Kategorie

Akumulatory Li-Pol

Skoro technologia i zaawansowanie konstrukcji elektronicznych dzięki Wam z każdym rokiem staje się coraz lepsze, to nic dziwnego, że producenci części i wyposażenia stają na głowie, by zadowolić wszystkich użytkowników. Jednym z przykładów takich elementów, są m.in. akumulatory Li-Pol dostępne w naszej ofercie – zachęcamy do zapoznania się z nimi osobiście, by móc udoskonalić wszystkie swoje projekty bezprzewodowe!

Filtrowanie

Ogniwo - Ilość:
Napięcie wyjścia od
Pojemność mAh:
Producenci
Masa:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Ogniwo - Typ
Ogniwo - Obudowa:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Akumulatory Li-Pol – różnice i zastosowanie

Akumulatory Li-Ion (litowo-jonowe), jeszcze do niedawna były wykorzystywane w najbardziej nowoczesnych konstrukcjach, np. telefonach komórkowych i e-papierosach. Charakteryzowały się one dużą wydajnością, niskimi spadkami napięcia, często wykorzystywały systemy zabezpieczające przed maksymalnym rozładowaniem i ich jedyną wadą były rozmiary oraz ciężar. Dziś chcemy przedstawić Wam technologię, która posiada niemal identyczne parametry, lecz która gwarantuję miniaturyzację i mniejsze rozmiary – mowa oczywiście o akumulatorach Li-Pol (litowo-polimerowych). Cechują się one przede wszystkim dużo większą elastycznością i mniejszym rozmiarem (są cieńsze, więc np. smartfony stają się coraz bardziej płaskie).

Mnogość zastosowań akumulatorów Li-Pol jest tak duża, że ciężko jest nam wymienić wszystkie oferowane możliwości. Mogą zostać wykorzystane m.in. w takich miejscach jak: drony, piloty, kontrolery, modele RC, roboty zdalnie sterowane lub bezprzewodowe kamery i rejestratory. My natomiast dysponujemy asortymentem o zróżnicowanej pojemności, różnych rozmiarach, wydajności prądowej i napięciu – wszystko, by zadowolić najbardziej wymagających konstruktorów!

Akumulatory litowo-polimerowe – przyszłość motoryzacji i sprzętów elektronicznych

Producenci aut i motocykli elektronicznych, stale szukają rozwiązań, które będą oferować coraz lepsze zasięgi, większą prędkość i obniżenie kosztów eksploatacji. Niestety, akumulatory przez wiele lat były zbyt duże i zajmowały miejsce, które mogłoby zostać przeznaczone na inne udogodnienia – co przekładało się również na satysfakcję użytkowników.

Obecnie trwają pracę nad zastosowaniem akumulatorów litowo-polimerowych w motoryzacji i z pewnością jest to nadzieja dla branży motoryzacyjnej, by stworzyć ekonomiczny, wygodny oraz ekologiczny pojazd. Ty już dziś możesz pracować z tym asortymentem w sposób satysfakcjonujący! Spróbuj wykorzystać mniejsze i lżejsze źródło zasilania i popraw możliwości swojego projektu z naszym wyposażeniem.