• Nowość!

Drukarka 3D - Flsun T1

Indeks: FLN-24438
Innowacyjna drukarka 3D o konstrukcji typu delta od firmy Flsun potrafiąca osiągać prędkość nawet do 1000 mm/s. Posiada elegancką, całkowicie metalową konstrukcję, która zapewnia jej wyjątkową stabilność, nawet podczas pracy w takich wysokich prędkościach. Drukarka oferuje pole robocze o wymiarach 260 x 330 mm.
Drukarka 3D - Flsun T1
2 579,00 zł
2 096,75 zł netto
Dostawa 10 szt. zaplanowana na 2024-07-09
Oczekiwanie na dostawę
Producent: Flsun

Opis produktu: Drukarka 3D - Flsun T1

Flsun prezentuje nowatorską, superszybką drukarkę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując zdumiewające prędkości drukowania, dochodzące do 1000 mm/s! Firma zadbała o kluczowe aspekty decydujące o szybkości drukarki, takie jak wydajne chłodzenie, lekka głowica czy mocne silniki krokowe. Dzięki temu T1 cieszy się mianem jednej z najszybszych urządzeń na współczesnym rynku. Całkowicie metalowa zamknięta konstrukcja gwarantuje nie tylko stabilność podczas drukowania, ale również nadaje urządzeniu eleganckiego wyglądu. Flsun T1 jest przyjazna dla użytkownika, a dzięki usprawnieniom, takim jak inteligentna kamera czy kompensacja wibracji pozwala tworzyć wysokiej jakości wydruki bez dużego nakładu pracy. Drukarka oferuje pole robocze o wymiarach 260 x 330 mm.

Drukarka 3D - Flsun T1.

Konstrukcja drukarki została wykonana z wytrzymałych materiałów.

Imponująca prędkość

Producenci drukarek 3D prześcigają się, oferując coraz to szybsze urządzenia. Firma Flsun nie pozostaje w tyle. T1 jest innowacyjną drukarką, która wyróżnia się na rynku swoją niezwykłą prędkością druku - może osiągać do 1000 mm/s, z przyspieszeniem do 30000 mm/s². Została ona zaprojektowana z myślą o szybkiej pracy, zachowując przy tym wysoką jakość i precyzję wydruków, którą zapewnia jej stabilna konstrukcja.

Całkowicie metalowa budowa

Metalowa rama drukarki T1 od Flsun zapewnia wyjątkową stabilność i trwałość, które pozwalają zachować wysoką precyzję i jakość wydruków. Dzięki solidnej konstrukcji, drukarka minimalizuje wibracje, co jest szczególnie ważne przy jej imponujących prędkościach drukowania. Dodatkowo metalowa rama nadaje urządzeniu nowoczesnego, eleganckiego designu i sprawia, że T1 wyróżnia się na tle innych drukarek 3D.

Wydajne chłodzenie

Drukarka posiada zaawansowany system chłodzenia z mocnym wentylatorem pracującym z prędkością 30 000 rpm, który zapewnia efektywną regulację temperatury podczas intensywnych sesji drukowania. System ten pozwala na utrzymanie optymalnych warunków pracy dla głowicy drukującej, a to przyczynia się do poprawy jakości wydruków i wydłużenia żywotności urządzenia.

Wysokiej jakości silniki krokowe

Producent wyposażył drukarkę T1 w wyjątkowo precyzyjne silniki krokowe o dużej mocy. Dzięki temu ruchy drukarki są stabilne, a wydruki nie posiadają niedoskonałości. To czyni model T1 idealnym dla zaawansowanych projektów.  


Wysokiej jakości komponenty gwarantują drukarce stabilną pracę.


Kamera pozwala na podgląd wydruku w czasie rzeczywistym.

Wbudowana kamera

Drukarka posiada zintegrowaną kamerę umożliwiającą podgląd procesu druku w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz monitorować swój wydruk, bez wstawania z kanapy. Dodatkowo kamera może być wykorzystana do tworzenia zdjęć lub filmów poklatkowych.

Inteligentne czujniki 

Urządzenie wykorzystuje zaawansowane automatyzacje, które zapewniają wysoką jakość i efektywność druku. Automatyczne poziomowanie stołu roboczego, kompensacja wibracji i czujnik filamentu sprawiają, że praca z drukarką T1 jest łatwa i przyjemna.

Specyfikacja techniczna drukarki 3D Flsun T1

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Metoda druku: FDM
Rozmiar druku:  260 x 330 mm
Temperatura dyszy: do 300°C
Temperatura stołu: do 110°C
Średnica dyszy: standardowa: 0,4 mm
Dokładność druku: +/- 0,1 mm
Grubość druku: od 0,1 mm do 0,35 mm
Prędkość druku:  1000 mm/s
Typ ekstrudera: Dual-Gear Direct Drive Extruder
Maksymalny przepływ filamentu: 90 mm3/s
Obsługiwany filament: PLA, PETG, TPU, PVA, PET, ABS, ASA, PA, PC
Średnica filamentu: 1,75 mm
Wyświetlacz: 4,3'' dotykowy
Obsługiwane pliki: STL, OBJ, AMF, 3MF
Wbudowany filtr: HEPA + aktywny węgiel
Napięcie zasilania: od 110 do 240 V AC
Moc: 450 W
Wymiary drukarki: 436 x 490 x 836 mm
Masa: 16,8 kg

3D - rozmiar druku 260x330mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - dokładność 0.1 mm
3D - ilość głowic 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - grubość druku 0.1 - 0.35 mm
3D - temp. dyszy 300 °C
3D - temp. stołu 110 °C

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: