Promowane produkty

Polecane

Akcesoria do DJI Inspire

Ilość produktów: 2
Loading...

Okulary multimedialne gogle FPV DJI Goggles

Gogle FPV przeznaczone do dronów DJI z serii Inspire, Phantom oraz Mavic. Pasują również do innych urządzeń dzięki złączu HDMI. Mają niewielką wagę i wygodne materiały...
Indeks: ROB-09344
Indeks: ROB-09344
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 699,00 zł Cena 1 699,00 zł

DJI Goggles Racing - Okulary multimedialne gogle FPV

Gogle FPV kompatybilne z modułem transmisji wideo OcuSync i modułem kamery w zasięgu do 7 km. Mają niewielką wagę i wygodne materiały wykonania. Wykonane z wysokiej jakości...
Indeks: ROB-12215
Indeks: ROB-12215
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 249,00 zł Cena 2 249,00 zł

Do ochrony delikatnych elementów drona

Jak przystało na zaawansowane konstrukcje techniczne ze złożoną elektroniką, drony DJI Inspire zawierają elementy, którym trzeba zapewnić szczególną ochronę. Należą do nich przede wszystkim śmigła – obracające się z ogromną szybkością, a więc również poddawane potężnym obciążeniom podczas zderzenia z jakąkolwiek przeszkodą (np. gałęzią). W naszej ofercie znajdziesz specjalne osłony do śmigieł, dzięki którym zabezpieczysz delikatne łopaty. Warto zaopatrzyć się również w podwyższenie podwozia, ułatwiające bezpieczne lądowanie na nierównym i niepewnym podłożu. Natomiast ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi gimbala gwarantuje specjalna, plastikowa osłona, zabezpieczająca jednocześnie przed nadmierną ekspozycją obiektywu kamery na promienie słoneczne.

Do transportu i przechowywania

Pełne naładowanie akumulatora drona pozwala najczęściej na około 20 – 25 minut lotu. Warto zatem zawsze mieć przy sobie zapasowe pakiety, aby w razie potrzeby szybko je podmienić i bez przeszkód kontynuować filmowanie. W podręcznym asortymencie operatora dronów DJI Inspire mogą znajdować się także filtry, osłony śmigieł, odblaskowe maty do lądowania. Niezbędna jest aparatura sterująca – w tym kontrolery lotu. Pokaźny zestaw wyposażenia wymaga odpowiedniego opakowania na czas transportu. W naszej ofercie znajdziesz dedykowane dla dronów DJI Inspire walizki transportowe, a także pokrowce i etui. Ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa osprzętu ma sposób przechowywania akumulatorów, które przy uszkodzeniu bądź przegrzaniu stwarzają zagrożenie pożarem. Zdecydowanie rekomendujemy zatem zaopatrzenie się w torby ochronne do akumulatorów DJI.

Dla jeszcze wyższej jakości zdjęć

Wysokiej klasy kamera z doskonałym obiektywem to podstawa sukcesu, ale do wykonywania perfekcyjnych zdjęć przydadzą się dodatkowe akcesoria. Do dronów DJI Inspire polecamy zestawy oryginalnych filtrów o różnych zastosowaniach. Znajdziesz u nas m.in. filtry, które pozwalają na dłuższe naświetlanie obrazu, chronią przed jego zaświetlaniem, a także ułatwiają odpowiednie zbalansowanie jasności poszczególnych planów. Elementy optyczne pochodzą od renomowanych producentów i charakteryzują się świetnymi parametrami, w tym wysoką odpornością na zarysowania i wodę, a także bardzo dobrą przepuszczalnością światła.