Filtruj według
Cena
5 9
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-2) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Energizer

Firma Energizer jest jednym z liderów na rynku baterii. Główną siedzibą przedsiębiorstwa są Stany Zjednoczone. Oprócz ogniw Energizer zajmuje się również produkcją wysokiej jakości oświetlenia. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wyspecjalizowaną kadrą produkcyjną i inżynierską sprawiło, że produkty firmy z St. Louis cieszą się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i mniej doświadczonych użytkowników. Przedsiębiorstwo przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa, dlatego każdy produkt zanim trafi na rynek musi spełnić rygorystyczne testy oraz wyśrubowane normy jakościowe. Misją firmy jest dostarczenie jak najlepszych produktów, cechujących się długą żywotnością i bezawaryjnym działaniem nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Przedsiębiorstwo stale udoskonalana swoje baterie, dzięki czemu działają jeszcze dłużej, zachowując jednocześnie kompaktowe rozmiary i stosunkowo niską wagę.

Ilość produktów: 4
Loading...

Bateria litowa CR1632 3V Energizer

Bateria CR1632 o napięciu nominalnym 3 V , wykorzystywana np. jako źródła zasilania do układów o niskim poborze prądu. Cena za jedną sztukę.
5.0 (1)
Indeks: BAL-13133
Indeks: BAL-13133
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 6,70 zł Cena 6,70 zł
  • Darmowa dostawa

Bateria AA (R6 LR06) alkaliczna Energizer Alkaine Power - 4szt.

Bateria AA (R6) - popularny paluszek, o napięciu nominalnym 1,5 V. Cena za  4 sztuki .
5.0 (2)
Indeks: BAL-10965
Indeks: BAL-10965
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 8,50 zł Cena 8,50 zł
  • Darmowa dostawa

Bateria 9V 6LR61 alkaliczna Energizer Industrial

Bateria alkaliczna Energizer Industrial 6LR61 o napięciu nominalnym 9 V.
Indeks: BAT-01618
Indeks: BAT-01618
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 5,90 zł Cena 5,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Bateria AA (R6 LR6) alkaliczna Energizer Alkaine Power - 5szt.

Bateria AA (R6) - popularny duży paluszek, o napięciu nominalnym 1,5 V. Cena za 5 sztuk.
Indeks: BAL-10964
Indeks: BAL-10964
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 8,50 zł Cena 8,50 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Szeroki wybór baterii Energizer

W ofercie sklepu Botland znajdziesz m.in. wydajne baterie we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Oferujemy ogniwa AA (R6 LR6), nazywane również dużymi paluszkami. Baterie tego typu są przeznaczone m.in. do zasilania pilotów oraz zegarów. W asortymencie naszego sklepu dostępne są także okrągłe baterie litowe, używane m.in. do zasilania układów o niskim poborze energii. Ogniwa Energizer wyróżniają się szerokim zakresem temperatury roboczej, dzięki czemu charakteryzują się szerokim zastosowaniem. Oferujemy zarówno baterie pakowane po kilka sztuk, jak i pojedyncze egzemplarze. Szukasz stabilnego i pewnego źródła zasilania? Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę i przekonaj się sam.

Akcesoria do baterii

Szukasz różnego rodzaju peryferiów wykorzystywanych do zasilania urządzeń? W Botland znajdziesz m.in. klipy na baterię, konektory JST, przewody zasilające z wtyczką, gniazda DC oraz wtyki bananowe. Oferujemy także przewody krokodylkowe, kostki elektryczne, szybkozłączki oraz wiele innych. Nieważne jaką baterię Energizer kupisz, w naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria.