ST25DV16K - tag RFID z pamięcią EEPROM 16kb I2C STEMMA QT/Qwiic - Adafruit 4701
Indeks: ADA-17704 EAN: 5904422354541
Tag RFID z pamięcią EEPROM 16 kb firmy Adafruit ze złączem STEMMA QT / Qwiic. Działa z telefonami komórkowymi, a dzięki interfejsowi I2C może być przeprogramowany do własnych potrzeb. Chip spełnia normy ISO / IEC 15693 (13,56 MHz) i jest odczytywany przez telefony i tablety. W momencie podłączenia do kontrolera rozpoczyna się dynamiczne zapisywanie danych.
Brak zaplanowanej dostawy
Chwilowo niedostępny i
Producent: Adafruit
Opis produktu: ST25DV16K - tag RFID z pamięcią EEPROM 16kb I2C STEMMA QT/Qwiic - Adafruit 4701
Tag RFID z pamięcią EEPROM
Tag RFID z pamięcią EEPROM.
Produkt kompatybilny z modułami Metro
Specyfikacja techniczna
  • Interfejs I2C
    • Szeregowy interfejs I2C z częstotliwością zegara 1 MHz
    • Wykorzystanie wielu adresów I2C 0x2D, ​​0x53 (pamięć użytkownika) i 0x57 (pamięć systemowa)
    • Napięcie zasilania: od 1,8 V do 5,5 V
    • Programowanie wielobajtowe (do 256 bajtów)
  • Bezdotykowy interfejs
    • Na podstawie normy ISO / IEC 15693
    • Tag NFC Forum typu 5 z certyfikatem NFC Forum
    • Obsługa wszystkich modulacji ISO / IEC 15693
    • Szybki dostęp do odczytu do 53 Kb/s
    • Odczyt pojedynczych i wielu bloków (również dla poleceń rozszerzonych)
    • Zapis pojedynczych i wielu bloków (do 4) (taki sam dla poleceń rozszerzonych)
    • Wewnętrzna pojemność strojenia: 28,5 pF
  • Pamięć
    • 16 kb pamięci EEPROM
    • Interfejs I2C z dostępem do bajtów
    • Interfejs RF z dostępem do 4-bajtowych bloków
    • Czas zapisu
      • Z I2C: typowo 5 ms/bajt
      • Z RF: typowo 5 ms/blok
  • Tryb szybkiego transferu
    • Szybki transfer danych między interfejsami I2C i RF
    • 256-bajtowy dedykowany bufor półdupleksowy
  • Zasilanie: wyjście analogowe do zasilania komponentów zewnętrznych
  • Ochrona danych
  • Wymiary: 31,7 x 25,3 x 4,6 mm
Podłączenia modułu z wykorzystaniem złączy STEMMA QT / QWIIC
Moduł posiada wbudowane złącze STEMMA QT / QWIIC, za pomocą których można podłączyć układ z płytką. Kolorem czarnym oznaczono masę układu GND, czerwonym: zasilanie VIN (5 V), a niebieskim i żółtym połączenia I2C oznaczające odpowiednio: SDA - linia danych, SCL - linia zegara.
Pin Opis
GND Masa układu.
VIN Zasilanie układu 5 V.
SDA Linia danych magistrali I2C.
SCL Linia zegarowa magistrali I2C.
Interfejs I2C
Moduł - typ RFID
UC - Pamięć EEPROM 16 kB
Szerokość opakowania 2.5 cm
Wysokość opakowania 0.3 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.004 kg
Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!
Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
Dane kontaktowe producenta: Adafruit Industries LLC, 168 39TH ST STE 1905CC, Brooklyn, NY 11232
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin [email protected]