Python. Wprowadzenie. Wydanie V - Mark Lutz

Indeks: KSZ-18438 EAN: 9788328391697
Python. Wprowadzenie to 1500-stronicowa publikacja Marka Lutza znanego m.in. z leksykonu kieszonkowego Pythona. Wydanie V kompleksowego podręcznika do nauki programowania, gruntownie rozbudowane i zaktualizowane o nowe treści względem wydania IV z 2009 roku, omawia wersje Pythona 2.X i 3.X. Stanowi bogate kompendium zarówno dla uczących się, jak i porządkujących wiedzę o kodowaniu.
Python. Wprowadzenie. Wydanie V - Mark Lutz
129,90 zł
123,71 zł netto
Zapłać później
Producent: Helion

Opis produktu: Python. Wprowadzenie. Wydanie V

Owe niepozorne wprowadzenie do języka programowania to 1500-stronicowa publikacja Marka Lutza znanego m.in. z leksykonu kieszonkowego Pythona. Wydanie V kompendium do nauki programowania zostało gruntownie rozbudowane i zaktualizowane o nowe treści względem wydania IV z 2009 roku. Omawia wersje Pythona 2.X i 3.X. Prawdziwa biblia Pythona dla tych, którzy chcą szybko zacząć programować i jednocześnie mieć niezbędną wiedzę pod ręką.

Co nowego w wydaniu V?

 • Opisy nowych i rozszerzonych mechanizmów - obsługa JSON, moduł timeit, pakiet PyPy, metoda os.popen, generatory, rekurencje, słabe referencje, atrybuty i metody (m.in. __mro__ czy __iter__), metaklasy, deskryptory, funkcja random, pakiet Sphinx
 • Ćwiczenia, quizy
 • Pomocne ilustracje
 • Przykłady kodu
Efektywny Python podręcznik dla programisty

Must-have każdego adepta programowania.


Python. Wieloparadygmatowy język programowania o ogromnych możliwościach znany przez programistów z każdego zakątka branży.

Absolutny kanon Pythona w jednym miejscu

Książka przedstawia składnię Pythona i koncepcje związane z iteracjami, dokładny opis ważniejszych typów obiektów wbudowanych i ich możliwości i struktury programistyczne wyższego poziomu. Znalazły się tutaj także zaawansowane zagadnienia dla profesjonalistów - przekrój jest szeroki.

Źródło wiedzy programistycznej

Z założenia z przedmowy książka jest praktycznym przewodnikiem skupiającym się ogólnie na języku Python, nie zaś na jego zastosowaniach. To część pierwsza dwutomowego zbioru Learning Python (w Polsce: Python. Wprowadzenie) oraz Programming Python - tom drugi pokazujący, co można zrobić z Pythonem, kiedy już się go nauczymy. Treść wzbogacono diagramami i ilustracjami. 

Mark Lutz - zaklinacz Pythona

Dwie dekady pracy autora przyczyniły się do tego, że Python nadal uchodzi za jeden z najpopularniejszych języków programowania. Książki Marka Lutza sprzedały się w ponad 500 000 egzemplarzy i zostały przetłumaczone na kilkanaście języków (stan na 2020 rok). Nic nie wskazuje na to, aby wraz z upływem czasu traciły na popularności czy aktualności. 

Nauka w formie trzydniowego kursu

Podstawowe umiejętności językowe, jakie nabędziemy w lekturze i przy ćwiczeniach, mają zastosowanie w popularnych narzędziach i systemach oprogramowania opartych na Pythonie - mowa tu o Django, NumPy czy AppEngine. Całość to praktyczny, trzydniowy kurs z quizami, który stanowi samodzielne wprowadzenie do języka. Różni się to nieco od wykładów na żywo - brak interakcji rekompensuje tutaj głębia i elastyczność, którą może zapewnić tylko słowo pisane. Według autora ci, którzy przeczytali Python. Wprowadzenie od deski do deski oceniają publikację jako odpowiednik semestralnej nauki języka. 

Dodatki

Publikacja tej objętości nie mogła obejść się bez obszernych dodatków.

Znajdziemy wśród nich:

 • Dodatek A - Instalacja i konfiguracja - wskazówki dotyczące tego, jak zainstalować Pythona
 • Dodatek B - Uruchamianie Pythona 3.x w systemie Windows
 • Dodatek C - Zmiany w języku Python a niniejsza książka
 • Dodatek D - Rozwiązania ćwiczeń podsumowujących
Programowanie z Pythonem

Kodowanie w Pythonie.

Python. Wprowadzenie. Wydanie V

 • Autor: Mark Lutz
 • Tytuł oryginalny: Learning Python, 5th Edition
 • Wydawca: Helion SA
 • Rok wydania: 2020
 • Liczba stron: 1496
 • ISBN: 978-83-283-6150-8
Książka - Autor Mark Lutz
Książka - ISBN 978-83-283-6150-8
Książka - Oprawa twarda
Książka - Wydawnictwo Helion SA
Tematyka Python
Szerokość opakowania 17.5 cm
Wysokość opakowania 7.6 cm
Głębokość opakowania 24.5 cm
Masa opakowania 2.21 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Python. Wprowadzenie. Wydanie V - Mark Lutz

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Piotr 10.04.2023 Potwierdzony zakup
Super!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: