Stół roboczy - plaster miodu - do grawerki laserowej Beamo - 30W

Indeks: FLU-18822 EAN: 4713319979016
Standardowy stół roboczy typu plaster miodu stosowany powszechnie w urządzeniach wykorzystujących laser CO2. Posiada wzmocnienie w postaci wewnętrznych prętów oraz wytrzymałej ramki zewnętrznej. Wypełnienie stanowią małe oczka, które tworzą jednolitą płaszczyznę typu plaster miodu. Stół zapobiega przyklejaniu materiału, a także umożliwia odprowadzanie spalin powstających podczas grawerowania. Znacząco usprawnia także proces odprowadzania ciepła, które jest wytwarzane podczas grawerowania i wycinania laserowego.
Stół roboczy - plaster miodu - do grawerki laserowej Beamo - 30W
199,00 zł
161,79 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: FLUX

Opis produktu: Stół roboczy - plaster miodu - do grawerki laserowej Beamo - 30 W

Standardowy stół roboczy typu plaster miodu stosowany powszechnie w urządzeniach wykorzystujących laser CO2. Posiada wzmocnienie w postaci wewnętrznych prętów oraz wytrzymałej ramki zewnętrznej. Wypełnienie stanowią małe oczka, które tworzą jednolitą płaszczyznę typu plaster miodu. Stół zapobiega przyklejaniu materiału, a także umożliwia odprowadzanie spalin powstających podczas grawerowania. Znacząco usprawnia także proces odprowadzania ciepła, które jest wytwarzane podczas grawerowania i wycinania laserowego. Jest dedykowany do wycinarki i grawerki laserowej Beamo.

Specyfikacja techniczna

Standardowy stół roboczy typu plaster miodu stosowany powszechnie w urządzeniach wykorzystujących laser CO2.

Standardowy stół roboczy typu plaster miodu stosowany powszechnie w urządzeniach wykorzystujących laser CO2.

Stół roboczy do grawerowania laserowego

Wycinarki i grawerki laserowe to urządzenia, których konstrukcja jest zwykle oparta na tubach wypełnionych dwutlenkiem węgla ze śladowymi ilościami gazów szlachetnych (lasery CO2).

Podłączenie wysokiego napięcia do tuby, powoduje nadanie cząsteczkom gazów wystarczająco dużej energii, niezbędnej do wygenerowania światła lasera. Jednak aby proces obróbki laserowej przebiegał prawidłowo, niezbędna jest także powierzchnia robocza o odpowiednio ukształtowanej strukturze - tak jak w przypadku stołu roboczego typu “plaster miodu”, przeznaczonego do grawerki laserowej Beamo o mocy 30W.

Konserwacja stołu roboczego o strukturze plastra miodu

W wyniku wypalania i cięcia laserowego w różnych materiałach, powstają pozostałości tego procesu - możemy je zaobserwować choćby w postaci ciemnych zabrudzeń na strukturze stołu roboczego.

Stół roboczy należy poddawać okresowemu czyszczeniu. W zależności od stopnia zabrudzenia, silniejsze zabrudzenia można usunąć mechanicznie za pomocą szczotki drucianej lub myjki wysokociśnieniowej. Pośród środków czyszczących, warto zastosować płyn to czyszczenia kafelków chodnikowych, a na końcu spłukać stół pod bieżącą wodą i wysuszyć.

Szerokość opakowania 32 cm
Wysokość opakowania 26 cm
Głębokość opakowania 2.5 cm
Masa opakowania 0.95 kg

Mateusz

07/18/22

Pytanie: Dzień dobry, jakie są wymiary tego stołu roboczego? Zauważyłem, że pozostałe dwa stoły robocze do grawerki laserowej również nie mają podanych wymiarów. Czy mogę prosić Państwa o uzupełnienie tych informacji na stronach produktów? Serdecznie pozdrawiam, Mateusz
Odpowiedź: Każdy stół roboczy jest przeznaczony do danej grawerki laserowej. Wybrany przeznaczony jest do Flux Beamo, którego pole robocze wynosi 300 x 210 x 45 mm.

Opinie o produkcie

Stół roboczy - plaster miodu - do grawerki laserowej Beamo - 30W

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Jan 19.02.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: