Pędzel ESD drewniany 65mm

Indeks: NSZ-04768 EAN: 5904422356842

Pędzel drewniany o właściwościach antystatycznych. Bezpieczny dla czyszczonej elektroniki. Długość pędzla wynosi 16,5 cm, a szerokość włosia 6,5 cm.

Pędzel ESD drewniany 65mm
7,50 zł
6,10 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Pędzel ESD drewniany 65mm

Niezwykle delikatny pędzel drewniany o szerokości 65 mm, wykonany z materiałów o właściwościach antystatycznych (ESD). Doskonale nadaje się do odkurzania płytek drukowanych, na których znajdują się wrażliwe na ładunki statyczne elementy półprzewodnikowe – układy scalone, tranzystory małej mocy, czy też diody LED i lasery półprzewodnikowe.

Pędzle tego typu są szeroko wykorzystywane w serwisach komputerów i elektroniki użytkowej (np. telefonów komórkowych, tabletów, konsol gier, etc.), aparatury laboratoryjnej i pomiarowej, sprzętu medycznego, urządzeń automatyki przemysłowej czy też sterowników HVAC. Doskonale sprawdzają się także w domowym warsztacie, jak i profesjonalnej pracowni elektronicznej – pozwalają np. okresowo odkurzać układy budowane na płytkach stykowych bądź na bazie modułów (np. Arduino czy Raspberry Pi) – delikatne włosie pozwala bezpiecznie manewrować nawet pomiędzy gęstym okablowaniem, wykonanym za pomocą przewodów połączeniowych z wtykami BLS.

Akcesoria do czyszczenia elektroniki w ofercie Botland

Doskonale wiemy, że czyszczenie elektroniki wymaga dostępu do różnorodnych akcesoriów, narzędzi i preparatów, dlatego w naszej ofercie zamieściliśmy szeroki wybór takich produktów. Mamy m.in. pędzle i szczotki ESD o zróżnicowanych kształtach, rozmiarach i twardościach włosia – twardsze szczotki służą do usuwania resztek topnika i większych zabrudzeń, podczas gdy delikatne pędzie umożliwiają „nieinwazyjne” usuwanie kurzu i pyłu z powierzchni płytek drukowanych.

W naszej ofercie znajdziesz też myjki ultradźwiękowe oraz rozmaite preparaty chemiczne, w tym – będący jednym z najważniejszych środków chemicznych dla elektroników – izopropanol (alkohol izopropylowy), stosowany zarówno do mycia płytek PCB, jak i czyszczenia elementów optycznych.

Specyfikacja pędzla ESD

  • Materiał wykonania: drewno
  • Długość pędzla: 165 mm
  • Szerokość włosia: 65 mm
  • Długość włosia: 30 mm
Drewniany pędzel ESD o szerokości 65 mm
Drewniany pędzel ESD o szerokości 65 mm.

Szerokość opakowania 6.2 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 17 cm
Masa opakowania 0.021 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Pędzel ESD drewniany 65mm

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Mariusz 25.03.2024 Potwierdzony zakup
produkt dobry
Radosław 04.09.2023 Potwierdzony zakup
Dobry pędzel.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: