• Wyprzedaż!

VIMs Heat sink - radiator dla Khadas VIM

Indeks: KHD-12091 EAN: 5904422318550

Duży radiator wykonany z aluminium, umożliwiający lepsze odprowadzanie ciepła z minikomputera Khadas VIM. Na radiatorze znajduje się również miejsce na dedykowany wentylator. W zestawie znajduje się również silikonowa pasta termo-przewodząca.

VIMs Heat sink - radiator dla Khadas VIM
69,90 zł -30%
48,93 zł
39,78 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 48,93 zł
Zapłać później
Producent: Khadas

Opis produktu: VIMs Heat sink - radiator dla Khadas VIM

Duży radiator wykonany z aluminium, umożliwiający lepsze odprowadzanie ciepła z minikomputera Khadas VIM. Na radiatorze znajduje się również miejsce na dedykowany wentylator. Posiada nałożoną warstwę pasty termo-przewodzącej. W zestawie znajduje się również silikonowa pasta termo-przewodząca.

Specyfikacja techniczna VIMs Heat sink

  • Materiał: aluminium 
  • Odprowadzanie ciepła: 2.0 W / m-k
  • Kolor: czarny
  • Kompatybilny z: VIM1, VIM2, VIM3
  • Wymiary: 81 x 49 x 8,8 mm
  • Waga: 15 g

Zestaw zawiera

  • Radiator
  • Pasta termo-przewodząca
  • Komplet śrubek
Przedmiotem sprzedaży jest radiator, minikomputer Khadas VIM można nabyć osobno.

VIMs Heat sink - radiator dla Khadas VIM Botland - Sklep dla robotyków

VIMs Heat sink to radiator przeznaczony do komputerów jednopłytkowych z serii Khadas VIM. Produkt jest kompatybilny z trzema generacjami płytek: VIM1, VIM2 i VIM3. Radiator posiada odpowiednio rozmieszczone otwory montażowe, które umożliwiają łatwe przymocowanie go do płytki we właściwym położeniu.

Radiator VIMs Heat sink został wykonany z wysokiej jakości aluminium, które charakteryzuje się doskonałymi właściwościami przewodzenia ciepła na poziomie 2 W/mK. Element jest również bardzo odporny na zarysowania, obicia i inne uszkodzenia mechaniczne. Jeszcze lepsze odprowadzanie ciepła można uzyskać, montując VIMs Heat sink wraz z dedykowanym wentylatorem do płytek Khadas VIM.

Zestaw z radiatorem Khadas VIM Heat sink

W komplecie znajdziesz radiator Khadas VIMs Heat sink z silikonową pastą termoprzewodzącą, a także zestaw wkrętów montażowych. Radiator jest oryginalnym produktem marki Khadas, dedykowanym i polecanym przez producenta do użycia z płytkami z serii VIM pierwszej, drugiej i trzeciej generacji.

W naszej ofercie znajdziesz również pozostałe akcesoria do minikomputerów z serii Khadas VIM, na przykład karty dźwiękowe, ekrany i inne. Ponadto posiadamy w asortymencie inne interesujące płytki do projektów elektronicznych, takie jak Raspberry Pi, Arduino, Odyssey, LattePanda, Google Coral, Nvidia Jetson Nano, BBC micro:bit czy BeagleBone, a także szeroki wybór przeznaczonych do nich rozszerzeń i akcesoriów.

Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 13 cm
Masa opakowania 0.02 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: