Filtruj według

Producent
Więcej (429) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Drukarki 3D Velleman

Przepraszamy za niedogodności.

Druk przestrzenny dla każdego

Produkty firmy Velleman pozwalają niewielkim kosztem zanurzyć się w świat druku przestrzennego. W naszym dziale Drukarki 3D Velleman proponujemy sprawdzone urządzenia w atrakcyjnych cenach. Dbamy o to, aby proponowany asortyment odpowiadał Państwa potrzebom w jak największym stopniu. Nasz dział techniczny, składający się z elektroników i majsterkowiczów z zamiłowania, gotowy jest pomóc w każdej sytuacji, wystarczy do nas napisać. Dział dystrybucji dokłada wszelkich starań, aby Państwa zamówienia komplementować i wysyłać w jak najkrótszym terminie.

Rosnąca popularność druku przestrzennego

Z roku na rok wraz z obniżką cen urządzeń drukujących w 3D, mamy do czynienia z rosnącą popularnością rozwiązań i sprzętu do drukowania przestrzennego. Ciekawym przykładem może być przypadek żółwia morskiego, który w wyniku spotkania ze śrubą motorówki stracił część szczęki i nie mógł samodzielnie jeść. Na pomoc przyszła firma zajmująca się drukiem 3D i ze specjalnego stopu tytanu wykonała utracone części szczęki, dzięki czemu żółw mógł wrócić do oceanu. W naszym sklepie znajdziecie rozwiązania dla amatorów, jak i profesjonalistów między innymi drukarki 3D Velleman.

Dlaczego Velleman?

Firma działająca na rynku od ponad 40 lat, posiadająca własny dział badań i rozwoju od ponad trzydziestu, dział eksportu obsługujący cały świat, biura sprzedaży w Hiszpanii, Francji, Holandii, Polsce i Belgii, Biuro zakupowe w Chinach, Hongkongu i na Tajwanie. Kontrola jakości każdego produktu, własny dział graficzny i obecność na targach elektronicznych na całym świecie to tylko wybrane argumenty za tym, aby wybrać z naszego asortymentu właśnie drukarki 3D Velleman. Przekonaj się sam, jak doświadczenie wpływa na jakość. Zapraszamy do zakupów.