Kontrolka 230V AC - 28mm - czerwona

Indeks: LED-09015 EAN: 5903351248594

Kontrolka działająca z napięciem 230 V AC. Posiada średnicę 28mm.

Kontrolka 230V AC - 28mm - czerwona
7,20 zł
5,85 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Kontrolka 230 V AC - 28 mm - czerwona

Kontrolka działająca z napięciem 230 V AC. Posiada średnicę 28 mm.

Kontrolka 230 V AC - 28 mm - czerwona.

Wymiary kontrolki.

Specyfikacja kontrolki

  • Kolor: czerwony
  • Napięcie zasilania: 230 V AC
  • Źródło światła: moduł LED
  • Wymiary: 28 x 28 x 49 mm
  • Typ połączenia: złącze śrubowe

Duża kontrolka sieciowa o średnicy czoła równej 28 mm, przeznaczona do montażu przykręcanego w panelach o grubości nieprzekraczającej 6 milimetrów. W celu przygotowania płyty czołowej do zamocowania lampki kontrolnej wystarczy wykonać w panelu otwór o średnicy 22 mm. Nakrętka znajdująca się w zestawie posiada wypustki, umożliwiające łatwe przykręcenie bez konieczności użycia narzędzia – w razie potrzeby element może być delikatnie dokręcony za pomocą płaskich szczypiec.

Długość kontrolki liczona od czoła do końca obudowy wynosi 49 milimetrów, zaś głębokość montażowa to 36 mm (licząc z grubością panelu). Kontrolka posiada dwa zaciski śrubowe do podłączenia przewodów zasilających, umieszczone na końcu obudowy. Źródłem światła jest w tym przypadku moduł LED – takie rozwiązanie zapewnia długi czas bezawaryjnej pracy i brak wyraźnego efektu nagrzewania (w przeciwieństwie do dawnych kontrolek opartych na żarówkach).

Kontrolki panelowe w ofercie sklepu Botland

W naszej ofercie zamieściliśmy szeroki wybór kontrolek opartych na diodach LED oraz neonówkach i przeznaczonych do pracy z napięciem sieciowym (230 VAC) lub niskim napięciem 12 V (zarówno stałym, jak i przemiennym).

Poszczególne modele różnią się między sobą średnicą oraz kolorem świecenia – mamy kontrolki o barwie czerwonej, zielonej, żółtej, niebieskiej oraz białej, co pozwala na dobór odpowiedniego elementu do danego zastosowania. Należy bowiem pamiętać, że w wielu branżach (np. medycznej czy przemysłowej) poszczególne kolory są zarezerwowane do sygnalizowania określonego typu zdarzeń (np. światło czerwone oznacza niebezpieczeństwo).

Szerokość opakowania 2.2 cm
Wysokość opakowania 5 cm
Głębokość opakowania 2.1 cm
Masa opakowania 0.015 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: