Nić przewodząca - szpula 9m - SparkFun DEV-10867

Indeks: SPF-10099 EAN: 5904422301064

Szpula nici przewodzącej prąd. Nić wykonana została z włókna stali nierdzewnej i nawinięta na plastikowy bębenek. Nić ma rezystancję 28 Ω na cal. Cena obejmuje szpulkę o długości 9 m.

Nić przewodząca - szpula 9m - SparkFun DEV-10867
21,90 zł
17,80 zł netto
Zapłać później
Producent: SparkFun

Opis produktu: Nić przewodząca - szpula 9 m - SparkFun DEV-10867

Szpula nici przewodzącej prąd. Nić wykonana została z włókna stali nierdzewnej i nawinięta na plastikowy bębenek. Nić ma rezystancję 28 Ω na cal. Cena obejmuje szpulkę o długości 9 m.

Specyfikacja techniczna nici

 • Rezystancja: 28 Ω na cal
 • Długość: 30 ft - ok 9 m
 • Materiał: włókna ze stali nierdzewnej
Nić przewodząca - szpula 9 m - SparkFun DEV-10867.

Nić przewodząca - szpula 9 m - SparkFun DEV-10867.

Nić przewodząca w zastosowaniach

Nić przewodząca może przewodzić prąd elektryczny w taki sam sposób, jak metalowe przewody, co oznacza, że ​​można ją wykorzystać do tworzenia obwodów elektrycznych. Pozwala to na szycie połączeń elektrycznych, tworząc elastyczne obwody niewymagające lutowania. W tekstyliach jest to najbardziej praktyczny sposób na utrzymanie zwisu tkaniny. Pod względem edukacyjnym jest to bardzo bezpieczny i sposób na nauczenie się korzystania z wbudowanej elektroniki. Za pomocą nici przewodzącej, możemy przytwierdzić czujniki np. ciśnienia i wysokości n.p.m. do ubrań, tworząc inteligentne ubrania.

W jaki sposób prawidłowo ,,szyć” nicią przewodzącą?

Do szycia nicią przewodzącą, nie będziemy potrzebowali żadnego specjalistycznego sprzętu - wystarczą zwykłe igły i nożyczki, takie, jak przy szyciu zwykłymi nićmi do ubrań. Końcówki nici przewodzącej jednak wykazują tendencje do łatwego strzępienia się. W przypadku tego rodzaju problemów, skutecznym rozwiązaniem będzie użycie wosku pszczelego. Nić przewodząca jest również całkowicie nieizolowana. Oznacza to, że nie jest pokryta nieprzewodzącym materiałem, a jeśli dwie nitki zewrą się ze sobą, będą przewodzić pomiędzy sobą. Podczas projektowania z użyciem nici przewodzącej, trzeba sprawdzać, czy poszczególne nie stykały się ze sobą, aby nie doszło do kolizji sygnałów. W razie czego, pomocnym dodatkiem będzie użycie taśmy elektroizolacyjnej, grubej tkaniny, farby do tkanin lub innego materiału o wysokiej rezystancji izolacji.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 7 cm
Głębokość opakowania 1.1 cm
Masa opakowania 0.004 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: