Grot do stacji lutowniczych - 500-4C

Indeks: LUT-11951 EAN: 5904422318338

Grot do stacji lutowniczych ścięty okrągły 500-4C 4 mm, współpracuje ze stacjami z: Zhaoxin 950, QUICK 203G, YiHua WEP 950, Q500-3.2

Grot do stacji lutowniczych - 500-4C
30,90 zł
25,12 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Grot do stacji lutowniczych - ścięty - 500-4C

Grot przeznaczony do stacji lutowniczych. Podczas procesu lutowania najważniejsze jest dobranie odpowiedniego kształtu grotu do lutowanego elementu. Dzięki tej czynności możemy szybko uzyskać pożądany efekt. Przedmiotem sprzedaży jest grot do stacji lutowniczych ścięty okrągły 4 mm, o oznaczeniu 500-4.

Specyfikacja techniczna grotu

 • Oznaczenie producenta: 500-4C
 • Kształt: ścięty okrągły
 • Ścięcie: 4 mm
 • Kolor: srebrny
 • Kompatybilne stacje: 
  • Zhaoxin 950
  • QUICK 203G
  • YiHua WEP 950
  • Q500-3.2
Grot do stacji lutowniczych - ścięty - 500-4C.

Grot do stacji lutowniczych - ścięty - 500-4C.

Ścięte groty do lutownic Zhaoxin, QIUCK, YiHua, Q500

Końcówka prezentowanego grota do stacji lutowniczych - 500-4C ma kształt owalu o rozmiarze około 4 mm - dzięki temu sprawdzi się podczas prac również z większymi elementami elektronicznymi i znacznie przyspieszy pracę z uwagi na doskonały przekaz ciepła z grzałki. Jest uniwersalny - pasuje do aż czterech różnych modeli stacji lutowniczych, dostarczanych przez popularnych i lubianych (również na polskim rynku) producentów z Chin.

Ścięte groty do lutownicy kolbowej lub stacji lutowniczej mają tę zaletę, że w obrębie tego samego elementu użytkownik otrzymuje niejako dwa kształty grotu. Jeden z nich - płaski, o większej średnicy - można wykorzystać przede wszystkim przy lutowaniu metodą "przeciągania" grotem po zakończeniach elementów w obecności drutu lutowniczego. Pozwoli on także na szybkie lutowanie przewodów - również metodą analogiczną do przeciągania. Natomiast sam czubek grota pozwala na precyzyjniejsze, punktowe lutowanie/wylutowywanie elementów elektronicznych.

Jak wybrać zapasowe groty do warsztatu elektronicznego?

Grot do stacji lutowniczych - 500-4C to jeden z bardzo wielu tego typu produktów w ofercie sklepu Botland. Aby wybrać spośród nich właściwe końcówki do lutownic kolbowych bądź kolb stacji lutowniczych należy w pierwszej kolejności określić, jakiego rodzaju prace będą realizowane (lutowanie podstawowych elementów THT, małych elementów SMD, przewodów, złączy itd.). Osoby początkujące mogą wybrać gotowy zestaw najczęściej używanych grotów, natomiast doświadczeni elektronicy skorzystają raczej z możliwości samodzielnego wyboru. Drugą kluczową kwestią jest model użytkowanego urządzenia - tu trzeba zwrócić uwagę na kompatybilność grota z konkretną lutownicą.

Promocja 2
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.02 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: