Filtruj według

Cena
1699 2249
Producenci
Więcej (419) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Akcesoria do DJI Inspire

Ilość produktów: 2
Loading...

Okulary multimedialne gogle FPV DJI Goggles

Gogle FPV przeznaczone do dronów DJI z serii Inspire, Phantom oraz Mavic. Pasują również do innych urządzeń dzięki złączu HDMI. Mają niewielką wagę i wygodne materiały...
Indeks: ROB-09344
Indeks: ROB-09344
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 699,00 zł Cena 1 699,00 zł
  • Darmowa dostawa

DJI Goggles Racing - Okulary multimedialne gogle FPV

Gogle FPV kompatybilne z modułem transmisji wideo OcuSync i modułem kamery w zasięgu do 7 km. Mają niewielką wagę i wygodne materiały wykonania. Wykonane z wysokiej jakości...
Indeks: ROB-12215
Indeks: ROB-12215
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 249,00 zł Cena 2 249,00 zł
  • Darmowa dostawa

Do ochrony delikatnych elementów drona

Jak przystało na zaawansowane konstrukcje techniczne ze złożoną elektroniką, drony DJI Inspire zawierają elementy, którym trzeba zapewnić szczególną ochronę. Należą do nich przede wszystkim śmigła – obracające się z ogromną szybkością, a więc również poddawane potężnym obciążeniom podczas zderzenia z jakąkolwiek przeszkodą (np. gałęzią). W naszej ofercie znajdziesz specjalne osłony do śmigieł, dzięki którym zabezpieczysz delikatne łopaty. Warto zaopatrzyć się również w podwyższenie podwozia, ułatwiające bezpieczne lądowanie na nierównym i niepewnym podłożu. Natomiast ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi gimbala gwarantuje specjalna, plastikowa osłona, zabezpieczająca jednocześnie przed nadmierną ekspozycją obiektywu kamery na promienie słoneczne.

Do transportu i przechowywania

Pełne naładowanie akumulatora drona pozwala najczęściej na około 20 – 25 minut lotu. Warto zatem zawsze mieć przy sobie zapasowe pakiety, aby w razie potrzeby szybko je podmienić i bez przeszkód kontynuować filmowanie. W podręcznym asortymencie operatora dronów DJI Inspire mogą znajdować się także filtry, osłony śmigieł, odblaskowe maty do lądowania. Niezbędna jest aparatura sterująca – w tym kontrolery lotu. Pokaźny zestaw wyposażenia wymaga odpowiedniego opakowania na czas transportu. W naszej ofercie znajdziesz dedykowane dla dronów DJI Inspire walizki transportowe, a także pokrowce i etui. Ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa osprzętu ma sposób przechowywania akumulatorów, które przy uszkodzeniu bądź przegrzaniu stwarzają zagrożenie pożarem. Zdecydowanie rekomendujemy zatem zaopatrzenie się w torby ochronne do akumulatorów DJI.

Dla jeszcze wyższej jakości zdjęć

Wysokiej klasy kamera z doskonałym obiektywem to podstawa sukcesu, ale do wykonywania perfekcyjnych zdjęć przydadzą się dodatkowe akcesoria. Do dronów DJI Inspire polecamy zestawy oryginalnych filtrów o różnych zastosowaniach. Znajdziesz u nas m.in. filtry, które pozwalają na dłuższe naświetlanie obrazu, chronią przed jego zaświetlaniem, a także ułatwiają odpowiednie zbalansowanie jasności poszczególnych planów. Elementy optyczne pochodzą od renomowanych producentów i charakteryzują się świetnymi parametrami, w tym wysoką odpornością na zarysowania i wodę, a także bardzo dobrą przepuszczalnością światła.