Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A150 - moduł lasera, CNC
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A150 - moduł lasera, CNC
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A150 - moduł lasera, CNC
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150
 - zdjęcie 1
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A150 - moduł lasera, CNC - zdjęcie 2
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A150 - moduł lasera, CNC - zdjęcie 3
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A150 - moduł lasera, CNC - zdjęcie 4
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150 - zdjęcie 5
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150 - zdjęcie 6
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150 - zdjęcie 7
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150 - zdjęcie 8
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 model A150 - zdjęcie 9

Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A150 - moduł lasera, CNC, druk 3D

Indeks: SNM-17092 EAN: 6971573448145

Modułowa drukarka 3D firmy Snapmaker zbudowana została w całości z metalu, urządzenie jest niezwykle stabilne, a modułowa konstrukcja sprawia, że złożenie go zajmuję tylko chwilę. Snapmaker 2.0 pozwala na drukowanie na polu roboczym o wymiarach 160 x 160 x 145 mm. Urządzenie można wyposażyć w moduł do cięcia i grawerowania laserowego oraz w moduł do rzeźbienia CNC.

5 749,00 zł
4 673,98 zł netto

Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Producent: Snapmaker

Opinia eksperta o drukarce Snapmaker v2.0 A150

Drukarka 3D Snapmaker v2.0 A150 to model, który wyróżnia się szczególnie pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Sprzęt został tak zaprojektowany, jako urządzenie modułowe, które w zależności od potrzeby może wykorzystywać moduł z ekstruderem, moduł z wycinarką CNC albo moduł z laserem do grawerowania.

Tak praktyczne urządzenie chętnie rekomenduję praktycznie każdemu, kto ma potrzebę lub nawet po prostu ochotę skorzystać z jego funkcji. Obsługa drukarki Snapmaker v2.0 A150 jest bardzo prosta i przyjemna - to nie tylko moja opinia, ale też wielu użytkowników.

Dodatkowym atutem dla majsterkowiczów może być fakt, że urządzenie na początku wymaga samodzielnego złożenia z kilku części (trwa to około piętnastu minut). To doskonała okazja, żeby poznać konstrukcję i podstawowe zasady działania drukarki 3D Snapmaker. Przestrzeń robocza w tym modelu to 160 mm x 160 mm x 145 mm, co czyni ją jeszcze lepszym sprzętem na przykład do postawienia na domowym biurku.

Łukasz Dębski, zespół Botland

Opis produktu: Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A150 - moduł lasera, CNC, druk 3D

Snapmaker 2.0 to urządzenie typu 3 w 1, jest połączeniem drukarki 3D, frezarki CNC i plotera laserowego. Poprzez modyfikowanie urządzenia zyskujemy narzędzie, które może okazać się niezwykle skuteczne w warsztacie elektronika, fana nowych technologii, czy też majsterkowicza.

Moduł druku 3D w urządzeniu Snapmaker 2.0.

Druk 3D czyli flagowa funkcja Snapmaker 2.0

Dzięki stabilnej konstrukcji i zastosowanych w urządzeniu rozwiązań Snapmaker 2.0 pozwala na szybki i precyzyjny druk. Urządzenie jest dobre zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników chociażby dlatego, że posiada bardzo intuicyjne oprogramowanie do obsługi urządzenia w trybie drukarki, które pozwala na liczne modyfikacje. Dzięki podgrzewanemu stołowi roboczemu i ekstruderowi typu direct możemy korzystać z wielu materiałów do druku. Nareszcie problemy z elastycznymi filamentami się skończyły!

Wysoka jakość nie tylko na papierze

Dzięki połączeniu stali, aluminium i idealnie spasowanych częściach powtarzalność maszyny wynosi aż 0,005 mm, jest to wynik który pozwala nawet na wykonanie produkcji krótkoseryjnej. Snapmaker 2.0 udowodni Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych, a działanie z nim to sama przyjemność.


Przykładowe elementy wykonane na urządzeniu.

Moduł lasera w trakcie pracy.

Grawerowanie i cięcie laserowe

Moduł lasera pozwala na niezwykle precyzyjne cięcie i grawerowanie. Możesz tworzyć ciekawe elementy wykonane z drewna, skóry, materiału i akrylu. Dzięki laserowi o mocy 1,6 W możesz ciąć wybrane materiały wprowadzając więcej profesjonalizmu do swoich projektów. Moduł lasera posiada kamerę, dzięki której możesz pozwolić sobie na idealne dopasowanie obszaru roboczego do aktualnie obrabianego przedmiotu.

Oprogramowanie 3 w 1

Możliwości urządzenia Snapmaker 2.0 robią na Tobie wrażenie? Jeśli tak to musisz wiedzieć, że oprogramowanie do obsługi urządzenia pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami Snapmaker 2.0! Panel konfiguracyjny został zaprojektowany tak, abyś miał dostęp do wszystkich funkcji. Już nie musisz szukać osobnego oprogramowania dla drukarki 3Dplotera laserowego i frezarki CNC, wszystko jest w jednym miejscu.

Prezentacja oprogramowania do sterowania urządzeniem.

Moduł CNC w trakcie pracy.

Obróbka CNC to tylko kolejny atut Snapmaker 2.0

Moduł CNC umożliwia precyzyjną obróbkę materiałów takich jak drewno, akryl, arkusze włókna węglowego, czy nawet laminat PCB. Zacznij samodzielnie tworzyć własne płytki PCB i stwórz własne rzeźby, sprawdź do czego może Ci się przydać ta funkcja! Aby praca z CNC była bezpieczna i przebiegała bez problemów do zestawu dołączony został drewniany stół i komplet zaczepów które zapobiegają przemieszczaniu się materiału.

Modułowa konstrukcja Snapmaker 2.0

Wyobraź sobie, że jedna konstrukcja może zastąpić kilka narzędzi w warsztacie. Właśnie tym urządzeniem jest Snapmaker 2.0! Dzięki modułowej budowie pozwala na pełne dostosowanie funkcjonalności do twoich potrzeb. Nie mamy tutaj do czynienia z serią maszyn, Snapmaker 2.0 to potężne narzędzie dla osób tak kreatywnych jak Ty.

Urządzenie zbudowane jest z modułów, które ułatwiają jego rozbudowanie.

Proces składania urządzenia trwa bardzo krótko.

Niezwykle proste w złożeniu urządzenie!

Snapmaker 2.0 maksymalnie ułatwia proces złożenia urządzenia, silniki zostały wbudowane w profile, a płytki do łączenia komponentów są przymocowane na stałe do systemów liniowych, dzięki czemu składanie i korzystanie z urządzenia jest bezpieczne. W przeciwieństwie do amatorskich odpowiedników, które musimy składać godzinami, złożenie Snapmaker 2.0 zajmie tylko chwilę, dodatkowo wspiera nas instrukcja w wersji papierowej i elektronicznej.

Łączność Wi-Fi i dotykowy ekran

Dla maksymalnej wygody w konfigurowaniu Snapmakera 2.0 została wprowadzona komunikacja przez sieć Wi-Fi. Oprócz przesyłania plików do urządzenia, możesz je także łatwo aktualizować, na urządzeniach w sieci lokalnej możesz uruchomić konsolę sterującą urządzeniem. Ekran dotykowy wyposażony jest w system Android i szybki procesor dzięki czemu wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej możesz sterować swoim urządzeniem!

Liczne ułatwienia podczas korzystania z urządzenia

Urządzenie wyposażone jest w liczne procedury, które z pewnością ułatwią korzystanie ze Snapmakera. Automatyczne poziomowanie stołu roboczego niweluje problem samodzielnego kalibrowania platformy co kilka wydruków. Przywracanie pracy po utracie napięcia daje niezwykły zabezpiecznie, nie musimy się bać, że podczas przypadkowego odłączeniu urządzenia od zasilania stracimy swoją pracę. Ulepszony względem poprzedniej wersji urządzenia system chłodzenia wydruku umożliwia nam na stworzenie elementów, które będą częściowo w powietrzu bez użycia podpór. Elastyczna podkładka zwiększająca adhezyję sprawia, że wydruk trzyma się stołu bez dodatkowych preparatów. Nie musimy też używać narzędzi odklejenia wydruku z platformy, wystarczy ją wygiąć, a wydruk sam odpadnie. Wbudowana w moduł lasera kamera jest nieocenionym pomocnikiem w określeniu obszaru, na którym laser pracuje, koniec z samodzielnym ustawianiem środka na elemencie o nietypowym kształcie. Moduły liniowe zostały w pełni zabudowane, dzięki czemu unikamy możliwości zatarcia się elementów ruchomych poprzez dostanie się wiórów, czy też kurzu. 

Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z urządzeniem? Nie musisz się o to martwić! Producent udostępnia instrukcję, która krok po kroku tłumaczy jak złożyć urządzenie i jak skonfigurować je pod konkretne funkcje, jest to olbrzymi atut.


Duży dotykowy ekran ułatwia pracę z urządzeniem.

Specyfikacja urządzenia Snapmaker 2.0

Podstawowe informacje
Kolorowy wyświetlacz: dotykowy 5"
Materiał ramy:  stop aluminium, stal
Komunikacja: dysk USB, przewód USB, Wi-Fi
Napięcie zasilania: od 100 V do 240 V AC
Wspierane systemy: Mac OS, Windows
Wymiary złożonego urządzenia 700 (L) x 660 (W) x 580 (H) mm
Pole robocze dla druku 3D: 160 (L) x 160 (W) x 145 (H) mm
Pole robocze dla lasera: 160 (L) x 160 (W) mm
Pole robocze dla CNC: 160 (L) x 160 (W) x 90 (H) mm
Druk 3D
Średnica dyszy: 0,4 mm
Maksymalna temperatura dyszy drukującej: 275°C
Maksymalna temperatura platformy roboczej: 110°C
Rozdzielczość warstwy: 50-300 mikronów
Obsługiwane materiały: PLA, ABS, PETG, TPU, PP, WoodFill, LayBrick
Średnica filamentu: 1,75 mm
Wspierane formaty plików w Snapmaker Luban: .stl, .obj
Grawerowanie laserem
Moc lasera: 1600 mW
Klasa bezpieczeństwa: 3B
Wspierane materiały: drewno, skóra, tworzywo sztuczne, tkanina, papier, akryl
Wspierane formaty plików w Snapmaker Luban: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf
Rzeźbienie CNC
Średnica uchwytu: 0,5 mm do 6,35 mm
Obroty wrzeciona: 6000 - 12000 RPM
Wspierane materiały: drewno, akryl, PCB, arkusze włókna węglowego
Wspierane formaty plików w Snapmaker Luban: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf, .step, .dwg

Zestaw zawiera:

 • Moduły liniowe
 • Moduł lasera (1600 mW z wbudowaną kamerą)
 • Moduł do druku 3D
 • Kontroler (bazujący na procesorze Cortex-M4)
 • 5” Inteligentny ekran dotykowy (operowany przez system Android, bazujący na procesorze Quad Core A7 1.1GHz)
 • Zasilacz z przewodami zasilającymi
 • Stół magnetyczny do druku 3D z podkładką zwiększającą adhezję
 • Stół aluminiowy do pracy z modułem laserowym
 • Stół z drewna do pracy z modułem CNC (moduł wyposażony w uchwyt ER-11)
 • Podstawa urządzenia wraz z antypoślizgowymi nóżkami
 • Podstawa platformy roboczej
 • Mocowania dla modułów liniowych
 • Mocowanie dla ekranu dotykowego
 • Zestaw przewodów do podłączenia modułów, stołu roboczego, modułów liniowych i ekranu
 • Konwertery dla przewodów
 • Uchwyt na filament
 • Pendrive
 • Mocowania do materiału podczas pracy z modułem CNC
 • Zestaw narzędzi (Śrubokręt z wymiennymi końcówkami, klucze, cążki, pęseta, szpachelka)
 • Zestaw śrub
 • Tabliczki do poziomowania platformy roboczej
 • Instrukcja złożenia i użytkowania urządzenia
 • Dwie pary okularów ochronnych (do pracy z CNC i laserem)
 • Dwa frezy
 • Szpula filamentu (1 kg PLA)
 • Komplet materiałów testowych
 • Materiał do czyszczenia
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - dokładność 0.1 mm
3D - ilość materiału 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - prędkość druku 10 mm/s do 100 mm/s
3D - grubość druku 0.005 - 0.1 mm
3D - temp. dyszy 270 °C
3D - temp. stołu 110 °C

Wysyłka w dniu zamówienia

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 
* ze względu na obecnie panującą sytuację związaną z Covid-19 wyjątek stanowi poniedziałek,  w którym tego samego dnia wysyłane są zamówienia złożone do godz 10:00.

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie http://www.kiedy-przelew.pl/).

Darmowa wysyłka w Polsce już od 300 zł

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 300 zł dostawa gratis! Dotyczy zamówień opłaconych przed wysyłką. Zamówienia pobraniowe wysyłamy gratis od 500 zł.

Wysyłka na terenie Polski

Card image cap
Poczta Polska
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 9,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 17,90 zł
 • Ubezpieczenie: 1000 zł
Card image cap
Kurier GLS
 • Termin dostawy: 24h
 • Płatność z góry: od 14,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 22,90 zł
 • Ubezpieczenie: 6000 zł
Card image cap
Inpost Paczkomaty 24/7
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 12,90 zł
 • Ponad 11 000 Paczkomatów
 • Ubezpieczenie: 200 zł
Card image cap
Inpost Kurier
 • Termin dostawy: 24h
 • Płatność z góry: od 16,90 zł
 • Ubezpieczenie: do 100 000 zł
 • Dostawa pod wskazany adres

Wysyłka za granicę

Kurier GLS - strefa 1

Austria, Belgia, Chrowacja, Czechy, Dania, Niemcy, Holandia, Słowacja

 • Termin dostawy: 2-4 dni
 • Płatność z góry: 35 zł
Kurier GLS - strefa 2

Bułgaria, Estonia, Francja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowenia, Wielka Brytania

 • Termin dostawy: 2-5 dni
 • Płatność z góry: 50 zł
Kurier GLS - strefa 3

Finlandia, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Liechtenstein, Serbia, Szwajcaria, Szwecja

 • Termin dostawy: 2-7 dni
 • Płatność z góry: 80 zł
 • Darmowa dostawa zamówień na kwotę powyżej 300 zł nie dotyczy paczek adresowanych poza granice Polski.
 • Termin dostawy liczony jest w dniach roboczych od daty wysyłki zamówienia.

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zapraszamy do dodania opinii o produkcie :) Funkcja dostępna po zalogowaniu.

Produkty z tej samej kategorii:

Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A250 - moduł lasera, CNC, druk 3D

Modułowa drukarka 3D firmy Snapmaker wykonana została w całości z metalu , dzięki czemu jej montaż jest szybki i łatwy, a konstrukcja zyskuje niezwykłą stabilność. Pozwala na...
Indeks: SNM-17093
Indeks: SNM-17093
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 7 189,00 zł Cena 7 189,00 zł
 • Darmowa dostawa

Dwustronna płyta ze stali sprężynowej - dla drukarek Snapmaker 2.0 A350 - teksturowana

Dwustronna platforma przygotowana z myślą o drukarkach Snapmaker 2.0 A350, posiadających magnetyczny stół roboczy. Wykonana została z cienkiej  stali sprężynowej . By...
Indeks: SNM-19181
Indeks: SNM-19181
Cena podstawowa 169,00 zł Cena 169,00 zł
 • Darmowa dostawa

Płyta MDF do pracy z modułem CNC Snapmaker 2.0 A250

Płyta pilśniowa stworzona z myślą o pracy z modułem  CNC , który oferuje   Snapmaker 2.0 A250. Jest to oryginalna część zamienna stworzona przez firmę Snapmaker. Cechuje się...
Indeks: SNM-19184
Indeks: SNM-19184
Cena podstawowa 96,00 zł Cena 96,00 zł
 • Darmowa dostawa

Płyta MDF do pracy z modułem CNC - Snapmaker 2.0 A150

Miękka płyta pilśniowa stworzona z myślą o module CNC , w który wyposażony został Snapmaker 2.0 A150. Jest to oryginalna część zamienna o dokładnie takich samych parametrach...
Indeks: SNM-19185
Indeks: SNM-19185
Cena podstawowa 71,95 zł Cena 71,95 zł
 • Darmowa dostawa

Dwustronna płyta ze stali sprężynowej - dla drukarek Snapmaker 2.0 A250 - teksturowana

Dwustronna płyta przeznaczona do drukarek Snapmaker 2.0 A250 posiadających magnetyczny stół roboczy. Podkładka wykonana została ze stali sprężynowej . Sama płyta jest bardzo...
Indeks: SNM-19186
Indeks: SNM-19186
Cena podstawowa 119,90 zł Cena 119,90 zł
 • Darmowa dostawa

Obudowa do drukarki Snapmaker 2.0 A150

Obudowa ochronna wyprodukowana z myślą o urządzeniu 3 w 1 Snapmaker A150 w wersji 2.0. Główne elementy konstrukcyjne komory wykonano ze  stopu aluminium lotniczego , który...
Indeks: SNM-19178
Indeks: SNM-19178
Cena podstawowa 1 915,00 zł Cena 1 915,00 zł
 • Darmowa dostawa

Dwustronna płyta ze stali sprężynowej - dla drukarek Snapmaker 2.0 A150 - teksturowana

Dwustronna podkładka stworzona z myślą o drukarkach Snapmaker 2.0 A150 wyposażonych w magnetyczny stół roboczy. Płytka wykonana została ze stali sprężynowej .  Montaż podkładki...
Indeks: SNM-19182
Indeks: SNM-19182
Cena podstawowa 71,95 zł Cena 71,95 zł
 • Darmowa dostawa

Płyta MDF do pracy z modułem CNC Snapmaker 2.0 A350

Płyta pilśniowa wyprodukowana z myślą o pracy z modułem  CNC znajdującym się w zestawie Snapmaker 2.0 A350. Jest to oryginalna część zamienna. Cechuje się dokładnie takimi...
Indeks: SNM-19183
Indeks: SNM-19183
Cena podstawowa 119,90 zł Cena 119,90 zł
 • Darmowa dostawa

Obudowa do drukarki Snapmaker 2.0 A350

Obudowa do urządzenia 3 w 1 Snapmaker 2.0 A350. Wykonana została ze stopu aluminium oraz akrylu filtrującego światło lasera. Stworzona została, by zwiększyć bezpieczeństwo...
Indeks: SNM-19176
Indeks: SNM-19176
Cena podstawowa 2 849,00 zł Cena 2 849,00 zł
 • Darmowa dostawa

Głowica hotend do Snapmaker 2.0

Oryginalna część zamienna przeznaczona do pracy z modułem druku 3D, w który wyposażony został Snapmaker w wersji 2.0. Jest to w pełni zintegrowany zestaw gotowy do podłączenia...
Indeks: SNM-19179
Indeks: SNM-19179
Cena podstawowa 38,50 zł Cena 38,50 zł
 • Darmowa dostawa

Drukarka 3D Snapmaker v1 3w1 - moduł lasera, CNC, druk 3D

Modułowa drukarka 3D firmy Snapmaker wykonana została w całości z metalu, dzięki czemu montaż jest szybki i łatwy. Pozwala na tworzenie modeli 3D na polu roboczym o wymiarach...
Indeks: SNM-15111
Indeks: SNM-15111
Czas oczekiwania ok. 8 tyg.
Cena podstawowa 3 349,00 zł Cena 3 349,00 zł
 • Darmowa dostawa

Moduł lasera tnącego do drukarki 3D Snapmaker - 1,6W

Moduł rozszerzający możliwości drukarki 3D Snapmaker o dodatkowe funkcje, takie jak: grawerowanie oraz precyzyjne cięcie laserowe . Moduł z laserem o mocy 1600 mW jest...
Indeks: SNM-15909
Indeks: SNM-15909
Na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 8 tyg.
Cena podstawowa 659,00 zł Cena 659,00 zł
 • Darmowa dostawa