Dystans nylonowy 15mm - 10szt.

Indeks: MTN-02204 EAN: 5903351244930

Dystans z tworzywa sztucznego o długości 15 mm, średnicy zewnętrznej 6,3 mm oraz wewnętrznej 3,5 mm. Cena za 10 sztuk. Elementy tego typu założone na śrubkę, pozwalają zachować stałą odległość między montowanymi płytkami.

Dystans nylonowy 15mm - 10szt.
1,99 zł
1,62 zł netto
Producent: OEM

Dystans nylonowy 15mm - 10szt.

Dystanse z tworzywa sztucznego o długości 15 mm, średnicy zewnętrznej 6,3 mm oraz wewnętrznej 3,5 mm. Nie posiadają gwintu. Jako element montażowy założony na śrubkę pozwalają zachować stałą odległość między montowanymi płytkami. Cena za 10 sztuk.

Opis produktu: Dystans nylonowy 15 mm - 10 szt.

Dystanse nylonowe w wielopaku 10 sztuk. Wykonane w całości z tworzywa sztucznego, nylonu, o długości 15 mm. Estetyczny i wytrzymały element do projektów różnego rodzaju, elementarna część zamienna izolująca elektrycznie i kompensująca niewielkie różnice wymiarowe. Dystanse montażowe sprawdzają się idealne do mocowania, rozdzielania i blokowania płytek w pracy z płytkami PCB. Przydatne w wielomodułowych instalacjach z akcesoriami do Raspberry Pi. Słupki dystansowe bez gwintu - zobacz także dystanse gwintowane i inne w naszej ofercie.

Pamiętaj o dystansie - także w elektronice!

Umiejętność zachowania odpowiedniego dystansu wobec różnych sytuacji, z jakimi spotykamy się na co dzień, jest niezwykle wartościowa. Niezwykle ciekawe, że to samo odnosi się do dziedziny elektroniki - zarówno w przenośni, jak i dosłownie! Kiedy projektujemy urządzenia elektroniczne, nie wystarczy tylko zrozumieć ich budowę i zasadę działania. Konieczne jest również zapewnienie prawidłowego montażu mechanicznego. Wkładając luźno płytę PCB z układem do metalowej obudowy, możemy spowodować zwarcie, co z kolei doprowadzi do uszkodzenia urządzenia. Dlatego też polecamy stosowanie oferowanych dystansów o wysokości 15mm pod gwint M3. Dzięki temu, zapewnisz bezpieczną odległość między ścianami obudowy a częściami czynnymi, co zabezpieczy Twoje urządzenie.

Dystanse nylonowe - solidne i wytrzymałe!

Dystanse nylonowe z gwintem M3 to popularne elementy wykorzystywane w montażu płyt PCB i innych komponentów elektronicznych. Wykonane są one z nylonu, co gwarantuje lekkość, trwałość i odporność na korozję. Gwint M3 oznacza, że posiadają one gwint o średnicy 3mm, co stanowi standard w elektronice. Dzięki temu można je łatwo zamontować w otworach o tym samym rozmiarze na obudowach urządzeń lub płytach PCB.

Specyfikacja dystansu nylonowego

  • Materiał: nylon
  • Długość: 15 mm
  • Średnica zewnętrzna: 6,3 mm
  • Średnica wewnętrzna: 3,5 mm

Dystans nylonowy 15mm - 10szt.

Dystans nylonowy 15 mm - 10 szt.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.004 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Dystans nylonowy 15mm - 10szt.

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Andrzej K. 26.02.2022 Potwierdzony zakup
Świetne do montażu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: