FabricGrip samoprzylepna mata do xTool M1 - różowa - 2szt.

Indeks: XTL-22408 EAN: 6928819514614

Zestaw dwóch sztuk samoprzylepnej maty wielokrotnego użytku. Montowana wewnątrz wycinarki i grawerki xTool M1 wyrównuje wszelkie drobne nierówności i zapewnia idealne cięcia. Wymiary jednej maty to 43,5 x 34,8 cm.

FabricGrip samoprzylepna mata do xTool M1 - różowa - 2szt.
95,00 zł
77,24 zł netto
Zapłać później
Producent: xTool

Opis produktu: FabricGrip samoprzylepna mata do xTool M1 - różowa - 2szt.

Zestaw dwóch sztuk samoprzylepnej maty wielokrotnego użytku, która po naruszeniu zabliźnia się i powraca do pierwotnego kształtu. Montowana wewnątrz wycinarki i grawerki xTool M1 wyrównuje wszelkie drobne nierówności i zapewnia idealne cięcia. Jest przystosowana do pracy również z grubszymi materiałami, takimi jak płótno, filc czy bawełna. Wymiary jednej maty to 43,5 x 34,8 cm.

Zestaw zawiera dwie maty FabricGrip w kolorze różowym.

Wycinarkę i grawerkę xTool M1 2w1 możesz zakupić w naszym sklepie.

Czym jest xTool M1?

Wycinarka i grawerka xTool M1 2w1 to pierwsze urządzenie na świecie, które integruje cięcie laserem i ostrzem wraz z grawerowaniem laserowym. Zaprojektowane jest do tworzenia najpiękniejszych personalizowanych prezentów, dekoracji, biżuterii i wielu innych wspaniałych projektów. Maszyna może pracować z bardzo szeroką gamą materiałów. Urządzenie jest proste w obsłudze, przeznaczone zarówno dla początkujących jak i doświadczonych w grawerowaniu użytkowników.

Szerokość opakowania 35 cm
Wysokość opakowania 43.5 cm
Głębokość opakowania 0.4 cm
Masa opakowania 0.5 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: