Kategorie

Akcesoria do drukarek 3D

Akcesoria do drukarek 3D pozwalają zmaksymalizować efekty pracy, poprawić jej parametry i wygodę. Wybierając komponenty dostępne w naszym sklepie, każdy klient otrzymuje gwarancję najwyższej jakości. Wszystkie produkty dostępne w Botland.com.pl są fabrycznie zapakowane. Nasza załoga składa się z pasjonatów technologii, dlatego przygotowali dla Was najlepsze części do drukarek 3D w super cenach!

Najwyższy poziom części do drukarki 3D – niezbędne elementy do satysfakcjonującej pracy

Co znajdziecie w tej kategorii? Wszystkie podzespoły pozwalające stworzyć perfekcyjną, funkcjonalną i przede wszystkim wydajną drukarkę 3D. Dysponujemy częściami, które są niezbędne lub poprawiają efektywność. Jeśli zaczynacie swoją przygodę z drukiem trójwymiarowym lub chcecie rozwijać się w tej dziedzinie, znaleźliście się w odpowiednim miejscu!

Posiadamy m.in. grzałki, łączniki, dysze, głowice drukujące, lasery grawerujące i wiele innych komponentów od producentów dysponujących świetnymi opiniami. Są to oczywiście akcesoria od producentów cieszących się uznaniem wśród użytkowników drukarek 3D, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom zadowolenie z inwestycji.

Jak akcesoria do drukarki 3D poprawiają jej możliwości?

Stosowanie zróżnicowanych filamentów pozwala osiągnąć różny efekt. Nie wszystkie materiały nadają się do takich samych zastosowań, a doskonałym przykładem jest m.in. porównanie takich tworzyw jak PLA i PETG. Filamenty PLA mogą być wykorzystane do druku przedmiotów mających styczność z żywnością, lecz są szybko biodegradowalne. Filamenty ABS także należą do jednych z najczęściej wybieranych produktów zarówno przez amatorów, jak i osoby zaawansowane. ABS jest materiałem wytrzymałym, lecz rozpuszczalnym w acetonie. Dla porównania można zaprezentować filamenty PETG, gdyż mogą zostać wykorzystane do druków elementów mających kontakt z benzyną, smarami i olejami.

Dlaczego wspominamy o filamentach w kategorii z akcesoriami? Ponieważ tutaj znajdziecie dysze pozwalające wykorzystać w różny sposób dane tworzywa. Posiadają one otwór od 0,2 do 1 mm i wyprodukowane są z miedzi lub stali. Wszystkie części zostały przystosowane do najpopularniejszych filamentów 1,75 mm.