Filtruj według

Cena
599 1540
Producent
Więcej (423) Ok Wyczyść
Rozmiar druku
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Rodzaj wydruku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Dokładność drukarki
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Prędkość wydruku
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Temperatura stołu
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Temperatura dyszy
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Grubość druku
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Ilość materiału
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Średnica filamentu
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Drukarki 3D Velleman

Ilość produktów: 2
Loading...

Drukarka 3D Vertex Delta K8800 Velleman - zestaw hybrydowy

Vertex Delta to niezawodna drukarka 3D przeznaczona do druku szczegółowych obiektów. Posiada wiele innowacyjnych funkcji, dzięki którym drukowanie stanie się bardziej...
Indeks: VEL-10715
Indeks: VEL-10715
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 1 787,80 zł Cena 1 251,46 zł
  • Darmowa dostawa
  • Obniżka
  • Promocja

Drukarka 3D Vertex Nano K8600 Velleman - zestaw do samodzielnego montażu

3-osiowa drukarka 3D zaprojektowana przez Velleman. Przeznaczona do druku niewielkich elementów o wymiarach do 80 x 80 x 75 mm. Zestaw składa się z części do samodzielnego...
Indeks: VEL-10026
Indeks: VEL-10026
Oczekiwanie na dostawę
Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 487,72 zł Cena 487,72 zł
  • Darmowa dostawa

Druk przestrzenny dla każdego

Produkty firmy Velleman pozwalają niewielkim kosztem zanurzyć się w świat druku przestrzennego. W naszym dziale Drukarki 3D Velleman proponujemy sprawdzone urządzenia w atrakcyjnych cenach. Dbamy o to, aby proponowany asortyment odpowiadał Państwa potrzebom w jak największym stopniu. Nasz dział techniczny, składający się z elektroników i majsterkowiczów z zamiłowania, gotowy jest pomóc w każdej sytuacji, wystarczy do nas napisać. Dział dystrybucji dokłada wszelkich starań, aby Państwa zamówienia komplementować i wysyłać w jak najkrótszym terminie.

Rosnąca popularność druku przestrzennego

Z roku na rok wraz z obniżką cen urządzeń drukujących w 3D, mamy do czynienia z rosnącą popularnością rozwiązań i sprzętu do drukowania przestrzennego. Ciekawym przykładem może być przypadek żółwia morskiego, który w wyniku spotkania ze śrubą motorówki stracił część szczęki i nie mógł samodzielnie jeść. Na pomoc przyszła firma zajmująca się drukiem 3D i ze specjalnego stopu tytanu wykonała utracone części szczęki, dzięki czemu żółw mógł wrócić do oceanu. W naszym sklepie znajdziecie rozwiązania dla amatorów, jak i profesjonalistów między innymi drukarki 3D Velleman.

Dlaczego Velleman?

Firma działająca na rynku od ponad 40 lat, posiadająca własny dział badań i rozwoju od ponad trzydziestu, dział eksportu obsługujący cały świat, biura sprzedaży w Hiszpanii, Francji, Holandii, Polsce i Belgii, Biuro zakupowe w Chinach, Hongkongu i na Tajwanie. Kontrola jakości każdego produktu, własny dział graficzny i obecność na targach elektronicznych na całym świecie to tylko wybrane argumenty za tym, aby wybrać z naszego asortymentu właśnie drukarki 3D Velleman. Przekonaj się sam, jak doświadczenie wpływa na jakość. Zapraszamy do zakupów.