Filtruj według
Cena
1595 2799
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Goofoo

Goofoo to firma specjalizująca się w produkcji drukarek trójwymiarowych, materiałów do druku 3D, a także w tworzeniu oprogramowania. Przedsiębiorstwo powstało w 2014 roku i od tamtej pory systematycznie zdobywa nowe rynki zbytu. Główna siedziba firmy mieści się w Chinach. Goofoo dysponuje nowoczesnym centrum badawczo-rozwojowym, w którym testuje się sprzęt i powstają nowe urządzenia. Firma szczyci się innowacyjnością, która w praktyce przekłada się średnio na dwa nowe produkty w ciągu 12 miesięcy. Goofoo współpracuje z partnerami biznesowymi praktycznie na całym świecie i systematycznie zwiększa roczne obroty.
Ilość produktów: 2
Loading...

Drukarka 3D - Goofoo Tiny+

Niewielka drukarka 3D firmy Goofoo, umożliwiająca tworzenie trójwymiarowych modeli o maksymalnych wymiarach 120 x 120 x 180 mm . Wymiary w całości wykonanej z metalu...
Indeks: GOF-15866
Indeks: GOF-15866
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 595,00 zł Cena 1 595,00 zł
  • Darmowa dostawa

Drukarka 3D - Goofoo Mini+

Drukarka 3D firmy Goofoo . Umożliwia drukowanie trójwymiarowych modeli o maksymalnych wymiarach 200 x 200 x 150 mm . Wymiary konstrukcji urządzenia to 395 x 400 x 425 mm....
Indeks: GOF-15867
Indeks: GOF-15867
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 799,00 zł Cena 2 799,00 zł
  • Darmowa dostawa

Nowoczesne drukarki 3D firmy Goofoo

Kluczowymi produktami firmy z Dalekiego Wschodu są drukarki trójwymiarowe. Kompaktowe urządzenia 3D charakteryzują się wysoką precyzją wydruku i długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Firma Goofoo opatentowała nową konstrukcję ekstrudera, który jest wykonany z najwyższej jakości aluminium. Specjalnie zaprojektowany wlot materiału gwarantuje równomierne nagrzewanie, które bezpośrednio przekłada się na efektywniejsze działanie sprzętu. Jednym z najważniejszych elementów każdej drukarki 3D jest prowadnica. To właśnie od niej zależy jakość i przede wszystkim powtarzalność wydruków trójwymiarowych. Firma Goofoo montuje w swoich urządzeniach wyłącznie najwyższej klasy prowadnice, które nawet w przypadku intensywnej eksploatacji zachowują swoje pierwotne parametry techniczne.

Możliwości drukarek 3D

Drukarki trójwymiarowe Goofoo charakteryzują się szerokim wykorzystaniem i uniwersalnością. Dzięki wysokiej temperaturze pracy wynoszącej nawet 260°C do wydruków można wykorzystywać praktycznie wszystkie najpopularniejsze rodzaje filamentów, takie jak ABS, PLA, NYLONE, TPU i inne. Firma Goofoo przywiązuje dużą wagę do użyteczności i łatwości obsługi swoich urządzeń. Na stole do wydruku znajduje się specjalna mata magnetyczna. Jej głównym zadaniem jest ułatwienie zdejmowania wydruków po zakończonej pracy. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik nie potrzebuje żadnych dodatkowych narzędzi. Obudowy drukarek Goofoo są wykonane z niezwykle wytrzymałych, a zarazem lekkich stopów aluminium. Materiały tego typu redukują drgania urządzenia do minimum, nawet w przypadku intensywnej pracy.