary grawerskie poza obszar miejsca pracy. Dzięki temu, skutecznie chronimy wzrok i górne drogi oddechowe przed szkodliwymi substancjami powstającymi w procesie obróbki laserowej.

Szerokość opakowania 11 cm
Wysokość opakowania 50 cm
Głębokość opakowania 11 cm
Masa opakowania 0.121 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: