Filtruj według
Cena
149 259
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Polaroid

Marka Polaroid kojarzy się głównie z aparatami natychmiastowymi, jednak w asortymencie producenta można również znaleźć urządzenia i akcesoria do druku 3D. W tej kategorii dostępne są długopisy 3D przeznaczone do tworzenia odręcznych modeli w trójwymiarze. Oferujemy również kompatybilne filamenty w różnych kolorach.
Ilość produktów: 2
Loading...

Polaroid Play+ 3D - długopis 3D

Długopis Polaroid Play+ umożliwia tworzenie odręcznych modeli 3D. Jest kompatybilny z tworzywami firmy Polaroid:   PLA, Deluxe Silk, Multi-Color, Glow-in-the-Dark oraz...
5.0 (4)
Indeks: POL-18654
Indeks: POL-18654
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 259,00 zł Cena 259,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Filament Polaroid 3D Pen - Pakiet filamentów PLA 1,75mm 20x5m + bonus

Filament 3D Pen od firmy Polaroid to zestaw 20 filamentów   PLA  oraz 2  bonusowych wkładów typu Deluxe Silk . Składa się z ponad  100 metrów filamentu (20 x 5 m + bonus) w...
5.0 (2)
Indeks: POL-18655
Indeks: POL-18655
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 149,00 zł Cena 149,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Długopis 3D Polaroid - Sklep Botland

Drukowanie w 3D umożliwia tworzenie zarówno prostych, jak i skomplikowanych modeli. Oprócz drukarek wykorzystujących technologię druku przyrostowego, na rynku można także znaleźć kompaktowe urządzenia przypominające kształtem długopisy. Jednym z nich jest długopis Polaroid Play+ umożliwiający pracę w trzech trybach. Pierwszy to tryb szybki przeznaczony do wykonywania prostych modeli niewymagających wysokiej precyzji wykonania. Dodatkowo, wykorzystuje się go w przypadku zapełnienia całej powierzchni materiałem. Drugi to tryb normalny charakteryzujący się dobrą wydajnością i ciągłością pracy. Włączając go, redukujemy do minimum konieczność przerywania projektowania. Trzeci, ostatni wariant pracy umożliwia powolne, ale bardzo dokładne tworzenie projektów wyróżniających się wysokim stopniem skomplikowania. Dodatkowo, tryb dokładny pozwala na drukowanie w pionie. Długopisy Polaroid zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfortową pracę zarówno osobom leworęcznym, jak i praworęcznym. Urządzenie do pracy wykorzystuje jeden z filamentów, mianowicie PLA, Deluxe Slik, P-Wood, Glow-in-the-Dark i Multi-Color. Długopis Polaroid dostępny w ofercie Botland jest wyposażony w zabezpieczenie w postaci wyłączenia silnika po 5 minutach przerwy w pracy. Po tym czasie następuje również automatyczne chowanie filamentu.

Filament Polaroid 3D Pen

Asortyment sklepu Botland obejmuje także materiały termoplastyczne przeznaczone do wykorzystania z długopisem Polaroid Play+. Oferujemy pakiet składający się z 20 filamentów typu PLA. Dodatkowo, producent dodaje dwa filamenty typu Deluxe Slik. W komplecie znajdują się materiały termoplastyczne w różnych kolorach, w tym filamenty fluorescencyjne świecące pod wpływem działania promieni UV. Każda z rolek to około 15g materiału termoplastycznego. Filament jest w pełni kompatybilny również z długopisem 3D Polaroid Pen i Fast oraz urządzeniami innych producentów. Do produkcji materiału PLA wykorzystuje się m.in. skrobię kukurydzianą, dzięki czemu filament jest w pełni biodegradowalny. Pozostałe zalety materiału termoplastycznego PLA to łatwe drukowanie nawet w niskiej temperaturze, słaby zapach w trakcie drukowania i całkowita wodoodporność. Dodatkowo, wydruki charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną, a co za tym idzie, trwałością.