Dioda Power LED Star 3 W - biała z radiatorem

Indeks: LED-02497 EAN: 5904422356408

Dioda typu Power LED biała - zimna o mocy 3 W z radiatorem.

Dioda Power LED Star 3 W - biała z radiatorem
6,50 zł
5,28 zł netto
Producent: OEM

Dioda Power LED Star 3 W – biała zimna z radiatorem

Dioda Power LED biała – zimna z radiatorem. Moc 3 W.

Opis produktu: Dioda Power LED Star 3 W – biała z radiatorem

Dioda typu Power LED biała – zimna, zbliżona do światła dziennego o mocy 3 W. Dołączony radiator odprowadza nadmiar ciepła. Zimna temperatura barwowa CW (cold white) z zakresu 6000 – 6500 K dobrze sprawdza się w pomieszczeniach biurowych. Wymaga rezystora lub odpowiedniego sterownika ograniczającego prąd. Przedstawiony rysunek techniczny pozwala zaprojektować układ dla diody Power LED Star.

Dioda Power LED Star 3 W biała z radiatorem – zastosowanie

Diody LED to uniwersalne elementy, które mogą być wykorzystane w wielu różnorodnych układach. Ich zastosowanie może obejmować m.in. sygnalizowanie stanu układu, wyświetlanie informacji lub też pracę w roli źródła oświetlenia. Dioda Power LED Star 3 W biała z radiatorem szczególnie dobrze nadaje się do tego ostatniego celu ze względu na charakterystykę zbliżoną do światła dziennego. Warto zwrócić uwagę również na bardzo małe wymiary, które łączą się z dość dużą mocą. Średnica diody jest nieznacznie większa od monety 10-groszowej, co pozwala na zamontowanie tego komponentu nawet w układach, gdzie oszczędność miejsca stanowi priorytet.

Diody LED – profesjonalne rozwiązania ze sklepu Botland

W celu zapewnienia odpowiedniego oświetlenia należy stawiać na sprawdzone, solidne rozwiązania o optymalnej charakterystyce prądowej. W większości projektów dioda Power LED Star 3 W doskonale spełni wymagania związane z tym obszarem. Produkt został wykonany z trwałych tworzyw, które odznaczają się wysokim poziomem odporności na szereg czynników zewnętrznych. Montaż odbywa się z wykorzystaniem padów do diod i wymaga przede wszystkim dostosowania biegunów dodatnich oraz ujemnych. Dioda Power LED Star 3 W zapewnia białe światło, które nie męczy wzroku nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Wszystko to sprawia, że jest to świetny wybór do wielu różnych układów i urządzeń – postaw na ofertę sklepu Botland i przekonaj się na własną rękę już teraz.

Podłączenie diody

Dla poprawnej pracy diody należy podłączyć rezystor lub odpowiedni sterownik ograniczający prąd. Pady opisano na płytce w następujący sposób:

 • + biegun dodatni
 • - biegun ujemny

Specyfikacja diody Power LED

 • Moc: 3 W
 • Barwa: biała, zimna
 • Jasność: ok. 160 lm – 180 lm
 • Kąt świecenia: 120 °
 • Temperatura barwowa: 6000 – 6500 K
 • Parametry pracy:
 • Napięcie: 3,0 V – 3,6 V
 • Prąd: maks. 700 mA

Moc nominalna 3 W
LED barwa zielona
LED rodzaj moduł
LED soczewka przezroczysta
LED długość fali światło białe
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 7 cm
Głębokość opakowania 0.7 cm
Masa opakowania 0.002 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Dioda Power LED Star 3 W - biała z radiatorem

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Daniel 19.10.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: