Mata do kodowania 100x100cm do Ozobot

Indeks: OZB-11829 EAN: 5904422318055

Dwustronna mata edukacyjna o wymiarach 100 x 100 cm, która znajdzie zastosowanie w edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej

Mata do kodowania 100x100cm do Ozobot
199,99 zł
162,59 zł netto
Zapłać później
Producent: EduSense

Opis produktu: Mata do kodowania 100x100cm do Ozobot

Dwustronna mata edukacyjna do robota Ozobot o wymiarach 100 x 100 cm, która znajdzie zastosowanie w edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej. Z jednej strony maty znajduje się stu-polowa kratownica, czerwone linie dzielą ją na symetryczne części. Osie oznaczone są za pomocą cyfr i liter. Druga strona składa się z 81 kolorowych okręgów, pogrupowanych kolorystycznie po 9 z każdej barwy. Mata sprawdza się podczas wprowadzania elementów programowania do zajęć dydaktycznych, będzie również idealną pomocą w edukacji matematycznej.

Zestaw zawiera

  • Mata dwustronna 100 x 100 cm
  • Tuba z grubej tekstury
Mata do kodowania 100x100 cm  
Mata do kodowania robotów edukacyjnych Ozobot.

Mata do kodowania dla “Ozobot. Kodowanie na dywanie”

Ozobot mata do kodowania 100 x 100 cm to produkt, który stanowi niezbędny element wyposażenia podczas nauki i zabawy z robotem edukacyjnym Ozobot. Sięgając po matę mistrzów kodowania, można w pełni wykorzystać niesamowite możliwości edukacyjne, jakie daje Ozobot.

Mata do kodowania ma wymiary 100 x 100 cm i jest wykonana z wytrzymałego materiału, dzięki czemu nie zniszczy się przez długi czas i będzie mogła w razie potrzeby służyć wielu dzieciom. Produkt jest dwustronny, a w zestawie z matą znajduje się również gruba tekturowa tuba chroniąca zawartość na czas przechowywania i transportu.

Mata do kodowania - jak zrobić z niej użytek?

Matę do kodowania Ozobot można wykorzystać w czasie zabawy z robotem, ale również podczas różnych innych aktywności związanych z edukacją STEAM czy nauką programowania oraz matematyki. Estetyczny design zachęca dzieci do korzystania z maty i zabawy nią również poza czasem nauki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o robocie Ozobot i macie edukacyjnej do kodowania, koniecznie zajrzyj na oficjalnego bloga Ozobot oraz stronę producenta - odnośniki możesz znaleźć w sekcji “Przydatne linki” znajdującej się poniżej opisu produktu.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 111 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.9 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Mata do kodowania 100x100cm do Ozobot

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Mariusz 20.11.2022 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: